Список ігор з артефактами: назви та відгуки

198 0 Новини високих технологій

Пошук артефактів в іграх є одним з основних занять, так як вони допомагають поліпшити статистику умінь персонажа. У багатьох іграх цьому приділено особливу увагу - вони і будуть представлені далі. Ось їх список:

 • "Сталкер: Поклик Прип'яті".
 • "Бордерлендс 2".
 • "Артефакт".
 • "Вторгнення 2: Артефакт".
 • Розглянемо кожну з них.

  "Сталкер: Поклик Прип'яті"

  Список ігор з артефактами: назви та відгуки
  Розробники вирішили піти від основної концепції "Міченого" і "Стрілка". Сюжет третьої частини про загадкову Зону починається з появи майора Дегтярьова, який розслідує пропажу п'яти військових вертольотів. Під виглядом звичайного сталкера він проникає в саму гущу подій, що відбуваються на території Зони: війни між угрупованнями, боротьба з монстрами, подолання перешкод у вигляді аномалій і протистояння з самою Зоною.


  Артефакти в грі "Сталкер: Поклик Прип'яті" займають важливу роль, так як без них на території Прип'яті не вижити. Деякі основні та додаткові завдання неможливо пройти без певного артефакту. Артефакти гри "Поклик Прип'яті" можна отримати за виконання завдань чи простий знайти. Пошук заповітних "камінчиків" здійснюється за допомогою спеціального детектора артефактів, який є у майора в інвентарі. Помітити здалеку його не вийде, але коли гравець буде поруч з потрібним об'єктом, сигнал детектора буде частішати і проявиться артефакт.
  Список ігор з артефактами: назви та відгуки
  Проходження деяких місць вимагає наявності певних артефактів, так як багато аномалії неможливо подолати, а якщо в інвентарі є потрібний камінь, то пройти проблемне місце не складе праці.


  Кількість артефактів, які можна взяти з собою, залежить від того, який екзоскелет на персонажі. Чим краще броня, тим більше клітинок для артефактів в грі. Властивості цих загадкових каменів можуть бути найрізноманітнішими: захист від радіації, відновлення здоров'я, невразливість перед певного виду аномалією і так далі. Хороший приклад різновиди гри "шукаємо артефакти".

  Відгуки про гру

  Звичайно, мало що змінилося в останній частині без нумерації в плані ігрової частини, але сюжетна лінія помітно коротше попередніх частин. Багато гравців позитивно відгукуються про цю гру. Основна кількість схиляється до думки, що атмосфера в грі просто приголомшлива, тому що була використана невідома й загадкова тематика того часу - аварія на Чорнобильській АЕС і наслідки цієї трагедії. Однак без негативних відгуків не обійшлося - вони не стосуються самої гри, але деякі гравці бажають бачити довгоочікуване продовження, якого досі немає.

  "Бордерлендс-2"

  Чудовий шутер від першої особи в стилі "сел-шейдинг" оповідає про незвичайну історію чотирьох шукачів Сховища. На планеті Пандора, що знаходиться на краю Галактики, вирішив відвідати порядок президент компанії "Гіперіон" - Красунчик Джек. Однак не всі згодні з його методикою правління - знищити бандитів і встановити порядок на планеті. Четверо героїв з першої частини вирішили поборотися за свою свободу і заразом не дати тирану з манією величі відкрити чергове Сховище. Щоб позбутися конкурентів в його пошуку, Джек вирішує заманити інших шукачів пригод на планету і позбутися від них. Нові герої кидають виклик президенту "Гіперіона" і вступають в сутичку з ним.
  Інвентар персонажа зазнав зміни, коли перші шукачі відкрили Сховище і спровокували сплеск эридия - руди, яка володіє незвичайними властивостями. Саме тоді з'явилося унікальне зброю з эридианскими технологіями і артефакти в грі.
  Список ігор з артефактами: назви та відгуки
  Їх поява помітно вплинуло на геймплей. Артефакти в грі допомагають поліпшити навички гравця, якщо в першій частині вони мали винятково элементальными властивостями, то в другій - це вдосконалені помічники. Властивості артефактів можуть збільшувати шкоди від певного зброї, збільшити кількість здоров'я і його відновлення, вплинути на стихійний шкоди, скоротити час відновлення активного навику і багато іншого.
  Список ігор з артефактами: назви та відгуки
  В інвентарі артефакт знаходиться в одній з нижніх осередків, поруч з модифікатором гранати, щитом і модифікатором класу.
  Список ігор з артефактами: назви та відгуки

  Відгуки користувачів

  Незвичайний стиль графіки багатьом гравцям по душі, як і сюжетна лінія. Не залишилася без уваги і більш пророблена гілка навичок, яка стала набагато більш розгорнутою. Зовнішній вигляд тепер змінюється в готельної станції, де можна замінити голову і забарвлення одягу. Тут же і можна змінити ім'я, і скинути окуляри навичок. Більш прискіпливий коло гравців схиляється до негативного думку щодо того, що "Бордерлендс-2" - це аналог "Діабло", лише від першої особи з вогнепальною зброєю.

  Гра "Артефакт" від Valve

  Список ігор з артефактами: назви та відгуки
  В кінці листопада 2018 року вийшла в світ комп'ютерна гра "Артефакт". Це карткова гра, яка відноситься до всесвіту "Доти-2". Таке поєднання дозволяє насолодитися цифровий настільною грою в повній мірі.
  У грі "Артефакт" від "Валв" карти діляться на чотири колірні категорії: Червоні, Зелені, Сині та Чорні. Персонажі, зображені на червоних картах, здатні поглинати велику кількість пошкоджень. Чорні карти володіють досить великою втратою. До карт синього кольору ставляться персонажі з магічними здібностями. Зелений колір карт означає, що персонажі цієї колоди володіють підтримкою. Суть проходження гри "Артефакт": з колоди можна вибрати одного з п'яти Героїв - головних дійових осіб. Колір Героя дуже важливий, так як на персонажа червоного кольору можна застосувати тільки карту з червоними здібностями. На один раунд виділяється три поля для здійснення битв. Покрокова стратегія бою дозволяє прорахувати свої і ворожі кроки наперед, попереджаючи смертельну атаку, і відбити нападу. Щоб грати разом з друзями, достатньо запросити друга, визначити правила бою з пропонованих параметрів і починати товариський турнір. По досягненні перемоги гравці отримують бонуси, які повністю відповідають їх нинішнього рівня. Щоб удосконалювати свою майстерність, доступні битви в онлайн-режимі, щоб мати можливість змагатися з гравцями всього світу.

  Відгуки до гри

  Незважаючи на те, що гра вийшла зовсім недавно, її варіант у ранньому доступі справив гарне враження на гравців, які є шанувальниками "Доти-2". Більшість геймерів вважають дану гру прекрасним способом відволіктися від трудових буднів. Є можливість продажу та придбання спеціальних карт на торговому Майданчику Стима.

  Негативні відгуки "посипалися" на думку розробників тоді, коли вони оголосили остаточну вартість гри. Однак після покупки гри за 1400 рублів, гравці ще більше обурювалися, так як покупки всередині гри розчарували їх. Для розширення параметрів турніру необхідно купувати картки та рівні, а цього мало хто хоче.

  "Вторгнення 2: Артефакт"

  Список ігор з артефактами: назви та відгуки
  Флеш-ігри не втрачають свою популярність навіть в епоху мережевих клієнтів, таких як "Стім", "Оріджін" або "ГОГ". На відміну від них, гра "Вторгнення 2: Артефакт" запускається в онлайн-режимі з веб-браузера. Отже, гра є прямим продовженням першої частини, де гравцеві належить захищати свою вежу від нападу різної нечисті, орків і чаклунів. Завдання полягає в тому, щоб вибудовувати огорожі таким чином, щоб противник не зміг дістатися до башти короля і зруйнувати її. Використовувати можна оборонну артилерію, захисні перешкоди і хитромудрі пастки. Свою армію можна навчати, що збільшує їх запас здоров'я і наноситься ворогові шкоди. Тренуючи захисників, можна розмістити їх в певних місцях, де наносимые ними атаки будуть більш продуктивними. Лучники - цей клас призначений для захисту вежі з повітря. Клас знахарів буде гальмувати противника як по швидкості пересування, так і по швидкості атаки. Здійснити контроль над своїм військом можна, скориставшись настроюваної панеллю. Грамотна розстановка сил і стратегічний підхід дозволять виставити ідеальну захист і не дозволить ворогам заволодіти вежею.

  Відгуки гравців

  Позитивні відгуки стосуються дизайну гри, який багатьом припав до душі. Подібні аркади дозволяють приємно провести час за комп'ютером, повністю відпочиваючи. Негативні відгуки зачіпають питання захисту, так як гра запускається тільки з браузера, складно знайти сайт з безпечним з'єднанням.

  Популярі новини
  Загрузка...