Кращі моди для вампірів в "Скайриме"

256 0 Новини високих технологій

Неймовірно! Моди для вампірів «Скайріма» по популярності нітрохи не поступаються поліпшень зброї або сюжетним доповненням. Ретекстуры броні, виразно промальовані ікла, анімація висмоктування крові, риси осіб і очі — все, що є частиною похмурою естетики нічних жителів.

Кращі моди для вампірів в "Скайриме"

Кровососи Тамріеля

Оригінальний The Elder Scrolls V: Skyrim прирівняв нічних жителів до звичайних ворогам протагоніста, які відрізняються від інших здатність заразити «Сангвинаре Вампирис». Небезпечна Болячка і служить провісником перетворення довакина в упиря. Симптоми розрізняються (залежить від клану, якому належить вампір). Виліковується, якщо гравець прийме заходи протягом трьох діб після інфікування:


 • можна звернутися до дозорному Стендарра;
 • схилити коліна в молитви перед вівтарем будь-якого з дев'яти богів;
 • випити зілля зцілення від усіх хвороб.
 • З виходом доповнення Dawnguard раса вампірів стала відокремленою, обзавелася особистими квестами, цікавими персонажами і локаціями. Були додані гілки розвитку здібностей і ексклюзивні стріли, здатні гасити сонце. Фанати не залишилися осторонь і реалізували ряд цікавих модів для вампірів «Висування».
  Кращі моди для вампірів в "Скайриме"

  Вищий нічний житель

  Новий образ, що приймається довакином, запозичений у Лорда Харкона, батька Сераны із замку Волкихар. Гравцям не по душі показники шкоди. Для виправлення нонсенсу вийшов у світ мод на Лорда-Вампіра «Скайріма», встановлює показники на 4/8/12/16 (у формі звичайної людини) і на 30/50/90/150 (у вигляді крилатого монстра). Іншими словами, голодний вампір — сильний вампір.


  Мод на покращений політ дозволяє ширяти над горами подібно до птаха або дракону. У самому справі, мати крила і не літати — нелогічно. Окремо варто відзначити любительську модифікацію «Королівський Лорд Вампір», яка додає в гру такі перкі:
 • Затемнення. Сонце ховається в тіні на 30 секунд, збільшуючи шкоди в ближньому бою і показник магії на 50 %. Вхідний шкоди за персонажу зменшено на 50 %. Застосовується один раз на добу.
 • Заклик Горгульї. На стороні довакина б'ється Голіаф — повелитель горгулій.
 • Перетворення Крові. 25 здоров'я перетворюються в 15 одиниць витривалості і магії. Герой може перервати процес у будь-який момент.
 • Крила. Рудиментарні відростки на спині, службовці швидше прикрасою, тепер виправдовують призначення. Це ще один мод для вампірів «Скайріма», що дозволяє літати, та ще й +50 до витривалості додається.
 • Досконалість Молаг Бала (рівень 1/2/3). Магія крові завдає ворогові шкоди на 10/20/30 % більше відповідно.
 • Жахлива руна. Навчає створення рунічної мітки кошмару, дотик до якої призводить противника в жах.
 • Бар'єр Болаг Бала. Захисне заклинання, блокуючу 50 одиниць шкоди за 35 мани в секунду.
 • Королевська Родовід. Швидкість заповнення магії, витривалості і здоров'я збільшено на 10 %, +50 до рівня здоров'я, одягає персонажа в бронь Лорда Харкона.
 • Гострі Кігті 1/2/3. Збільшується шкоди в ближньому бою на 15/30/45 %, +5/10/15 % до критичного удару, який завдає 10/20/30 % одиниць додаткового збитку супротивникові.
 • Творець мода для вампірів «Скайріма» передбачив і взаємодія з замками дверей і скринь. Тепер не потрібно приймати початкову форму. Знижений випадковий шкоди, яка завдається Серане, коли дівчина випадково потрапляє під роздачу.
  Кращі моди для вампірів в "Скайриме"

  «Вампірський Збірник»

  Модифікація, поліпшує зовнішній вид екіпіровки, дозволяє не тільки замінити показники, але і прикрасити образ персонажа і супутників. Поліпшень безліч. Потрібно тільки правильно їх встановлювати, щоб грати без багів в TES 5 «Скайрим». Мод для вампірів вводить ряд зовнішніх змін у обмундирування:
 • прибирає брошка клану Волкихар з одягу вампірів інших кровей;
 • у чоловічої броні зникли наплічники;
 • всі варіанти екіпірування діляться на червону, білу і чорну (і пофарбовані відповідно);
 • кується в будь кузні.
 • Зазнали зміни зовнішнього вигляду бронь Сераны, Харкона і Валерики: стали більш яскравими і детализованными. В кімнаті Лорда Харкона є скриня, в якому довакин може знайти комплект шмоток:
 • Броня. Збільшує запас життів на 50 магія руйнування вимагає на 60% менше енергії.
 • Рукавички. +50 до запасу мани, +60 % до втрати одноручних зброєю.
 • Чоботи. До витривалості додається 50 одиниць, +50 % до опору вогню.
 • Меч. Поглинає 30 магії, сил і здоров'я супротивника. У разі критичного потрапляння наповнюється камінь душ.
 • Капюшон. При надіванні захищає вампіра від впливу сонячних променів.
 • Крім усього зазначеного, були виправлені можливі вильоти і баги квестів «Варти Світанку і Вампірів». Відкоригована анімація смерті противника: дракони більше не «танцюють тарантелу» після загибелі.
  Кращі моди для вампірів в "Скайриме"

  Що робить мод особи «Скайриме»

  Вампіри, піддані змінам від фанатських модифікацій, часто стають продуктом невдалих експериментів, тому підбирати файли бажано з розумом. Інакше пропадає бажання грати. Як правило, змінюється все обличчя, особливо багато текстур придумано на очі вампіра. Мод для «Висування» зачіпає всі зміни голови: зіниці, форма очей і рота, щелепи і довжина іклів. Наприклад, для більшої реалістичності ікла коротшають, з нижньої щелепи прибираються зовсім, зуби стають яскравішими. Ікла стають помітними в діалогах. З очей, як правило, прибирається світіння, форма стає мигдалеподібної, додаються вії. Текстур вампірських очей безліч, бо кожен гравець вибирає на свій смак.

  Бронь

  Фанатських робіт, що змінюють зовнішній вигляд вампірської броні, теж безліч. Мод на броню вампіра для «Висування», як правило, додає страхітливі зовнішні атрибути начебто черепів, кісток і рогів. Крім того, можливі перетворення з навішуванням всіляких прикрас. У комплект зазвичай додається плащ і капюшон.
  Кращі моди для вампірів в "Скайриме"

  Ретекстур сім'ї Сераны

  А ось таке покращення додає в ігровий процес кардинально нових вампірів. Мод на «Скайрим» повністю змінює форму осіб, очей, зачісок і зовнішнього вигляду Валерики і Сераны. Лорд Харкон після перетворення отримує інші ікла і очі.

  Цікаво, що установка мода перешкоджає лікуванню Сераны від вампіризму шляхом звернення до некроманту Фалиону в Морфале.
  Кращі моди для вампірів в "Скайриме"

  Кривава жага

  Незвичайна «добавка», що включає режим голоду у вампірів. Кожну ніч кровопивця змушений полювати. Вибирається жертва в якому-небудь безлюдному куточку, після чого нічний мисливець робить спроби непомітно підкрастися. Якщо NPC підозрює недобре, вампір знову прикидається звичайною людиною, а пізніше повторює спробу напасти. Будучи розкритим, упир втече і залишить спроби поласувати до настання наступної ночі. Якщо полювання завершиться вдало, жертва просто втратить свідомість, а прокинувшись, все забуде. Цей мод ще і покращує систему бою Сераны: вона буде кусати за шию ворогів при малій кількості здоров'я.

  Сьорана Лорд Вампір

  Фанатський мод «Секрет Сераны» дарує здатність прекрасної супутниці трансформуватися разом з протагоністом. Приймає форму Лорда, навіть якщо довакин - перевертень. Модель нічим не відрізняється від жіночої версії: такі ж рудиментарні крила на спині, огидна пика і безглуздо розставлені руки. Однак при наявності мода для вампірів «Скайріма», що дозволяє літати, довакин зможе пересуватися по повітрю разом з супутницею (за умови, що обидва вампіри). Плагін передбачає можливість відключення перетворень в процесі гри. В арсеналі гравця з'являється заклинання, здатне витягнути Серану, якщо дівчина десь застрягла (в тому числі і в текстурах).

  Маленька Сьорана

  Спільнота втратили голову від милої вампирки настільки неординарно мислить, що був придуманий плагін, який додає в гру дітей, які є зменшеними копіями Сераны і Валерики. Прописана функція, що дозволяє удочерити їх (у рамках аддона HearthFire), прийшовши в дитячий притулок у Рифтене. Додано реплейсер Бабетти і дві сироти Вайтрана: Софія та Філія. Є ряд опцій, які налаштовують додатком повністю за бажанням гравця. Єдина проблема: може вилізти баг при спробі вилікувати Серану від вампіризму.
  Кращі моди для вампірів в "Скайриме"

  Вердикт

  Скільки б не вийшло аддонов або модів для вампірів «Скайріма», а геймери шукають спосіб одружитися на Серане. Як не крути, а розробниками такий сприятливий результат не був запланований. Тому після установки мода церемонія може бути проведена. Але після діалогу з дівчиною зустрітися в будинку довакина не вийде. Швидше за все, панночка повернеться в замок Волкихар, звідки гравець зможе її забрати. Якщо спробувати зцілити її, щось спрацює (може бути), але краще пошукати інший мод для вампірів «Скайріма», що дозволяє зробити з неї повноцінну наречену. Хоча, якщо задуматися, чи потрібно? Зрештою, Сьорана — відмінний супутник, і від неї буде більше користі в битві, адже вона володіє мечем і магією, а ще здатна закликати горгулій. Домогосподарка вийде не дуже.

  Популярі новини
  Загрузка...