Модифікації і чит-коди на "Майнкрафт" на зброю

438 0 Новини високих технологій

Ні для кого не секрет, що в серії ігор GTA в різних частинах можна вводити спеціальні чит-коди, які вносять зміни в ігровий процес. Наприклад, розробники спеціально дають персонажам одна зброя, а гравцю – інше, щоб останнім було складніше впоратися з противниками. Чит-код дозволяє геймерам отримати ту зброю, яку він хоче, а значить, складність проходження місії значно знижується. Це відноситься не тільки до зброї, але і до рівня здоров'я, і до параметрів гри, і до характеристик персонажа. Чіт-коди є і в інших іграх. Наприклад, в іграх від студії Valve: консоль дає можливість вводити певні команди, які повністю змінюють заздалегідь задані параметри. Багатьох цікавить: чи є чіти для "Майнкрафта"? А конкретно: чи є коди на "Майнкрафт" на зброю? Давайте з'ясуємо.

Модифікації і чит-коди на "Майнкрафт" на зброю

Є чіти в "Майнкрафте"?

Відповідь на це питання простий: так, є. Коди "Майнкрафте" на зброю без модів додані давно. Для гравців передбачений так званий "режим бога", в якому персонаж набуває безсмертя і отримує будь-які блоки в своє розпорядження.


Щоб скористатися цим режимом в одиночній грі, потрібно заздалегідь вирішити цю функцію при створенні світу або, якщо світ вже створений, а чіти не активовані, запустись мережевий режим, який автоматично активує командну консоль. Для активації чіт-кодів на сторонніх серверах адміністрація цих ресурсів повинна внести гравця в особливі списки і наділити особливими правами. Щоб увійти в режим бога, необхідно відкрити ігровий чат: потрібно зайти в налаштування управління та дізнатися, яка клавіша відкриває його (зазвичай це клавіша T в англійській розкладці), і ввести команду /gamemod 1.
Модифікації і чит-коди на "Майнкрафт" на зброю
Зміниться ігровий режим: персонаж зможе літати, ламати будь блоки без затримки. Більш того, він стане безсмертним, а в інвентарі будуть доступні всі ресурси та інструменти - цей режим називається Creative.


Щоб повернутися до початкового стану одиночного режиму, потрібно ввести /gamemode 0. Повернеться шкала здоров'я і голоду, пропаде доступ до деяких функцій. Щоб використати коди в "Майнкрафте" на зброю, граючи на сервері, слід відкрити чат і ввести команду /give *id зброї в грі* *кількість*. Ідентифікаційні номери різних блоків, інструментів і зброї можна подивитися на профільних сайтах гри. Коди на "Майнкрафт" на зброю, інструменти, блоки і функції були додані тільки у версії 145. Для людей, які грають більш ранніми версіями, але хочуть мати необмежений доступ до ресурсів, є інший варіант його отримання.
Модифікації і чит-коди на "Майнкрафт" на зброю

Як швидко отримати ресурси?

Установка деяких модів дає можливість гравцям отримувати блоки, практично всі види зброї і предмети в будь-якій кількості, не використовуючи коди на "Майнкрафт" на зброю та інші інструменти. Одним з таких модів є TooManyItems, який додає в гру бічну панель інтерфейсу, що містить всі доступні блоки, навіть якщо вони додані в гру іншими модами. Наприклад, якщо який-небудь мод додав вогнепальну зброю, то панель TooManyItems дозволить покласти в інвентар будь-його зразок. Чіт-коду в "Майнкрафте" на вогнепальну зброю без модів немає, тому що даний вид зброї не передбачено в оригінальній версії гри. На будь-яке інше зброю – лук, меч, сокиру – як було описано вище, це не поширюється.

Як додати зброю з допомогою модів?

Щоб успішно використовувати чіт-коди на "Майнкрафт" на зброю (не тільки на те, що передбачено в грі за замовчуванням), можна встановити мод Modern Warfare, який додає в гру сучасне вогнепальну зброю на зразок АК-74 М-16 і інших автоматичних гвинтівок, пістолетів, кулеметів і т. д. Крім того, разом із зброєю додаються додаткові пристосування для нього начебто рукоятки або оптичного прицілу. Кількість патронів у зброї обмежена, для перезарядки передбачені магазини.
Модифікації і чит-коди на "Майнкрафт" на зброю

Альтернативний мод на зброю

Альтернатива вищеописаного моду – мод Ferullo's Guns, який, крім вогнепальної зброї, додає гранати і аптечки. Знайти застосування цим модам не складно: можна встановити їх на сервер, влаштовувати товариські матчі з друзями або проводити цілі турніри. Можна не створювати власний сервер, а знайти вже готовий. Зробити це не так складно, так як сервера з міні-іграми в "Майнкрафте" – величезний бізнес, надає великий вибір як іноземних, так і вітчизняних майданчиків. Моди можна встановлювати як на версію для персональних комп'ютерів, так і на мобільний варіант гри.

Популярі новини
Загрузка...