Як подивитися хто дивився історію в "Інстаграмі": інструкція

765 0 Новини високих технологій

"Instagram" давно перестав бути просто соціальною мережею. Тепер це також потужний інструмент для просування бізнесу. Все це завдяки функції "Історії". Stories - дуже корисна "фішка" не тільки для медійних особистостей, але і для початківців користувачів "Інстаграму". На жаль, не всі знають, як подивитися, хто дивився історію в "Інстаграмі", адже за цим даними можна зрозуміти, цікавий ваш контент читачеві. Всі можливі способи обліку перегляду публікацій - в даній статті.

З використанням додаткових розширень

Багатьох цікавить, як подивитися, хто дивився історію в "Інстаграмі" з комп'ютера. До недавніх пір "Сторіс" можна було дивитися тільки з телефону, але розробники придумали плагін IG Story. Тепер за життям вакансій, що вас людей можна спостерігати навіть з монітора ПК. Там же можна перевірити, хто дивився ваші моменти. Просто скачайте розширення IG Story і встановіть його на свій комп'ютер. Тепер "Історії" не будуть глючити і зависати, їх можна дивитися без обмежень. Комп'ютерна версія не така зручна, як мобільна, але в ній є кілька функцій, яких немає в смартфоні, а саме:


 • тимчасово призупинити відтворюватися ролик;
 • відмотати ролик вперед або назад;
 • регулювати гучність;
 • повноекранний режим;
 • можна зберегти "Сторіс" на комп'ютер;
 • дивитися історії анонімно.
 • Як подивитися хто дивився історію в "Інстаграмі": інструкція
  У випадку, якщо який-небудь з користувачів переглядав вашу сторінку інкогніто, "Сторіс" ви не побачите його аватарки, цим часто користуються досвідчені юзери. Вони просто включають опцію анонімного перегляду, і тоді відстежити момент, коли чоловік заходив до вас на сторінку, не вийде. Але якщо користувач відкрито переглядав ваш ролик, його фотографію в маленькому колі ви побачите в історії в лівому нижньому кутку екрана.

  Як подивитися, хто дивився історію в "Інстаграмі" на айфоні

  Дізнатися, хто дивився ваші моменти, можна використовуючи смартфон. Для цього відкрийте програму. Перед вами з'явиться новинна стрічка. У самому верху знайдіть значок зі своєю аватаркою і клацніть по ній. Ви опинитеся в розділі "Історії". Внизу дисплея знайдіть значок з вічком. Поруч з ним буде показано кількість переглядів. Клікнувши по самому глазику, ви дізнаєтеся, хто конкретно дивився ваші ролики. Натисніть на фотографію людини, і ви потрапите на його сторінку. Якщо ви не хочете, щоб хтось з користувачів мав доступ до перегляду ваших "Сторіс", можете заблокувати його, вибравши в параметрах опцію "Приховати мої історії".


  Як подивитися хто дивився історію в "Інстаграмі": інструкція
  Подивитися, хто дивився історію в "Інстаграмі", як бачите, дуже просто. Іконка з оком і головні фото інших користувачів з'являться лише тоді, коли ваш кліп був переглянутий.
  Як подивитися хто дивився історію в "Інстаграмі": інструкція

  Статистика переглядів

  Багато юзери регулярно заходять до інших на сторінку і пильно стежать за оновленнями. Як подивитися, хто дивився історію в "Інстаграмі" і скільки разів? Вам буде необхідно вивчити весь список і порахувати, яка кількість разів зустрічався один і той же чоловік у ваших моментах. Юзер з найбільшою кількістю переглядів завжди буде на перших позиціях у списку, особливо якщо він входить в число ваших постійних підписників. Крім того, дуже важливий відсоток огляду "Сторіс". Якщо читачі переглянули весь матеріал до кінця, то, найімовірніше, це означає, що фото-та відеоматеріал припав їм до душі. Seo-фахівці рекомендують оцінювати продуктивність аккаунта наступним способом:
 • Для початку слід перевірити, скільки разів були переглянуті перша і остання "Сторіс".
 • Розділити останнє число на перше, потім помножити його на 100%.
 • В результаті ви отримаєте число, що означає частоту огляду серії ваших історій з початку і до кінця.
 • Як подивитися хто дивився історію в "Інстаграмі": інструкція

  Висновок

  Тепер ви знаєте, як подивитися, хто дивився історію в "Інстаграмі". Використовуючи цю корисну інформацію, ви зможете відстежити, цікава ваша життя іншим користувачам соціальної мережі.

  Популярі новини
  Загрузка...