Платформа Best Changers: відгуки

192 0 Новини високих технологій

В мережі Інтернет тисячі різних оголошень про роботу, про заробіток. Але тільки частина з них є реальними способами заробити гроші. Решта - це шахрайські схеми виманювання грошей або робота, в якій не платять. У статті ми розглянемо платформу з назвою Best Changers, про те, чи реально заробити на ній.

Назва

Платформа називається Best Changers, але звертати увагу на назву не варто. Імен у неї безліч. З відгуків про сайт Best Changers і йому подібних можна прочитати про десяток назв, наприклад, CHANGERS ONLINE, simpleprofit. Це відбувається тому, що шахрайські сайти довго не існують. Імена платформ змінюються з завидною регулярністю, а суть їх залишається незмінною. Слід також зазначити, що назва платформи Best Changers співзвучно реальному обмінника Bestchange. Схеми, що пояснюють, як заробити на Bestchange і на Best Changers, схожі. І там, і там відбувається обмін електронних грошових одиниць.


Платформа Best Changers: відгуки

Обмін валют на Bestchange

Bestchange – це онлайн-обмінник, на сайті якого можна поміняти будь-яку електронну валюту. На першій сторінці відразу можна побачити всі курси валют, порівняти і вибрати найбільш підходящий для обміну. Працюють вони за принципом звичайного обмінника. Якщо у вас є певна сума електронної валюти, то її можна поміняти на іншу. Крім того, діє партнерська програма. Як заробити на партнерській програмі в Bestchange? Дуже просто: зареєструвавшись у програмі, за кожного залученого людини можна отримати 065 долара.

Відгуки про Bestchange

Компанія існує на ринку вже більше 10 років, за ці роки вона встигла заслужити довіру своїх користувачів. Сумніватися в її чесності не доводиться. В Мережі є як позитивні, так і негативні відгуки. Великий плюс Bestchange в тому, що вони залишають на своєму сайті всі негативні відгуки з обмінників, нічого не приховуючи. Складають список надійних і ненадійних обмінних майданчиків.


Як заробляти на обміні Bestchange? Відгуки говорять про те, що панель управління дуже зручна, розібратися в ній може кожен. До того ж дуже наочно показані курси різноманітних валют. Заробити на обміні, вибравши найкращий варіант, не складе труднощів. Якщо з Bestchange все більш менш зрозуміло, то з Best Changers – ні.

Сайт Best Changers

Перейшовши на головну сторінку платформи, зробити висновок про їх діяльність не представляється можливим. Єдине, що зрозуміло, так це те, що все буде швидко і вигідно, як запевняють творці. Швидше за все, швидко і вигідно вони шахрайським шляхом заберуть гроші. На головній сторінці також можна побачити життєстверджуючі, мотиваційні цитати, але немає ніяких ліцензій, угод, контактів. В описі платформи зазначено, що вона працює з 2016 року. З відгуків про Best changers.com та інших схожих проектах зрозуміло, що дійсно приблизно з 2016 року тут почали виманювати гроші. Чим же вони займаються? Обміном електронних грошових одиниць за дуже вигідними курсами, так як до системи Best Changers підключено більшість онлайн-сервісів по обміну.
Платформа Best Changers: відгуки

Види заробітку

Заробити можна кількома способами:
 • Обмінюючи електронні одиниці з одного гаманця на інший.
 • Обмінюючи електронні платіжні кошти з одного гаманця на інший, при цьому одержуючи комісію.
 • Купуючи «Торгові пакети» заробляти автоматично.
 • Запрошуючи нових людей (так звана партнерська програма).
 • Як видно з опису, терміни знайомі, але сам процес абсолютно незрозумілий. Як заробити на Best Changers і чи це можливо, дізнаємося далі.
  Платформа Best Changers: відгуки

  Реєстрація на платформі

  Щоб почати роботу на майданчику, доведеться помучитися. Потрібно заповнити наступні поля: електронна адреса, ім'я, прізвище, країну проживання, номер телефону, пароль, стать, дату народження. Якщо з цим проблем немає, то, крім усього іншого, потрібно вказати номер рахунку спонсора, який так просто не знайти. Також доведеться прийняти правила використання, які ніде прочитати неможливо. Їх просто немає. З відгуків про Best Changers стає відомо, що номер спонсора, а також інформацію про проект можна дізнатися:
 • За електронною адресою від доброзичливців, які хочуть допомогти заробити.
 • На сторонніх, пов'язаних з Best Changers сайтах. Зазвичай це невеликі сторінки захоплення, які пропонують великі заробітки без вкладень, зусиль і т. д. Обов'язково буде посилання на головний сайт по виманювання грошей або адресу електронної пошти, за яким можна зв'язатися для отримання інформації про заробіток.
 • З відео. Деякі шахраї знімають відео для залучення нових людей.
 • Просто на просторах Інтернету. На форумах можна знайти повідомлення про роботу в обміннику.
 • З оголошень про роботу. На жаль, рекламу Best Changers можна побачити на «Авіто», в «Яндексі».
 • Платформа Best Changers: відгуки

  Схема шахрайства

  Проаналізувавши відгуки про Best Changers, шахраї стали більше працювати через сторонні сайти з електронною поштою і намагатися залучити нових людей через електронні листи. Як це виглядає:
 • Ви відправляєте листа на електронну адресу, вказану на сайті, про те, що зацікавлені у співпраці та заробітку.
 • Приходить відповідь лист з звичайними питаннями. Наприклад, скільки ви готові приділяти часу віддаленій роботі, ким працюєте, якою основний вид діяльності, чи працювали раніше дистанційно і т. д.
 • У другому листі шахраї починають активно у всіх фарбах розписувати можливості, які відкриваються з початком співпраці з Best Changers. Робота полягає в обміні коштів між електронними системами. використовувати в перший раз потрібно не власні кошти, а гроші вже нібито працює в Best Changers людини. Наведено стандартні для таких розлучень фрази: «мені колись самому працювати», «набираю команду», «даю можливість заробити». На що клюють обдурені? У листі говориться, що можна заробити 280 доларів, нічим не ризикуючи.
 • Якщо людина погоджується на співпрацю, приходить наступний лист, в якому присутнє посилання на сайт і номер спонсора. Також відправник просить надіслати свій номер рахунку, на який буде доступний після реєстрації.
 • Відправник зараховує на рахунок спонсорські гроші і дає інструкції до роботи. Робити, звичайно, нічого особливого не потрібно. Просто натискати кнопки і дивитися, як рахунок збільшується. А якщо детально: на панелі управління кілька гаманців, в одному з них висвітиться сума, яку надіслав спонсор. Натиснувши на гаманець, ви побачите можливі варіанти обміну з іншими гаманцями. Якщо обмінний курс більше 1 то здійснюємо обмін, якщо менше, то ні. Так потрібно робити, поки на рахунку сума не зросте до необхідної спонсору.
 • Заробивши перші сотні доларів, відчувши запах грошей, знову спечений співробітник потрапляє в непросту ситуацію. Починається найцікавіше. Для виведення зароблених коштів необхідно заплатити чималі гроші – 150 доларів. Є й пояснення, навіщо платити. Це потрібно для верифікації аккаунта і ці 150 доларів опиняться на рахунку, тому їх теж можна буде вивести.
 • Платформа Best Changers: відгуки

  В чому суть розлучення

  Спочатку шахраї втираються в довіру, задаючи звичайні питання.

  Так званий роботодавець відправляє спонсорські гроші на рахунок. Вивести або ще щось зробити з ними, крім обміну, не можна. Вас запевняють, що зароблене понад цих грошей отримати можна. Ніяких витрат для цього не потрібно, все чисто і прозоро. На початковому етапі ніхто не скаже, що потрібно буде заплатити певну суму для можливості виведення. Один обмін між гаманцями приносить прибутку від 1 до 9 доларів, тому працювати (натискати на кнопки) доведеться не одну годину. Як пишуть у відгуках про Best Changers, для досягнення потрібної суми знадобиться 2-3 години. Це робиться для створення видимості і важливості роботи. Вся суть розлучення зводиться до виманювання грошей. Причин заплатити 150 доларів може бути кілька: це верифікація аккаунта, його реєстрація, його активація та інше. Намагаються переконати, що ці гроші нікуди не дінуться, вони також з'являться на рахунку і їх можна одразу вивести. Але в дійсності вивести їх ніхто не дасть. Відразу потрібно задатися питанням, чому не можна використовувати зароблені гроші?
  Після оплати 150 доларів дозволять виводити тільки 10 % в місяць від внесеної суми, тобто повернути 150 доларів можна буде через 10 місяців. Про зароблених можна і не згадувати. Але і ймовірність повернути витрачені кошти мізерно мала. Такі платформи закриваються дуже швидко. Але на цьому розлучення не закінчується. Для прискорення виведення грошових коштів надійде пропозиція про покупку одного з торгових пакетів», вартістю 2505001000 доларів. Клятвено будуть запевняти, що після його придбання можна буде відразу вивести. Тим, хто погодиться сплатити пакет, запропонують відкрити іноземну карту, залучити ще людей по партнерській програмі. Партнерська програма Best Changers, як і заробіток на ньому, залежить від «торгового пакету». Але по суті, це просто запудрювання мізків. Причин не виплатити гроші може бути скільки завгодно, все залежить від того, на яку суму людина готовий бути обдуреним.
  Платформа Best Changers: відгуки

  Що повинно насторожити?

  Будь-яка шахрайська схема має ряд ознак, за якими можна зробити висновок про те, платять вони чи ні:
 • Обіцянка легких грошей, високого доходу при малих витратах.
 • На сайті Best Changers зазначено, що платформа працює з 2016 року. Однак, якщо перевірити інформацію по сайту, можна помітити, що він існує кілька місяців. Відвідуваність його пригнічує, так як майданчик вивчає велика кількість людей (кілька сотень на день).
 • Використання відомих термінів.
 • Заробіток полягає у виконанні простих дій. Розрахунок робиться на те, що людина до кінця не розбирається в темі заробітку, не розуміє, як він в дійсності здійснюється.
 • Працювати можна, тільки маючи спонсора. Як тоді на платформу приходили самі спонсори?
 • Нарахування віртуальних грошей, які не можна вивести або витратити.
 • Видурювання грошей під будь-яким приводом.
 • Після вимог сплати грошей робота припиняється, заробити навіть віртуальних грошей більше не вийде.
 • Платформа Best Changers: відгуки

  На закінчення

  Відгуків про платформі Best Changers досить багато, всі вони негативні. Людей, постраждалих від рук шахраїв, величезна кількість. Але реклама таких сайтів з'являється постійно, а вони продовжують плодитися. На просторах Інтернету можна знайти десятки таких же сайтів, як Best Changers. Створені вони всі як під копірку, схема шахрайства у них одна. Перш ніж переводити гроші, почитайте відгуки, вони вам скажуть.

  Популярі новини
  Загрузка...