Що робити, якщо завис персонаж в "Сімс 4"?

270 0 Новини високих технологій

The Sims - серія симуляторів людського життя у вигляді комп'ютерної гри. Ви керуєте створеними персонажами не вручну, а лише віддаєте їм команди, які ті виконують по мірі можливості. Іноді герої можуть зависати, що призводить до їх подальшого смерті або невиконання найважливіших справ. Якщо у вас завис персонаж в "Сімс 4", то ознайомтеся з цією статтею.

Що робити, якщо завис персонаж в "Сімс 4"?

Введення коду

Самий головний і найшвидший варіант виправити становище - це ввести код в консолі. Для цього необхідно:
 • Перебувати в грі, де завис герой.
 • Натиснути комбінацію клавіш Ctrl+Shift+C, щоб відкрити вікно для введення чіт-кодів.
 • Вписати команду виду "resetSim *ім'я прізвище* і натиснути клавішу Enter для застосування.
 • Замість *ім'я прізвище* необхідно ввести точні дані персонажа, які ви вказували при створенні. Переглянути їх можна в ході гри на панелі героя.


  Після введення коду герой з'явиться біля свого будинку з повністю задоволеними потребами. Єдине, що не вийде повернути до вихідної точки, - це настрій і поточні бажання сіма, які були в момент зависання.
  Що робити, якщо завис персонаж в "Сімс 4"?

  Зависли всі герої

  Тепер ви знаєте, як бути, якщо завис персонаж в "Сімс 4". Що робити, коли зависають всі герої, що знаходяться в даному збереженні? Це не означає, що весь ваш прогрес загублений, і доведеться починати заново, щоб відновити працездатність. На такі випадки і гри також є команда, схожа на попередню. Щоб її ввести, необхідно знову відкрити панель з допомогою Ctrl+Shift+C і вписати команду "resetSim *". Зірочка, зазначена в кінці рядка, означає, що ви хочете перезавантажити всіх героїв на даній локації. Якщо ваш персонаж завис у "Сімс 4" і не хоче виконувати дії навіть після примусового перезавантаження, то спробуйте застосувати більш глобальні заходи. Наприклад, перезапустити гру або комп'ютер. У деяких випадках може знадобитися перевстановлення The Sims 4. Простіше кажучи, не поспішайте приймати радикальні дії, починаючи новий режим і прощаючись зі старими сімамі. У більшості випадків у гравців виходить виправити неприємний баг і продовжити геймплей в своє задоволення!

  Популярі новини
  Загрузка...