Як скинути аккаунт Гугл" на "Андроїд": поради

219 0 Новини високих технологій

Користувачі часто стикаються з питаннями, пов'язаними з системою смартфонів або планшетів. Не кожен власник може таблет впоратися з тим, як скинути аккаунт Гугл» на «Андроїд». І це не дивно, адже це питання можна розв'язати кількома методами.

Обліковий запис

Акаунт Google — це сторінка користувача в однойменною пошуковою системою. Завдяки їй можна одночасно використовувати всі запропоновані сервіси, не створюючи для кожного облікові записи. Google об'єднує не тільки пошту і пошукову систему, а також надає доступ до хмарному сховища і популярному відеохостингу. Цей же аккаунт є прив'язкою до пристроїв на операційній системі Android. Без цього гаджет не буде повноцінно функціонувати і навіть не дозволить почати з ним роботу.
Як скинути аккаунт Гугл" на "Андроїд": поради

Для чого?

Навіщо розбиратися з тим, як скинути аккаунт Гугл» на «Андроїд»? Найчастіше користувач стикається з цим питанням, коли вирішує продати смартфон або планшет. В цьому випадку необхідно відв'язати аккаунт, щоб новий власник зміг налаштувати все по-своєму. Таким чином можна захистити свої особисті дані.


Також цей варіант допоможе у випадку, якщо ви забули пароль свого облікового запису. Досить буде видалити і створити новий акаунт. Питання про те, як скинути аккаунт Гугл» на «Андроїд», також знадобиться, якщо необхідно ввести новий обліковий запис. Питання актуальне і для більш серйозних випадках, наприклад, якщо ви стали підозрювати, що ваші дані опинилися в руках зловмисників. У цьому випадку шахраї можуть зчитувати інформацію з кредитних карт і мати доступ до паролів на інших ресурсах. Потрібно терміново видалити профіль або відв'язувати від нього смартфон.
Як скинути аккаунт Гугл" на "Андроїд": поради

Складності

Розуміти те, як скинути налаштування «Гугл»-аккаунта на «Андроїд», — півсправи. Важливо знати ще один нюанс. Справа в тому, що видалення облікового запису відбувається не просто з телефону, а і в цілому з Google. Після цього процесу у вас не буде можливості стежити за своїми підписками або одержувати листи.


Якщо ви не хочете втрачати цього профілю, потрібно створити новий. Старий можна тимчасово відключити. Таким чином на всіх інших пристроях він буде працювати.

Способи

Як скинути аккаунт Гугл» на «Андроїд» 7.0 і будь-який інший версії ОС? Для цього у Google є свій варіант видалення. Також можна вирішити питання з тим, що робити, якщо профіль не можна стерти. Ще одним способом є варіант з видаленням даних програми. На крайній випадок можна використовувати скидання до заводських налаштувань. Є варіант для тих, хто встановив root-права. Останній спосіб є обманкою для системи.

Стандартний метод

Як скинути «Гугл»-запис з телефону з «Андроїдом? На цей рахунок у Google є своє рішення. Воно підійде, якщо:
 • ви продаєте пристрій або збираєтеся віддати його комусь із друзів або рідних;
 • хочете усунути системний збій;
 • хочете використовувати новий обліковий запис.
 • Важливо розуміти, що цей процес жодним чином не позначиться на збереження ваших особистих даних. Тобто у вас буде доступ до документів, фотографій, відео і т. д. Зміни також торкнуться контактів і налаштувань системи.
  Як скинути аккаунт Гугл" на "Андроїд": поради
  Для початку потрібно перейти в налаштування пристрою. В залежності від версії системи, потрібно знайти перелік всіх підключених акаунтів. Зазвичай вони знаходяться в однойменному меню. Список може бути довгим, оскільки сюди вносяться облікові записи месенджерів та інших ресурсів. Серед них потрібно знайти запис з відповідною іконкою. Натиснувши на нього, користувач потрапляє в ще одне меню. Тут список всіх синхронізованих розділів. Потрібно вибрати властивості папки у верхньому правому кутку і натиснути «Видалити обліковий запис».
  Як скинути аккаунт Гугл" на "Андроїд": поради
  Пристрій почне видалення. Після він вимкнеться. Новий запуск вимагатиме від власника гаджета введення нових даних.

  Складності з видаленням

  Цей процес може пройти швидко і успішно, а може відбутися збій. Він трапляється вкрай рідко, тому користувач знає, як скинути «Гугл»-аккаунт на «Андроїд» 6.0. Але оскільки іноді помилка відбувається, з нею потрібно боротися. Під час видалення телефон або планшет зависає і може перебувати в такому стані до тих пір, поки власник самостійно не перерве видалення облікового запису. При цьому обліковий запис залишається на пристрої. В цьому випадку можна спробувати зробити наступне:
 • входимо в G-mail;
 • клікаємо на «гамбургер», який знаходиться в верхньому лівому куті;
 • далі натискаємо на рядок «Додати запис»;
 • у списку вибираємо Google;
 • якщо у вас є інша пошта, можете вибрати варіант «Існуючий»;
 • у списку додатки G-mail тепер будуть вказані два облікового запису, потрібно вибрати новий, щоб переключитися на нього;
 • тепер можна повертатися до процесу видалення профілю.
 • Зазвичай такий спосіб допомагає вирішити проблему. Пристрій перестає виснути і видаляє обліковий запис.
  Як скинути аккаунт Гугл" на "Андроїд": поради

  Видалення даних

  Це ще один варіант, який допоможе скинути «Гугл»-аккаунт на «Андроїд» 5.1. Для цього потрібно перейти в налаштування пристрою. Далі шукаємо меню «Додатки». Це список всіх програм, які встановлені на гаджеті. Далі все просто: знаходимо додаток облікових записів Google» і натискаємо кнопку «Стерти дані». Іноді програма може мати іншу назву — «Google».

  Скидання до заводських налаштувань

  Багато хто вважають цю опцію панацеєю від усіх проблем. По суті так і є, особливо якщо збої викликані системними помилками. Тому подібні питання легко вирішити за допомогою Factory Reset. Цей спосіб підійде, якщо:
 • пристрій буде продано, щоб уникнути крадіжки даних;
 • пароль та ім'я облікового запису загублені;
 • є віруси і системні збої.
 • Скидання до заводських налаштувань можна зробити двома способами. Перший — найпростіший. Потрібно перейти в налаштування, а там знайти меню «Пам'ять і резервні копії», «телефон» і т. д. В цьому випадку ми шукаємо розділ «Скидання до заводських налаштувань», який і допоможе з питанням про те, як скинути «Гугл»-аккаунт на «Андроїд» 7.

  В цьому випадку всі особисті дані, настройки і конфігурація буде видалено. Пристрій стане таким, яким продавалося в магазині. Тому краще заздалегідь перенести всі важливі файли на ПК або накопичувач. Система почне видалення. Воно може займати кілька хвилин. Після гаджет перезавантажиться, і можна буде знову починати роботу з ним. Скидання до заводських налаштувань можна зробити і з допомогою комбінації. Іноді він допомагає, якщо у вас немає доступу до системи і налаштувань. В цьому випадку потрібно затиснути кнопку включення і збільшення гучності. На екрані з'явиться логотип, і ви відчуєте вібрацію.
  Як скинути аккаунт Гугл" на "Андроїд": поради
  Далі відкриється спеціальне меню. Воно практично завжди англійською мовою. У списку команд потрібно знайти рядок Wipe Data/Factory Reset. Ця опція запускає скидання до заводських налаштувань і починає видалення всіх даних з вашого телефону або планшета.

  Власникам root-прав

  Не всі користувачі знайомі з цим поняттям, тому не займаються установкою цієї опції. Root-права — це розширені можливості для адміністрування. Вони дозволяють управляти пристроєм на програмному рівні. Якщо у вас є root-права, можете спробувати скинути акаунт завдяки їм. Для цього потрібно встановити файловий менеджер, наприклад, Root Explorer. Завдяки йому можна потрапити в певні папки на пристрої. Потрібно перейти за адресою: /data/system і видалити файл accounts.db.

  Обман системи

  Як скинути аккаунт Гугл» на «Андроїд»? Можна спробувати перехитрити систему пристрої. Відкриваємо будь-який браузер гаджета і переходимо на сайт google.com. Далі потрібно перейти в акаунт з обліковим записом. Там буде рядок «Безпека і вхід», переходячи на неї, потрібно буде ввести свій пароль. Це також підтвердить системі те, що ви власник цього облікового запису.
  Як скинути аккаунт Гугл" на "Андроїд": поради
  Після ресурс запропонує поміняти пароль. Потрібно слідувати підказкам. Можна перезавантажити пристрій. Якщо все вийшло вдало, то гаджет попросить ввести дані облікового запису. У цьому випадку можна ввести нові дані, щоб підключити новий аккаунт.

  Рішення

  Очевидно, що найпростіший спосіб — це все-таки спробувати обдурити систему. Крім того, це допоможе власникові пристрою зберегти всі свої особисті дані. Якщо вам не шкода особистих файлів, можете зробити скидання до заводських налаштувань. Він займає всього пару хвилин, при цьому працює ефективно. До речі, варто пам'ятати, що скидання аккаунта може призвести до того, що будуть втрачені всі ігрові процеси. Найчастіше кожна гра автоматично синхронізується з обліковим записом Google. Це дозволяє користувачеві зберігати пройдене і не втрачати його навіть у разі втрати або зміни гаджета.

  Популярі новини
  Загрузка...