Принтер HP LaserJet 1000 Series. Комплектація, характеристики та алгоритм налаштування

196 0 Новини високих технологій

До групи бюджетних систем документообігу належить принтер HP LaserJet 1000 Series. В його основі лежить лазерний метод виведення сторінок. У нього висока швидкодія і мінімальні витрати на витратні матеріали. Саме його особливості будуть розглянуті далі.

Принтер HP LaserJet 1000 Series. Комплектація, характеристики та алгоритм налаштування

Комплектація

Досить типовий список постачання у даній моделі периферійного пристрою. У нього входить власне принтер лазерний HP LaserJet 1000 Series. Для Windows 7 і більш ранніх версій операційних систем є драйвери в комплектації, які можна знайти на компакт-диску. А ось більш пізні модифікації ОС мають інтегрований такий софт. На ньому також є діагностичні програми та документація. Останню можна знайти також і у паперовому форматі. У список поставки до того ж входять гарантійний талон і стартовий картридж. Весь цей набір доповнено комунікаційними проводами.


Принтер HP LaserJet 1000 Series. Комплектація, характеристики та алгоритм налаштування

Специфікації. Технології

Як було раніше зазначено, принтер HP LaserJet 1000 Series базується на лазерний метод виведення сторінок. Він дозволяє максимально швидко виводити сторінки, є досить економічним з точки зору витратних матеріалів. Швидкість роботи даної моделі периферійного пристрою становить 10 сторінок у хвилину. При цьому на висновок першого одностороннього листа принтер витратить 15 секунд. Реальна роздільна здатність друку складає 600х600. Але при активації технології HP Ret останнє значення зросте до 1200х1200. Звичайно, таке рішення дозволяє поліпшити якість, але не настільки, щоб виводити зображення і зображення в монохроматичному форматі. Місячний ліміт пристрою становить 7000 листів. Однієї заправки картриджа вистачає в середньому на 3000 сторінок. Тобто перезаправлення системи друку потрібна буде 2-3 рази на місяць. Комутаційний набір цього принтера включає лише один роз'єм USB. Тобто самостійно функціонувати така система друку не може. А ось скромний набір портів для підключення легко пояснюється давністю випуску цього пристрою.


При виведенні сторінок цей принтер споживає 214 Вт. У режимі простою цей параметр знижується до 76 Вт. При цьому активується режим Instant-on fuser. Саме він і забезпечує такий високий рівень енергоефективності даної периферійної системи. Основне місце застосування такого принтера – це невеликий офіс з кількістю робочих місць від 7 до 9. Також його можна з успіхом застосувати в копіювальному центрі. Якщо немає потреби виводити зображення або зображення колір, то таке периферійний пристрій підійде і для домашнього використання.
Принтер HP LaserJet 1000 Series. Комплектація, характеристики та алгоритм налаштування

Налаштування: особливості

Алгоритм налаштування системи друку такий:
 • Встановлюємо принтер на місце експлуатації.
 • Коммутіруя його.
 • Встановлюємо картридж.
 • Включаємо керуючий ПК і принтер.
 • Після цього драйвер для принтера HP LaserJet 1000 Series на ОС Windows 8 або більш пізніх її версіях встановиться автоматично. В інших випадках його потрібно установити з диска.
 • Наступний етап – це перезапуск ЕОМ.
 • Далі друкуємо тестовий лист, і після цього система виведення документів готова.
 • Вартість. Думки про пристрої

  Друкуюча система HP LaserJet 1000 Series була випущена досить давно за мірками комп'ютерної індустрії. Вона вже знята з виробництва, а її складські запаси успішно розпродані. Тому такий принтер лазерний у новому стані неможливо придбати.
  А ось в уживаному стані такий пристрій виводу документації можна купити без проблем. Його можна знайти на різних торговельних майданчиках Глобальної павутини. При цьому вартість його становить 1500-2500 рублів. Звичайно, в деяких випадках може знадобитися заміна картриджа при такій покупці. Але це істотно менші витрати, ніж купувати новий лазерний принтер. При цьому герой цього огляду прослужить ще не один рік. Плюси цього периферійного пристрою наступні:
 • Надійність.
 • Низька вартість.
 • Підвищена швидкодія.
 • Простий алгоритм налаштування перед експлуатацією.
 • Достатня комплектація.
 • Мінус тільки один – це неможливість покупки принтера в новому стані.
  Принтер HP LaserJet 1000 Series. Комплектація, характеристики та алгоритм налаштування

  Висновок

  Дійсно якісним і надійним периферійним пристроєм є HP LaserJet 1000 Series. Тому навіть у використаному стані він все ще актуальний. Такий принтер прослужить ще не один рік. До того ж у нього мінімальні витрати на зміст. Раніше зазначених випадків він просто відмінно підходить. При цьому можна істотно заощадити зараз на його придбання за рахунок того, що ціна на таку систему друку справді демократична й доступна.

  Популярі новини
  Загрузка...