Нюанси оформлення та налаштування Робочого столу» Windows 10

258 0 Новини високих технологій

«Робочий стіл» - перше, що бачить кожен користувач після повного завантаження операційної системи, якщо обов'язковий введення пароля не передбачено. Його вигляд і зручність використання закріплених елементів багато в чому визначає комфортність роботи за комп'ютером, ноутбуком або планшетом. З приводу налаштування основної робочої області багато користувачі можуть заперечити, вважаючи, що ці питання відносяться до самих області елементарних знань. Однак, якщо взяти за приклад останні модифікації і складання Windows 10 тут же з'являється величезна кількість проблем. Далі спробуємо розглянути основні методи налаштування Робочого столу» Windows 10 а також торкнемося деякі нюанси виконання таких дій. І насамперед зупинимося на стандартних інструментах самої операційної системи.


Настройка «Робочого столу» Windows 10: стандартна методика

По всій видимості, всі, хто хоч раз стикався з Windows-системами будь-якого покоління та будь-якої модифікації, знає, що спочатку отримати доступ до параметрів екрана можна безпосередньо через меню ПКМ на Робочому столі.
Нюанси оформлення та налаштування Робочого столу» Windows 10
У версії 7 і вище в меню присутній два потрібних користувачеві пункту. Один відповідає безпосередньо за встановлення потрібних параметрів екрана (дозвіл, орієнтація, масштабування, частота оновлення і т. д.), а другий служить для персоналізації налаштувань, які здебільшого відносяться до так званих украшательствам (вибір теми, шпалер, налаштування екрану блокування, значків, панелей і т. д.). Тут для налаштування Робочого столу Windows 10» можна вибрати або передвстановлені настройки, або змінити вигляд екрана майже до невпізнання.


У перших збірках Windows 10 доступ до таких параметрів можна було отримати з Панелі керування в розділі «Екран», але в останніх версіях начебто 1803 і 1809 така можливість зникла, а всі опції встановлюються виключно з відповідних розділів меню параметрів.

Дії установки користувальницьких параметрів екрана

В принципі, при використанні обох вищезазначених пунктів доступу до потрібних користувачеві параметрами нічого складного немає. Тільки в першому випадку встановлюються опції відносяться саме до параметрів екрана, де особливу увагу слід звернути на виставлення оптимального вирішення, масштабу та максимально підтримуваної частоти оновлення, а другий варіант може згодитися саме для налаштування Робочого столу» Windows 10. Іншими словами, даний розділ служить для зміни виду основної області.
Нюанси оформлення та налаштування Робочого столу» Windows 10
Наприклад, якщо мова йде про вибір бажаної теми або налаштування шпалер Робочого столу» Windows 10 необхідно використовувати саме пункт персоналізації. Тут можна знайти досить багато передвстановлених шаблонів, встановити власні теми або шпалери, завантажені з інтернету, скористатися можливістю завдання слайд-шоу і т. д.
Нюанси оформлення та налаштування Робочого столу» Windows 10
Правда, якщо ви намагаєтеся використовувати вже готову тему оформлення, попередньо її файли необхідно помістити в каталог папки Themes Resources, яка знаходиться в основній директорії системи (Windows). Якщо цього не зробити, тема залишиться недоступною. Вибирати ж зображення можна за допомогою кнопки огляду.

Як поставити «Мій комп'ютер» на «Робочий стіл» Windows 10?

Але давайте повернемося до деяких специфічних налаштувань. Ймовірно, багато користувачів свого часу звернули увагу на те, що в восьмою і десятою версіях Windows з «Робочого столу» пропав значок комп'ютера, а доступ до необхідних опцій залишився можливим тільки при використанні «Провідника». Чому розробники позбавилися від нього, невідомо. Тим не менш повернути значок на «Робочий стіл» можна зовсім просто. Зверніть увагу, що просто створити ярлик для комп'ютера з «Провідника» не вийде.
Нюанси оформлення та налаштування Робочого столу» Windows 10
А ось в розділі персоналізації, можна вибрати пункт управління темами, супутніх параметрах перейти до налаштування значків «Робочого столу», а потім просто відзначити «Мій комп'ютер», після чого стандартний ярлик з'явиться у своєму звичному місці.
Нюанси оформлення та налаштування Робочого столу» Windows 10
Також можна скористатися редактором реєстру (regedit), в якому необхідно перейти по гілці HKCU, як показано вище, до розділу Explorer, в якому є папка Advanced, в ній створити новий параметр DWORD з розрядністю 32 біта з назвою HideIcons, привласнити йому значення у вигляді нуля, вийти з редактора і перезавантажити систему.
Нюанси оформлення та налаштування Робочого столу» Windows 10
Ще одна методика полягає в тому, щоб скористатися консоллю «Виконати» і відразу прописати в ній необхідну команду, яка представлена на зображенні вище. Після цього комп'ютер можна навіть не перезавантажувати.

Налаштування ярликів

Нарешті, налаштування ярликів на Робочому столі Windows 10 можна зробити за допомогою стандартних методик, які були відомі ще в ранніх модифікаціях, але з часом зазнали деякі зміни. У випадку зі стандартними іконками, їх можна налаштувати так само, як було показано для значка комп'ютера. При бажанні іконку будь-якого ярлика можна змінити, скориставшись або встановленим набором, або розроблених ентузіастами значками, змінити розмір, наприклад, при установці опцій масштабування або параметрів панелей і т. д.
Нюанси оформлення та налаштування Робочого столу» Windows 10
Порядок розташування змінюється за рахунок перетягування ярликів в потрібне місце. Також можна скористатися автоматизованими засобами, що викликаються через меню ПКМ у вільній області, як це робиться для доступу до налаштувань екрану і персоналізації.

Альтернативні програми

Якщо ж стандартні методи налаштування «Робочого столу» з якихось причин вас не влаштовують, завжди можна встановити на комп'ютері додаткове програмне забезпечення сторонніх розробників і скористатися їхніми можливостями. Імовірно, багато хто пам'ятає досить цікаву утиліту під назвою WindowBlinds. На сьогоднішній день таких додатків в тому ж інтернеті можна знайти безліч.

Популярі новини
Загрузка...