Чим відкрити DBF-файли? Рекомендації

153 0 Новини високих технологій

Багато користувачів комп'ютерів зіштовхуються з формат DBF. Тому їм хотілося б знати, чим відкрити DBF-файли. На жаль, ні в одній операційній системі не передбачена стандартна програма для цієї процедури. Навіть пакет Microsoft Office, який відкриває більшість можливих форматів, не передбачає відкриття та роботу з файлами DBF.

Що містить у собі файл з розширенням DBF?

DBF - це розширення для об'єктів віртуального користування, що містять бази даних. Тобто файли формату DBF - це не що інше, як типова база даних. Однак існує деяка відмінність від звичайних, мають формат DB. З-за цього відмінності DBF-файли можна відкрити типовими програмами для бази даних. Тому багатьом хотілося б все ж таки дізнатися, чим відкрити DBF-файли.


Чим відкрити DBF-файли? Рекомендації

Використання стандартних варіантів для відкриття файлу з базою

Незважаючи на те, що об'єкт даного формату в автоматичному режимі не знаходить програму на комп'ютері для його відкриття, є можливість з легкістю відкрити файл DBF за допомогою Access і навіть Excel. Крім питання про те, чим відкрити DBF-файли, деяких користувачів також цікавить техніка проведення даної процедури. У цій справі допоможе інструкція по використанню даних утиліт:
 • Встановіть на ваш комп'ютер програмний пакет Microsoft Office, по ходу установки не робіть ніяких змін вручну (якщо у вас уже є даний пакет програм, то, звичайно ж, пропустіть цей пункт).
 • Переконайтеся, що файл на вашому комп'ютері формату DBF не запускається автоматично, вибираючи програму. Для цього просто спробуйте відкрити самостійно.
 • Тепер відкрийте будь-яку програму на ваш розсуд - Access або Excel (через пусковий меню серед всіх програм знайдіть Microsoft Office, натисніть на нього і у контекстному меню виберіть Access, або Excel).
 • Після того, як ви запустили одну з вищевказаних програм, перейдіть у вкладку «Файл» і виберіть там «Відкрити новий файл».
 • Перед вами відкриється відповідна система комп'ютера, знайдіть у ній файл формату DBF, який необхідно відкрити.
 • Тепер у віконці системи виберіть потрібний об'єкт праворуч знизу в куті у вкладці «Всі файли».
 • Далі відкривайте файл формату DBF за допомогою подвійного клацання по ньому лівою кнопкою миші. Готове. Таким чином, вручну можна відкрити DBF-файли за допомогою стандартних програм операційної системи Windows «Аксесс» і «Ексель».
 • Програма DBF Commander. Інструкція по скачування і використання

  Чим відкрити DBF-файли? Утилітою DBF Commander. Це спеціальна програма, призначена для перегляду, а також редагування файлів формату бази даних. Дана утиліта поширюється на безкоштовній основі.


  Чим відкрити DBF-файли? Рекомендації
  Інструкція по скачування і використання програмного продукту:
 • Відкрийте браузер і введіть в пошукову рядок назва програми, а саме - DBF Commander.
 • Серед результатів пошуку знайдіть офіційний сайт цієї програми. Пройдіть на нього і відшукайте там установочник, підходить під ваші системні характеристики комп'ютера.
 • Скачайте цей установочник з офіційного сайту програми.
 • Після чого запустіть завантажений інсталятор і дотримуйтесь інструкцій, нічого не змінюючи протягом всієї установки.
 • Для завершення інсталяції, натисніть «Готово» або «Завершити» (в залежності від обраного варіанта інсталяції).
 • Тепер можете запустити файл формату DBF, використовуючи завантажену програму. При цьому системою буде запропоновано зробити дану утиліту програмою за замовчуванням. Для запуску файлів формату DBF підтвердіть запропоноване дію. Все, готово. Тепер всі файли DBF будуть відкриватися автоматично, використовуючи програму DBF Commander. Дана програма для DBF-файлів є найбільш популярною. Утиліту найбільш часто скачують і використовують для редагування і відкриття файлів баз даних, розширення яких відрізняється від DB.
 • Чим відкрити DBF-файли? Рекомендації

  Невеликий висновок

  Таким чином, відкриття необхідного об'єкта в описуваному розширенні не представляє особливої праці. Важливо лише знати деякі нюанси і володіти інформацією, що дозволяє використовувати необхідні для цього інструменти - а саме стандартні варіанти або додаткові додатки.

  Популярі новини
  Загрузка...