Новини високих технологій
» » Оригінальні програми для робочого столу Windows 7

Оригінальні програми для робочого столу Windows 7

21-03-2018, 22:36
1 243
Більшість користувачів комп'ютерів та ноутбуків, встановивши і почавши використовувати чергову версію Windows, вважають, що розробники ніколи не зможуть догодити всім. Кожен хоче як можна зручніше налаштувати і змінити все під себе. Щоб онлайн відображалися важливі процеси, що були під рукою необхідні програми, і взагалі, щоб все виглядало індивідуально, яскраво, красиво. Як правило, робочий стіл є основною метою зміни. У цій статті представлено кілька популярних утиліт і програм для робочого столу - для Windows 7810 і XP, які допоможуть змінити до невпізнання ваш робочий стіл.

Русифікований Windows 7 Boot Updater

Маленька утиліта, яка може замінити текст завантажувального вікна і анімацію в Windows 7. Можна замінити основну анімацію - змінити колір фону, прапор Windows і текст.


Програма досить безпечна і проста в експлуатації. З її допомогою можна також змінювати повідомлення, що показуються при виході з режиму глибокого сну. Робочий стіл Windows і оформлення інтерфейсу в програмі складається з двох частин: з одного боку - попередній перегляд готових результатів, де відображаються зміни, повзунок перегляду анімаційних ефектів і кнопка перегляду режимів повного екрану. З іншого боку розташована панель, в якій відбуваються всі зміни. У ній дві вкладки - «Відновлення» і «Завантаження». Перша потрібна для відновлення і зміни екрану при виході з режиму глибокого сну, друга – для зміни завантажувального екрану. Трохи нижче можна змінювати колір фону.


У разі будь-якого неправильного дії легко можна скинути всі зміни пунктом «Відновлення з резервної копії» в налаштуваннях. Особливості та функції: русифікований інтерфейс; просте управління; створення резервних копій файлів; захист від неправильних дій; зміна текстів, анімації і кольору екрана; працює на всіх версіях Windows 7; зміна екрану при виході зі сплячого режиму; можна працювати як з інтерфейсом, так і через командний рядок.

Голосовий годинник

Ця утиліта встановить на вашому робочому столі зручні години, які періодично говорять поточний час. Можна налаштувати промовляння при подвійному клацанні мишкою по години, або автоматично.
Перевага цієї програми для робочого столу для Windows 7 в тому, що вам не потрібно буде згортати вже відкриті програми та ігри, щоб подивитися час. З "Промовистими годинами" ви будете знати поточний час, не відволікаючись від справ. У програму вбудовано будильник і календар. Переваги: Є таймер, будильник, досить витончений інтерфейс. Можна встановити поверх всіх вікон і при необхідності відключити цю опцію. Відгук: цілком працездатні говорять годинник, здатні відірвати вас від захоплюючої гри, вимовляючи кожні півгодини або годину поточний час.

BumpTop

Програма для робочого столу Windows 7 і XP, яка розширить можливості вашого робочого столу, зробивши його тривимірним. Нинішній робочий стіл постане у вигляді дна, а снеками стануть додаткові поверхні. Клікнувши по стіні двічі, ви перевернете куб, і він сфокусується на елементах іншої стіни.
Можна сформувати в стопки кілька елементів на робочому столі. Для цього вам необхідно окреслити мишкою кілька з них, а в меню вибрати пункт Create Pile.
За замовчуванням на стінах розташовуються ярлики соціальних мереж і стікер для заміток, а також вікно з динамічно змінюються зображеннями з комп'ютера. Між стінками можна перетягувати будь-які іконки. Всі дії всередині куба барвисто анімовані. При переміщенні іконки ковзають як по льоду і відскакують, вдаряючись об стіну. А ще куб ефектно прокручується при переході до однієї зі стін. Подвійне клацання по іконці для відкриття програми або документа вона спочатку збільшується, а потім як би влітає на площину екрану. Недоліком цієї програми на робочий стіл у Windows 7 можна вважати не до кінця русифікований інтерфейс, тільки це не применшує її достоїнств.

Додаток Classic Shell

Ця програма для робочого столу і для Windows 7 відновить функціонал, який був вилучений з попередніх версій Windows: класичне меню «Пуск», панель інструментів і безліч інших більш дрібних функцій.
Крім того, утиліта Classic Shell пропонує більш звичний класичний вигляд Провідника Windows з функціями: додавати панель інструментів з найпопулярнішими операціями (властивості, копіювати, видалити, вставити і т. д.), панель налаштовується повністю; змінювати діалог копіювання папок і файлів на більш звичний; обробляти в провіднику Windows натискання Alt+Enter і показувати властивості потрібного елемента. А у браузері Internet Explorer стануть доступні наступні нові опції: у статусному рядку браузера - показ процесу завантаження; вгорі вікна додано заголовок з повним титулом сторінки; у статусному рядку - показ безпечних зон.

Додаток 7 Sticky Notes

Оригінальна утиліта для створення заміток і прикріплення їх на робочий стіл. Ця програма для Windows 7 для робочого столу розіб'є замітки на категорії та групи, розподіляє їх на декількох віртуальних робочих столах, а також дозволить синхронізувати нотатки через Всесвітню мережу.
Створювані нотатки-стікери можна активувати у визначений заздалегідь час. Оповіщення - звуковим сигналом. При цьому кожна замітка може містити не тільки текстову запис, але і вкладені файли, малюнки, посилання на документи і папки. Стікери можна «приклеювати» один до одного, вирівняти по сітці або автоматично налаштувати розмір під печатающийся текст.
7 Sticky Notes дозволить використовувати різноманітні візуальні ефекти – колірні схеми, ефект прозорості. Текстове оформлення стікера при цьому можна повністю налаштувати: вказати розмір шрифту, його стиль і колір, відтінок самої замітки. Також можна централізовано керувати створеної заміткою з допомогою менеджера, переглядати статистику існуючих заміток і використовувати вбудований пошук. Програма здатна створити резервну копію бази, а також підтримувати імпорт і експорт нотаток.
Цікаво по темі
Що це за програма - Classic Shell: як її використовувати
Що це за програма - Classic Shell: як її використовувати
У даній статті ми розповімо, що це за програма – Classic Shell, навіщо вона потрібна і як може допомогти кожному з вас. Стаття рекомендується
Нотатки на робочий стіл Windows 10: краще реальні або віртуальні?
Нотатки на робочий стіл Windows 10: краще реальні або віртуальні?
Описані можливості сервісу "Записки" для Windows 10 зроблено акцент на функціоналі і управлінні програмою. Дана оцінка можливостей сервісу і його
Як зробити ярлик «Однокласників» на робочому столі: чотири простих методу
Як зробити ярлик «Однокласників» на робочому столі: чотири простих методу
Інтернет-ресурс «Однокласники» є однією з найпопулярніших соціальних мереж. Не дивно, що багато зареєстровані ...