Обладунки в "Готиці 2": список, кращі обладунки, отримати коди, квести та відгуки

206 0 Новини високих технологій

У «Готиці 2» обладунки не розділені на окремі складові (шолом, штани, броня та наручі), а є єдиним предметом для захисту від будь-яких зовнішніх впливів: стріл, магії, зброї і вогню. З одного боку це добре, з іншого - не дуже. Хоча, для гри, що вийшла в далекому 2010 році, таке рішення цілком прийнятно. Про те, чим відрізняються лати один від одного, читайте в статті.

Обладунки в "Готиці 2": список, кращі обладунки, отримати коди, квести та відгуки

Про броню

Характеристики броні поліпшуються з кожною главою. Принцип видачі екіпіровки пов'язаний з фракційною приналежністю протагоніста. Логічно, що на початку гри не можна обзавестися найкращої бронью — доведеться потерпіти. Неправильно думати, що краще накопичити побільше золота, щоб потім купити найкращі обладунки і пройти з ними всю гру. Не вийде! Без потрібної екіпіровки неможливо виконати квести, здолати босів або скористатися чарівними сувоями.


Бої бувають настільки складними, що один пропущений удар може стати фатальним і доведеться починати проходження місії з місця колишнього збереження. Прості шкіряні обладунки в «Готиці 2: Повернення» можна придбати у торговців. Толку мало, але краще, ніж бігати голяка по локаціях. За отримання добротної броні доведеться вносити плату персонажам, видає обмундирування. Інший спосіб: ретельно обстежити підземелля на наявність таємних приміщень, що містять кращі обладунки "Готики 2".

Гільдейський обладунок

Найкраще, що можна отримати у першій главі, але лише майже в кінці. До цього моменту слід обзавестися стандартними шкіряними обладунками, адже досвід можна отримати, проходячи квести, пов'язані з знищенням різних монстрів, мутантів та інших чудовиськ.


Виконання ланцюжка завдань призведе до отримання гильдейского обладунку, що володіє наступними характеристиками.

НайменуванняПриміткаЗахист (зброя/стріли/вогонь/магія)«Легкі Обладунки Ополчення»Обмундирування з високоякісної шкіри дістанеться гравцеві, який приєднався до ополченцям40/40/0/0«Легкі Обладунки Найманця»Створені Вовком в Новому Таборі Долини Рудників30/30/0/0«Роба Послушника»Отримує гравець, що ступила на стежку чаклунства, зіткнувшись з культом Инноса25/25/0/10«Мантія Мага Вогню»Бронь, що видається обраним Инноса, тим хто пройшов шлях послушника і був підвищений до Мага Вогню40/40/20/20

Обладунки в "Готиці 2": список, кращі обладунки, отримати коди, квести та відгуки

Шкіряний обладунок, одяг городян і одяг фермера

У місті Хоринис потрібно знайти людину по імені Торбіна. Прямо позаду нього розташований шафа, за допомогою якого можна забратися на дах будинку і перебратися на сусідній (через дорогу). Після вдалого стрибка протагоністу залишається спуститися на охоронюваний склад і обшукати скрині. Так можна знайти першу шкіряну броню або одяг городян. Останню носять різні шари жителів Хориниса, існує три типу, різні зовні, але з однаковими показниками. Гнучкі і міцні шкіряні обладунки в "Готиці 2" воліють злодії і мисливці. Інший варіант обзавестися дефолтними шмотками — заплатити 80 золотих Лобарту. При відсутності такої суми передбачений варіант виконання квесту по збору буряків, завдання його дружини та ще пари працівників. Ці дії призведуть до знижку на 50 золотих. Разом одяг фермера обійдуться в 30 монет.
Є і третій шлях: обікрасти Лобарта (броня лежить у скрині). При наступному розмові NPC нападе на протагоніста. У майбутньому з'являться квести, пов'язані з цим персонажем, тому краще не ризикувати.

НайменуванняЗахист (зброя/стріли/вогонь/магія)«Шкіряний Обладунок25/20/5/0«Одяг Городян»10/10/0/0«Фермерська одяг»15/15/0/0

Кільце води

У «Готиці 2: Повернення» кращі обладунки можна отримати у першій главі «Броню Кільця Води». Для отримання доведеться вступити у відповідне суспільство і виконати ряд завдань з пошуку зниклих жителів Хориниса. На початку гри у вежі Ксардаса героя зустрінеться Кавалорн, відомий ще з першої частини. У діалозі з ним потрібно вибрати гілку про цікаву екіпіровці і задати питання стосовно Кільця Води. Недалеко від Кавалорна знаходиться табір бандитів. Потрібно поговорити з одним із них, але відразу не атакувати. Гравцеві розумно буде представитися колишнім ув'язненим, залишив гори, потім відмовитися йти в табір, але вивідати, хто полює за головним героєм. Подорожньому доведеться відшукати табір Декстера в горах, з тіла якого взяти папір з координатами місця, де перебувають викрадені жителі. Подальша розмова з Вартрасом про прийняття в Кільце Води зобов'язує пройти в трактир «Мертва Гарпія», де керуючий проводить героя на сходку ложі. Коли зберуться всі, герой заговорить з Ларесом і отримає обладунок.
Екіпіровка має 50 одиницями захисту від зброї, стріл і 10 - від магії. Опірності вогню немає.
Обладунки в "Готиці 2": список, кращі обладунки, отримати коди, квести та відгуки

Гильдейская броня у 2-й главі

Нова глава — це ще більше локацій, завдань, супротивників і екіпіровки. Є можливість придбання більш якісних гільдейських зброї, броні з панцирів краулеров. Отримавши доступ у Храм Аданоса, герой зможе дістати Обладунок Варти Ворона. У «Готиці 2: Повернення 2.0» обладунки та їх апгрейд безпосередньо залежать від приналежності до гільдії. Якщо гравець вибрав найманців, Чи віддасть «Середні Обладунки» за 2500. Вони зроблені не тільки з шкур тварин, але і з чарівної руди. Тому захист від магії 5 одиниць, від вогню — 0 від фізичного впливу — 50. Якщо ж герой Ополченець, Энгор запропонує за ту ж ціну «Важкий Обладунок. Значно виграє в показниках порівняно з товаром від Генерала Лі. Виготовлений зі шкіри рептилій зі вставками чарівної руди. 70 одиниць захисту від фізичної шкоди та 10 одиниць протидії магії вогню і роблять предмет кращої гильдейской бронею другий глави.

Краулеры

Для отримання речі з цих істот герой повинен володіти навичками, мати доступ в локацію, запастися сувоями перетворення у Вовка і Мракориса. Продає Ігнац за 350 в порту. В Долині Рудників знадобиться Руна Телепорту, який знаходиться по дорозі на галявину вище місця появи в локації. Отримавши артефакт, герой повинен звернутися до Зруйнованого Форту, перетворившись у Вовка. Північніше житла Кам'яного Дракона зустрінеться Гестат, з яким відбудеться розмова.

Він розповість про Вовка, умільця, який нині трудиться на фермі Онара, а раніше перебував в Новому Таборі. Перед відправкою в дорогу потрібно 10 панцирів краулеров з шахт на заході. Якщо виникнуть проблеми, краще з ними битися, перетворившись в Мракориса. Після збору панцирів протагоністу слід попрямувати в Хоринис, де потрібно знайти умільця на фермі, віддати йому сировину і через 24 години забрати бронь. Ці обладунки в "Готиці 2" десь в іншому місці дістати неможливо. При виготовленні ремісник використовує панцирі краулеров-воїнів, показники наступні:
 • захист від зброї - 70;
 • від вогню - 15;
 • від стріл - 70;
 • від магії - 0.
 • Обладунки в "Готиці 2": список, кращі обладунки, отримати коди, квести та відгуки

  «Готика 2: Повернення» 2.0 — обладунки піратів і бандитів

  Угруповання, що з'явилася в аддоне «Ніч Ворона», має ексклюзивну екіпіровку. Одну може отримати головний герой, поговоривши з Грегом і приєднавшись до фракції. Володіє захистом від стріл і зброї (55 одиниць). У бандитів вибір багатший: цілих три предмета можуть надійти в розпорядження протагоніста.

  Найменування  Примітка  Захист (зброя/стріли/вогонь/магія)  «Середні Обладунки Бандита»  Вручає Грег по закінченні особистих квестів. Одяг схожа на екіпіровку злодіїв Нового Табору. Хутро і шкіра захищають від стріл і зброї  35/35/0/0  «Важкі Обладунки Бандита»  Купується у коваля Хуно за 2000 золотих. Раніше використовувалися кращими людьми з банди Лареса, отбывавшими термін в Долині Рудників. Нині їх мають ті, хто слідує за Вороном в невивчені області.  50/50/0/0  Обладунок Варти Ворона»  Знаходиться в ящику Бладвина, який віддасть ключ тільки після бійки. Носили слуги Старого табору, після падіння Бар'єру уцілілі пішли за Вороном і вважаються його охороною  70/70/0/0

  Третя глава

  Отримання обмундирування безпосередньо залежить від фракції в «Готиці 2: Повернення». Обладунки найманця (важкі) перебувають у Лі, за 3000 золотих відставний генерал готовий з ними розлучитися. Якщо протагоніст вибрав сторону Ополчення, доведеться вступити в ряди паладинів і роздобути докази невинності Беннета. Звільнивши коваля-найманця, гравець отримає «Легкі Обладунки Мисливця на Драконів».
  Будучи чаклуном, герой отримує «Важку Мантію Вогню» після місії по поверненню ока Инноса. Всі згадані обладунки мають наступними характеристиками.

  Найменування  Захист (зброя/стріли/вогонь/магія)  «Важкі Обладунки Найманця»  80/80/5/10  «Легкі Обладунки Мисливця на Драконів»  100/100/50/25  «Важка Мантія Вогню»  100/100/50/50

  Обладунки в "Готиці 2": список, кращі обладунки, отримати коди, квести та відгуки

  Четверта і п'ята глави

  Екіпіровкою зможуть розжитися лише найманці, маючи в інвентарі двадцять кусків луски дракона. В Долині Рудників Ян продасть «Середній Обладунок Мисливця на Драконів» за 12000 золотих. Є вдосконаленою версією завдяки більшій кількості луски і нанесеною магічної руди. Якщо після покупки побити Яна, можна забрати у нього витрачений золото. Гравці, задавшиеся питанням, як отримати «Обладунки Паладина» в "Готиці 2", зуміють отримати відповідь. Екіпіровка знаходиться в секретному приміщенні в катакомбах під Храмом Инноса. Такий екіпіровки удостоїлися воїни Инноса, хто проявив себе в битвах з силами зла, або наближені до Лордам високі чини. Беннет продасть «Важкий Обладунок Мисливця на Драконів» за 20000 золота.

  Найменування  Захист (зброя/стріли/вогонь/магія)  «Середній Обладунок Мисливця на Драконів»  120/120/75/25  «Обладунки Паладина»  150/150/100/50  «Важкий Обладунок Мисливця на Драконів»  150/150/100/50

  Чіт-коди на зброю у "Готиці 2"

  За традицією всі самі «смачні» речі не отримати звичайним способом. Доведеться хитрувати і вивертатися. Ряд шмоток носять звичайні NPC і крім як застосуванням консольних команд їх не дістати. Варто визначитися, чого очікує гравець від проекту. Якщо «Готика 2» вже пройдена уздовж і впоперек і не хочеться напружуватися, використання чітів виправдано. При першому проходженні цього робити не рекомендується. Адже тоді пропаде можливість оцінити всю глибину авторської задумки. Якщо геймер отримає «палицю-вбивалки» або «Обладунок Ворона» на початку першого розділу, подальше проходження перестане бути цікавим: всі вороги не будуть небезпечними, квести так і залишаться нудними, а почуття небезпеки повністю зійде нанівець. Щоб вводити коди до гри, потрібно:
 • набрати на клавіатурі слово bmarvinb;
 • упевнитися, що з'явилася напис Marvin Mode;
 • натиснути F2 для відкриття консолі;
 • ввести insert[код предмета].
 • Нижче в таблиці наведено найбільш цікаві обладунки "Готики 2", які неможливо отримати без чітів.

  Глава  Найменування  Примітка  Захист (зброя/стріли/вогонь/магія)  Код предмету  1  «Вбрання Судді»  Вбрання користується популярністю серед суддівства Миртаны. Якщо є бажання виділятися зовні, буде в самий раз  10/10/0/0  itar_judge  1  «Дублет Губернатора»  З назви ясно, що тільки одна людина носить такий одяг. Однак показники значно перевищують такі у стандартного «Шкіряного Обладунку», що для першої глави вельми непогано  40/40/0/0  itar_governor  1  «Роба Лестера»  Виглядає більш войовничо, ніж попередній варіант, але поступається в показниках  25/25/0/0  itar_lester  1  «Мантія Чорної Магії»  Магія Белиара пропито кожну нитку шати. Єдиний, хто в Хоринисе володіє таким обладунком — Ксардас. І він не має наміру комусь віддавати. Отже, без чита її не отримати  100/100/50/50  itar_xardas  1  «Старі Лати Лицаря»  Зношена (на перший погляд) броня володіє такими ж показниками, що і попередній предмет, бо вселяє страх в серце будь-якого, хто посміє кинути виклик  100/100/50/50  itar_pal_skel  1  «Важка Магічна Мантія Води»  Ще один зразок чудових показників опірності ущербу для тих, хто несе вчення про «Рівновазі Аданоса»  100/100/50/50  itar_kdw_h  2  «Обладунки Ворона»  Для тих, хто придбав Обладунок Варти Ворона» і бажає придбати сам Обладунок Ворона» в "Готиці 2". Завдяки магії Белиара, носій протистоїть всім видам шкоди  100/100/100/100  itar_raven_addon  3  «Мантія Темряви»  Шати послідовників Белиара, які прибули з Ирдората  130/130/65/65  itar_dementor

  Слід розуміти, що натискаючи пробіл, герой дістає зброю. Тому небажано вводити команди, перебуваючи в людному місці — це може спровокувати негативну поведінку на адресу протагоніста. Важливо знати, що після введення читів слід відключати тестовий режим. Робиться це введенням команди b42b. В іншому випадку виникають непередбачені помилки при проходженні. Якщо гравець не закрив режим і вийшов, то при наступному запуску потрібно ввести зазначену комбінацію символів і зберегти гру в звичайному режимі проходження. Лише в цьому випадку гарантовано коректне функціонування.
  Обладунки в "Готиці 2": список, кращі обладунки, отримати коди, квести та відгуки

  Відгуки

  Реліз проекту відбувся в далекому 2010 році. Геймерами продукт сприйнятий на ура. Згідно відгуками, ряд фанатів не відмовилися б пройти гру заново (і не один раз). Проект заворожує незвичайним сюжетом, цікавою системою бою і хорошою (для 2010 року) графікою. Звичайно, остання здається нікчемною з висоти 2018 року, але для тих часів це була золота епоха комп'ютерних ігор. Багато хто із задоволенням і сьогодні купують шедевральну серію, щоб знову насолодитися нею. Існують і негативні відгуки, де сказано про високий рівень складності гри і не до кінця продуманою бойовій системі. До останньої доводиться довго звикати і набивати руку. Складності виникають у новачків, які тільки приступили до проходження і не встигли відчути весь смак і відчути красу гри.
  Обладунки в "Готиці 2": список, кращі обладунки, отримати коди, квести та відгуки

  Вердикт

  Мало у кого виникало питання, де знайти обладунки в "Готиці 2". Всю екіпіровку можна отримати за виконання квестів або придбати за золото у неігрових персонажів. Складності виникають з незвички: не встиг поставити блок або ухилитися від удару або зіткнувся з небезпечним супротивником без належної підготовки. Все інше цілком проходимо. 2018 рік хоч і ознаменований зростанням технічного прогресу в ігровій індустрії, але проекти виходять такі, що простіше дивитися відео проходження, ніж купувати потужний ПК і насолоджуватися. Це одна з причин, чому багато геймери з задоволенням «відкопують» напівзабуті шедеври і, не звертаючи уваги на незграбних персонажів та інші графічні недоробки, вдаються ностальгії. Залишається сподіватися на перевидання золотої класики ігрової індустрії на сучасний лад з більш продуманої графікою і виправленими багами.

  Популярі новини
  Загрузка...