Як у "Сімс 4" зробити аборт? Моди для "Сімс 4"

424 0 Новини високих технологій

Культова іграшка "Сімс" відома багатьом. Дітище Electronic Arts зуміло завоювати любов користувачів навіть, незважаючи на безсовісну політику компанії-видавця. Філософія компанії проста: потрібно заробити якомога більше грошей. Тому видавці беруть з фанатів гроші не тільки за саму іграшку, але і за всі виходять доповнення (яких вже досить багато). Але це до справи не відноситься. Багато нові гравці не в курсі всіх особливостей іграшки і не уявляють, як зробити те чи інше. У цьому матеріалі ми розглянемо питання про те, як в "Сімс 4" зробити аборт. Багатьом ця тема буде цікава.

Як у "Сімс 4" зробити аборт? Моди для "Сімс 4"

Що таке "Сімс 4"?

Спочатку розглянемо, що таке "Сімс" і тільки потім перейдемо до питання про те, як в "Сімс 4" зробити аборт. Отже, "Сімс" - це популярний симулятор реального життя від компанії Electronic Arts. Перші частини іграшки не надавали користувачеві особливої свободи дій. Гравцям доводилося задовольнятися одноманітними і досить нудними діями. Але з виходом четвертої частини ситуація різко змінилася, а численні доповнення та модифікації зробили гру дуже схожою на реальну життя. Тільки персонажі говорять на вигаданому мовою. Але це вже дрібниці.


В даному симуляторі можна майже все: заводити дітей, будувати відносини, починати бізнес, заводити вихованців, відправлятися у відпустку, прокачувати особливі здібності персонажів і робити багато чого іншого. Є навіть можливість створити окультних персонажів (вампірів, прибульців і так далі). Саме тому гра стала настільки популярною. А тепер перейдемо до головного питання матеріалу.
Як у "Сімс 4" зробити аборт? Моди для "Сімс 4"

Способи виконання аборту в грі

Тут потрібна передісторія. Відразу після виходу четвертої частини іграшки користувачі задавали питання про те, чи можна зробити аборт "Сімс 4", і розробники завжди відповідали, що не можна. Мовляв, це некоректно. Тому з'явилися спеціальні моди для того, щоб можна було хоч якось здійснити цей процес. Проте з виходом чергового оновлення таку можливість в грі додали-таки. Якими способами можна зробити аборт в грі:


 • Похід в лікарню. Ймовірно, самий простий і доступний спосіб для більшості гравців. З'явився він з виходом оновлення іграшки в 2015 році. До цього такої можливості не було.
 • Введення коду. Ось у розробників гри завжди була можливість зробити аборт. За допомогою відповідного коду. Але тепер він доступний і звичайним користувачам. І його можна легко ввести.
 • Установка мода. Якщо гравець досі використовує стару версію гри (що малоймовірно), то йому доведеться встановити відповідний мод, який допомагає контролювати процес вагітності.
 • Всі перераховані вище способи здатні допомогти вам у пошуку відповіді на питання про те, як в "Сімс 4" зробити аборт. А тепер розглянемо кожен з них детальніше.
  Як у "Сімс 4" зробити аборт? Моди для "Сімс 4"

  Відвідування лікарні

  Це найпростіший спосіб, який з'явився в іграшці відносно недавно. Варто зазначити, що спосіб зовсім не безкоштовний. За нього доведеться віддати 5000 сімолеонів (ігрової валюти). Так що на аборт доведеться спочатку заробити. А порядок дій буде такою:
 • В панелі управління "сімом" (персонажем) шукаємо мобільний телефон.
 • Переходимо на вкладку "Відправитися", вибираємо пункт "Лікарня".
 • Як тільки потрапляємо в госпіталь, то клацаємо по кожному лікарю, і вибираємо пункт "Інші дії".
 • Тепер клацаємо за пунктом "Перервати вагітність". Якщо грошей не вистачає, то напис буде неактивною.
 • Якщо гроші є, то процес відразу ж запуститься і завершиться за секунду.
 • От і все. Ваша "сімка" більше не вагітна. Варто однак зазначити, що така депресивна штука, як аборт, на довгий час організовує "сіму" траурний мудлет. І позбутися від нього ніяк не можна. Однак перейдемо до наступного відповіді на питання про те, як в "Сімс 4" зробити аборт.
  Як у "Сімс 4" зробити аборт? Моди для "Сімс 4"

  Введення відповідного коду

  Цей варіант найбільш простий. Потрібно тільки знати, як правильно вводити коди "Сімс 4". Код на аборт дозволить виконати цю неприємну операцію без будь-якого збитку для психічного стану "сіма". І це добре, так як не потрібно буде витрачати зароблені гроші (отримати їх у грі, до речі, досить складно) на психотерапевта. Отже, що потрібно зробити для того, щоб перервати вагітність у конкретного "сіма"? Алгоритм дій простий.
 • Спочатку клацаємо по портрету потрібного "сіма".
 • Тепер натискаємо клавіші Ctrl+Shift+C". Це дія запустить консоль.
 • В консолі вводимо "testingcheats true". Ця команда дозволить вводити коди розробників.
 • Тепер вводимо текст "pregnancy.terminate".
 • От і все. Живіт у вагітної "сімки" відразу зникне. Так само, як і токсикоз і інші неприємні речі. Причому це ніяк не вплине на настрій персонажа. А тепер поговоримо про використання модів для "Сімс 4".
  Як у "Сімс 4" зробити аборт? Моди для "Сімс 4"

  Використання мода

  Такий варіант підійде тим, хто до цих пір використовує стару версію гри. Або ж з якоїсь причини коди розробників не спрацьовують. Однак спочатку потрібно знайти потрібний мод на якому-небудь ресурсі і завантажити його. У "Сімс 4" мод на аборт називається Pregnancy Mega Mod. Він дозволяє не тільки робити аборти, але і всіляко керувати процесом перебігу вагітності: змінювати стать дитини, грати з генетикою, пропускати терміни, зачати дитини "з пробірки" і багато іншого. Знайти даний мод можна на форумах, присвячених даній іграшці. Що потрібно зробити після того, як мод успішно скачали? Ось інструкція з виконання подальших дій:
 • Запускаємо виконуваний файл мода.
 • Натискаємо "Далі", вибираємо каталог з грою для установки.
 • Клацаємо "Встановити", очікуємо завершення процесу установки.
 • Закриваємо вікно інсталятора, і запускаємо гру за допомогою ярлика.
 • Вантажимо потрібну сім'ю.
 • Клацаємо на потрібному"сіму", в пункті"Інші дії" шукаємо опції управління вагітністю.
 • Ось і вся премудрість. Тепер ви можете робити з вагітними "сімки" все, що душі завгодно. Можна експериментувати з вагітністю і домагатися саме тих результатів, які потрібні саме вам. А тепер підіб'ємо підсумки.

  Висновок

  Отже, ми розглянули питання про те, як в "Сімс 4" зробити аборт. Це виявилося не так вже й складно. Навіть сама іграшка надає гравцям таку можливість. Але на неї спочатку доведеться заробити. Так що набагато простіше ввести код розробника. Так набагато швидше. Якщо ж потрібно не тільки аборт, але і керування перебігом вагітності (і інші опції), то слід встановити відповідний мод.

  Популярі новини
  Загрузка...