Кращий медіаплеєр для Windows 7: назви, рейтинг, зручність експлуатації, встановлення та налаштування

126 0 Новини високих технологій

Вибрати кращий медіаплеєр для Windows 7 не так складно, як могло б здатися. Для цього достатньо придивитися до лідерів рейтингів, випробувати кілька варіантів і вирішити для себе, що краще. Звертати увагу слід на зручність експлуатації і налаштування. Також можна робити свій вибір, дивлячись на інтерфейс програми.

Для чого потрібен медіаплеєр?

Це програма, яка призначена для відтворення медіаконтенту. Зараз найчастіше говорять про відеоплеєри. Але практично всі подібні програми можуть відтворювати і музику, фільми, тому такого чіткого розмежування не існує. Медіаплеєр допомагає слухати музику на комп'ютері, відтворювати фільми та інші ролики. Раніше такий вид програм був більш популярним. Зараз багато користувачів перейшли на онлайн-сервіси, які оснащені власним плеєром.


Кращий медіаплеєр для Windows 7: назви, рейтинг, зручність експлуатації, встановлення та налаштування
Тим не менш огляд медіаплеєрів для Windows 7 завжди актуальне, оскільки програми можуть знадобитися в будь-який момент. Іноді стандартний додаток комп'ютера не справляється з поставленими завданнями.

Рейтинг

Знайти найкращий медіаплеєр для Windows 7 нескладно. Подібних програм не так багато, тому досить вибрати одну з них. З рейтингом справа йде складніше. Практично щороку він змінюється, оскільки та чи інша програма отримує більш вигідні оновлення, редизайн, тому привертає увагу користувачів. Оскільки рейтинг - суб'єктивна справа, хтось може бути не згоден з учасниками і місцями, які вони займають. Але за кілька років вже встановилися лідери серед плеєрів:
 • Windows Media Player.
 • VLC.
 • Media Player Classic.
 • KMPlayer.
 • ComboPlayer.
 • П'ятірка кращих програвачів для Windows 7 може мінятися місцями. Деякі з цих програм трохи застаріли, але користуються популярністю завдяки своїм минулим заслугам. Деякі зовсім нові, тому не стали відомими широкому загалу.


  Windows Media Player

  Це самий популярний плеєр. І скоріше, це пов'язано з тим, що програма є передвстановленою ОС Windows. Багато хто користувачі вже звикли до неї, тому навіть не намагаються знайти варіант краще.
  Кращий медіаплеєр для Windows 7: назви, рейтинг, зручність експлуатації, встановлення та налаштування
  Стандартний програвач Windows працює з аудіо і відео. Раніше програма особливо користувалася популярністю, оскільки дозволяла копіювати музику з компакт-дисків, записувати CD і формувати плейлисти. Крім цього, у додатку можна синхронізувати файли з плеєрів та інших пристроїв, купувати музику в онлайн-магазинах, працювати з бібліотекою Windows Media Format. Перша версія була випущена в 1998 році. Останнє оновлення зафіксовано у вересні 2017 року.

  Експлуатація та налаштування Windows Media Player

  Встановлювати Віндовс Медіаплеєр» для Windows 7 не потрібно, оскільки програма встановлена. Але якщо з якихось причин у вас її немає, завантажити її можна з офіційного сайту. Установка відбувається автоматично і не вимагає від користувача нічого. В цілому плеєр зручний у використанні. Якщо в ПК встановили компакт-диск, він почне автоматичне відтворення. Запускаючи програму, досить перенести файли в порожнє вікно. Якщо до комп'ютера підключений смартфон, то в одній з вкладок, будуть відображені медіафайли, готові для відтворення.
  Кращий медіаплеєр для Windows 7: назви, рейтинг, зручність експлуатації, встановлення та налаштування
  Налаштувати плеєр не потрібно. У лівій графі знаходиться бібліотека, яка відображає всі файли, знаходяться на ПК. Звідси їх можна запустити. Внизу вікна розташована сам плеєр з регулюванням гучності, перемикання між файлами і паузою. Недоліком цього варіанту вважається його обмежена можливість відтворення форматів. Деякі з них він не підтримує, тому доводиться шукати альтернативу. Плеєр потрапив на перше місце тільки тому, що є самим популярним.

  VLC

  Свого часу, коли з'явилися нові формати відео, а Windows Media Player перестав з ними справлятися, це був один з тих плеєрів, які прийшли на допомогу. Його, напевно, складно назвати кращим медіаплеєром для Windows 7 але він до цих пір використовується на багатьох ПК. Особливо приємно те, що розробники не стали закидати роботу над ним. Тому зараз можна встановити програму не тільки на Windows, а і на Android, iOS, Linux і Mac OS. В додатку можна настроювати титри, швидко регулювати гучність, прослухувати інтернет-радіо, синхронізуватися зі смартфонами, встановлювати плагін для браузерів, відтворювати потокове відео та багато іншого.
  Кращий медіаплеєр для Windows 7: назви, рейтинг, зручність експлуатації, встановлення та налаштування

  Експлуатація та налаштування VLC

  VLC - медіа-програвач для Windows 7. Він мало чим відрізняється від інших. Звичайно, його інтерфейс дещо змінено. Багато вважають його застарілим. Особливо нарікають на те, що давно пора б змінити нижню панель управління медіафайлами.
  До 2018 року вона виглядає неакуратно. Нагадує старі версії Windows, які мали тьмяні кольори і громіздкі іконки. Але користуватися програмою зручно. Легко здійснювати навігацію по меню. Для установки і запуску не потрібні спеціальні кодеки. Програма підтримує багато сучасні формати файлів: MPEG, FLV, RMBV, DV, h.263 h.264 MPEG-4/xVid, WEBM, AC3 Flac, OGG, MP3 WAV і т. д. Встановлювати її просто. Досить завантажити з офіційного сайту і запустити інсталяційний файл. До речі, ресурс пропонує безкоштовне автоматичне оновлення програми.

  Media Player Classic

  Ця програма говорить сама за себе. Це один з кращих програвачів для Windows 7. Він зручний і дуже простий. Вперше був випущений в 2003 році. Програма отримала схожий інтерфейс Windows Media Player, але написана зовсім на іншому коді. Свого часу плеєр вважався одним з найпопулярніших. Його можна було швидко завантажити і встановити. Він відтворював практично всі необхідні файли. З ним було легко працювати.
  Кращий медіаплеєр для Windows 7: назви, рейтинг, зручність експлуатації, встановлення та налаштування

  Експлуатація та налаштування Media Player Classic

  «Медіаплеєр Класик» для Windows 7 давно не отримував оновлення. Останнє було випущено ще в 2006 році. З тих пір жодної підтримки від розробника він не отримує. Тим не менше до цих пір користується популярністю. Деякі вирішили закрити очі на інтерфейс. Він залишився сірим і несучасним. Хоча багато хто вважає, що він найзручніший. І насправді це так і є. Установка програми проста. Можна скачати файл і запустити його. Після швидкої установки можна відразу починати роботу. Ніяких додаткових завантажень програма не вимагає. Інтерфейс дуже простий і зрозумілий. Внизу знаходиться панель управління файлом. Зверху є кілька вкладок, які дозволяють відкрити файл, додати його в список відтворення, налаштувати вигляд або використовувати закладки.

  Працювати з програмою можна за допомогою командного рядка cmd.exe. Можна налаштувати субтитри або переключатися на іншу звукову доріжку. Можна довільно змінювати дозвіл і масштабування відео. Є можливість налаштовувати яскравість і контраст. Плеєр легко справляється з пошкодженими файлами формату AVI.

  KMPlayer

  Який медіаплеєр краще для Windows 7? Тут багато чого залежить від вимог користувача. Але саме KMPlayer часто стає незамінним помічником. Це безкоштовна програма від корейських розробників. Настройки так багато, що багато хто зовсім не використовуються.
  Кращий медіаплеєр для Windows 7: назви, рейтинг, зручність експлуатації, встановлення та налаштування
  Особливістю цієї програми вважається широка підтримка форматів. Наприклад, деякі фільми, які мають розмір понад 20 Гб, представлені у форматі MKV, не кожна програма може відтворити. KMPlayer справляється з цим завданням. Свого часу програма була чи не єдиною, яка могла відтворювати файли. З моменту виходу розробники кілька разів змінювали інтерфейс плеєра. Виглядає він красиво і лаконічно.

  Експлуатація та налаштування KMPlayer

  Завантажити програму можна на офіційному сайті. Після досить запустити інсталяційний файл. Процес відбувається швидко. Єдине, варто бути уважним під час установки.
  Оскільки програма безкоштовна, розробник вбудовує багато інших утиліт, які можуть бути зайвими. Тому краще не бездумно натискати «Далі», а вчитуватися і прибрати галочки там, де це потрібно. Програма може містити рекламні банери. Це один з основних недоліків. Також вона досить дешева, тому може довго відкриватися на слабких ПК. Налаштовувати нічого не треба. Включивши фільм, можна клацнути ПКМ по екрану і налаштувати відео. Наприклад, тут можна прибрати субтитри, змінити звукову доріжку або масштаб. Плеєр дозволяє створювати скріншоти, робити захоплення відео і записувати звук. Для поліпшення аудіодоріжки можна використовувати еквалайзер з 10 смугами для налаштування ефектів.

  ComboPlayer

  Про це медіаплеєри знають небагато. Він не самий популярний, тому і займає п'яте місце. Але згодом, коли він стане більш відомим широкому колу користувачів, він однозначно стане кращим медіаплеєром для Windows 7 x64.
  Кращий медіаплеєр для Windows 7: назви, рейтинг, зручність експлуатації, встановлення та налаштування
  Особливістю програми є можливість не тільки відтворювати файли ПК, а і переглядати 20 російських каналів і слухати 400 радіостанцій. Також є можливість вставити посилання на подкаст або пряму трансляцію. Плеєр швидко підключається до каналів. За умови стабільного інтернет-з'єднання не переривається.

  Експлуатація та налаштування ComboPlayer

  Програму потрібно завантажити з офіційного сайту. Установка займає якийсь час: все залежить від потужності ПК. Програма завантажує самостійно всі необхідні файли. Налаштувати плеєр не потрібно. У лівій графі знаходиться три вкладки. У першій є список ТБ-каналів, в другій - радіостанції, в третій - рядок, куди потрібно скопіювати посилання на стрім або подкаст. При перегляді графу можна згорнути. Зверху є меню, яке дозволяє відкрити файл, розташований на вашому комп'ютері. Програма отримує автоматичні оновлення з офіційного сайту. Є версія Android. Особливістю є і те, що для перегляду фільмів не потрібно скачувати торрент на ПК. На даний момент програма відтворює всі формати файлів. До недоліків можна віднести обмежену кількість каналів (всього 20). За решту потрібно буде платити. Також програма не працює на Windows XP.

  Популярі новини
  Загрузка...