Як активувати Office 2013 на Windows 10: інструкції

260 0 Новини високих технологій

Як відомо, офісні набори будь-якого покоління, що випускаються корпорацією Microsoft, є платними програмними продуктами, хоча і можуть працювати без обов'язкової реєстрації ліцензії з використанням базового набору функцій і інструментів. Однак вимога активації Microsoft Office 2013 або якогось іншого релізу у вигляді нагадування буде переслідувати користувача по п'ятах. За нашими мірками вартість офісного пакету досить висока, от користувачі і шукають шляхи обходу обмежень, накладених на програми, що входять до складу таких наборів.

Загальні відомості про активацію офісних продуктів Microsoft

Взагалі, якщо задаватися питаннями з приводу того, як активувати Office 2013 або будь-якої іншої випуск, її можна виконати декількома методами. Що це дасть кінцевому користувачеві? В першу чергу, це стосується повної функціональності будь-якого і додатків, присутніх в наборі. Крім того, якщо вчасно не виконати реєстрацію, не виключається ситуація, при якій використовуваного в даний момент активне додаток раптом не закриється сама по собі, а користувач, не зберігши редагований документ, не втратить важливі дані. Зрозуміло, що набирати текст у «Ворді» або заново вводити складні формули в «Ексель» нікому не хочеться. Але як активувати MS Office 2013 з мінімальними витратами? За великим рахунком, пересічному користувачеві можна запропонувати дві основні методики, одна з яких є законною, а друга – немає.


Використання ключа активації (ліцензійного ключа) Office 2013

Отже, почнемо з законних дій, які не порушують інтелектуальні права на цей програмний продукт.
Як активувати Office 2013 на Windows 10: інструкції
При офіційної купівлі офісного пакету з настановним дистрибутивом, записаним на диску на коробці завжди вказується код продукту або так званий спеціальний ключ. Активувати Office 2013 з його допомогою можна ще на стадії інсталяції пакета, коли на одній із стадій буде запропоновано ввести код у спеціальне поле. Цей крок можна пропустити і виконати активацію вже після установки (нічого страшного в цьому немає). При скачуванні дистрибутива з офіційного інтернет-ресурсу, після його оплати ключ може бути вислано на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти, який зазвичай відповідає даним облікового запису Microsoft.


Як активувати Office 2013 на Windows 10 через реєстраційну запис Microsoft при перенесенні пакету на інший ПК чи ноутбук?

Що ж стосується самого процесу введення ліцензії у вже встановленому і функціонуючому наборі, можна скористатися спеціальним «Майстром», а потім вказати активацію через інтернет.
Як активувати Office 2013 на Windows 10: інструкції
При цьому попередньо необхідно переключитися з реєстраційної записи поточного користувача на обліковий запис Microsoft. У цій же «з», якщо ви, наприклад, переносите «Офіс» на інший комп'ютерний термінал, необхідно перейти до розділу «Офісу», а потім у підрозділі відомостей про установках активувати однойменний процес, натиснувши кнопку установки.
Як активувати Office 2013 на Windows 10: інструкції
По її закінченні реєстрація програмного продукту буде здійснено автоматично, а повторне введення ключа не потрібно (він автоматично буде прив'язаний до наявної облікового запису).

Можна активувати окремі програми?

Але деякі користувачі у своїх питаннях йдуть ще далі, адже більшості у повсякденній роботі буває достатньо лише текстового та табличного редакторів. Ось тут і виникають проблеми, пов'язані вже не з тим, як активувати Office 2013 а з тим, як зняти обмеження тільки на встановлені додатки. В принципі, вихід тут теж є. Якщо ви не хочете або не має можливості придбати потрібні програми офіційним способом, немає нічого простіше, ніж скористатися пошуком відповідних ключів просторах інтернету. Незважаючи на те, що фахівцями корпорації Microsoft постійно стверджується, що всі ліцензії перевіряються на предмет їх офіційного походження або реєстрації, на ділі це дуже далеко від істини.
Як активувати Office 2013 на Windows 10: інструкції
Таким чином, можете скористатися ключами, які в тому ж Рунеті викладені у вільному доступі, і з їх допомогою активувати, скажімо, тільки Word і Excel.

Активація всього офісного пакету за допомогою утиліти KMSAuto Net

Але що робити, якщо ви встановили повний пакет з додатково входять в нього програмами, але ліцензії у вас немає, або купити ви можете з фінансових міркувань? Як активувати Office 2013 в цьому випадку? У такій ситуації на допомогу приходять, якщо можна так сказати, напівлегальні утиліти, що дозволяють активувати не тільки будь-який офісний пакет, але і будь-яку модифікацію самої операційної системи. Незважаючи на те, що такі програми і можна назвати незаконними або такими, що порушують права інтелектуальної власності, застосовуються вони дуже часто. Одним з таких програм є відомий активатор KMSAuto Net. Завантажити його можна де завгодно, адже сайти з посиланнями на завантаження цього аплету ніколи не блокуються, а на запуск програми в середовищі Windows горезвісний «Захисник» не реагує зовсім.
Як активувати Office 2013 на Windows 10: інструкції
Після старту портативного додатки у вигляді одного EXE-файлу (від імені адміна) просто натискаєте кнопку активації, вибираєте активацію «Офісу» і підтверджуєте виконання операції. В деяких версіях активатора іноді може з'явитися запит на створення завдання «Планувальнику завдань». З цим треба погодитися. Сама ж завдання створюється тільки для того, що повторна активація проводилася кожні десять днів. В останніх версіях цього ЗА такі дії не потрібні.

Використання програми KMSpico

Тепер кілька слів про те, як активувати Office 2013 за допомогою утиліти KMSpico.
Як активувати Office 2013 на Windows 10: інструкції
По суті своїй, вона працює аналогічно попередній, і користувачеві досить вибрати саме активацію «Офісу». Взагалі, всі ХОСТ-програми (як ви вже, напевно, звернули увагу, їх назви за початковим скорочень ідентичні) працюють за одним і тим же принципам, а від користувача вимагається самий мінімум дій, пов'язаний з коректним стартом самого виконуваного файлу програми та вибором того програмного продукту, для якого потрібно виконати активацію.

Відключення режиму обмеженої функціональності програм

З тим, як активувати Office 2013 розібралися. Наостанок два слова про ситуації, коли користувач спостерігає в тому ж «Ворді» напис з повідомленням про режим обмеженого використання. Багато хто вважає, що це має відношення до «піратської» активації або незареєстрованим версіями «Офісу». Насправді, це не так. Даний режим просто обмежує використання новітніх засобів програмного комплексу, якщо ви намагаєтеся працювати з документами, створеними або збереженими в попередніх модифікаціях офісного пакету.
Як активувати Office 2013 на Windows 10: інструкції
Вирішити таку проблему можна досить просто, вибравши в розділі відомостей, викликається через файлове меню, пункт перетворення, розташований трохи правіше. Також при збереженні документа можна скористатися вибором застарілого формату, але обов'язково зняти прапорець з поля підтримки сумісності з попередніми версіями Word або іншого використовуваного редактора.

Популярі новини
Загрузка...