Як зробити публікацію в "Instagram": покроковий опис і рекомендації

263 0 Новини високих технологій

"Instagram" належить до ряду найбільш поширених соціальних мереж в світі. Саме тому багато сучасні користувачі задаються питанням, як зробити публікацію в "Instagram". Розкрутка сторінки тут вважається не тільки вигідним, але і затребуваною. Продуктивна розкрутка профілю сприяє припливу великої кількості відвідувачів, що в подальшому принесе чималий прибуток. А приплив починається, як правило, з цікавого контенту, фото та відеороликів, від якості і кількості яких залежить ймовірність розкрутки "Instagram". Питання, як зробити публікацію в "Instagram" з комп'ютера, є досі актуальним, незважаючи на існування достатньої кількості сторонніх клієнтів у комп'ютерній версії, що підтримують різні функції даної соціальної мережі. Однак працювати з персональним комп'ютером для більшості користувачів є набагато більш зручним, ніж з мобільними пристроями.


Публікація в "Instagram" через комп'ютер

Дійсно, виконати публікацію через комп'ютер більш, ніж реально. Існує кілька варіантів, як зробити публікації в "Інстаграмі" через комп'ютер:
 • за допомогою онлайн-ресурсів;
 • використовуючи комп'ютерні клієнти соціальної мережі "Instagram";
 • за допомогою емулятора.
 • Кожен із способів є по-своєму ефективним, однак сьогодні багато онлайн-ресурси працюють на платній основі, які дозволяють як опублікувати пост "Інстаграмі" безпосередньо в браузері, так і просунути публікацію за переглядами і накрутити лайки. Все було б добре, якби не платні ресурси. Тому часто ними користуються саме представники великих компаній, що займаються розкручуванням і просуванням власних брендів. Існує і спосіб, як зробити публікацію в "Instagram", використовуючи комп'ютер. У такій ситуації мова йде про різних ПК-клієнтів, деякі з них надають можливість додати пости, а деякі – тільки переглядати пости інших користувачів.


  І як завжди, можна скористатися емуляторами – спеціально розробленими програмами, які дозволяють працювати за допомогою мобільних програм на комп'ютері.

  Як зробити посилання на публікацію у "Інстаграмі"

  Як зробити публікацію в "Instagram": покроковий опис і рекомендації
  Для публікації посту необхідно виконати наступні дії:
 • Під час перегляду поста в стрічці новин слід торкнутися піктограми, що має форму паперового літачка, який розташовується під певним відеороликом або фотографією.
 • У верхній частині з'явитися можливість створення історії з таким постом. Необхідно торкнутися цієї написи.
 • В результаті вибраний пост можна буде побачити в історії у вигляді стікера. Можна вибрати фоновий колір, розмір, а також пересунути стікер за бажанням, після чого історія готова до публікації.
 • Пости, якими ділиться користувач в історії, відображають імена авторів постів. Важливо звернути увагу на те, що при кожному торканні фотографії в історії користувач автоматично переходить на публікацію. Ділитися можна тільки постами відкритих акаунтів, так як публікувати контент закритих не вийде.

  Репост фотографії в "Instagram"

  Як зробити публікацію в "Instagram": покроковий опис і рекомендації
  Виконати репост фотографії можна, дотримуючись наступні рекомендації:
 • вибрати фото, яке необхідно буде додати в стрічку;
 • зробити скріншот екрану;
 • обрізати фотографію в графічному редакторі при необхідності;
 • додати отриману фотографію в "Instagram".
 • Подібний спосіб дозволяє задовольнятися виключно стандартними функціональними можливостями персонального комп'ютера або смартфона.

  Як виконати репост з "Інстаграму" в інші соціальні мережі

  Як зробити публікацію в "Instagram": покроковий опис і рекомендації
  "Instagram" надає для користувачів розширені можливості і дозволяє ділитися контентом не тільки усередині своєї мережі, але і за її межами. Сьогодні проблема, пов'язана з тим, як зробити репост публікації в "Інстаграмі", знайшла своє рішення. Досить лише при наявності інших соціальних мереж пов'язати наявні акаунти між собою. В оновлених версіях користувач, публікуючи пости, може вибрати необхідну мережу зі списку, в якій йому захочеться розмістити фото або відео. Публікація ж фотографії в інших соціальних мережах можлива як на момент додавання, так і в будь-який пізніший час. Дублюються при цьому і фотографія, і її опис.

  Додавання публікацій в "Instagram" з телефону або планшета

  Незважаючи на свою простоту, процедура додавання і редагування публікацій вимагає виконання підготовчих етапів і знання інтерфейсу.
  Як зробити публікацію в "Instagram": покроковий опис і рекомендації
  Якщо користувач не так давно створив сторінку в соціальній мережі, то перед тим, як вразити весь світ якістю свого контенту, йому потрібно виконати наступні дії:
 • після установки програми на телефон у лівій частині екрана натиснути на значок з трьома кнопками;
 • перегорнути до кінця сторінку в контекстному меню і натиснути на кнопку «Редагувати профіль»;
 • по центру сторінки можна помітити аватарку користувача, на яку слід натиснути, щоб перейти у вікно налаштувань;
 • вибрати Нове фото», після чого системою буде запропоновано ряд варіантів.
 • Система може запропонувати:
 • провести завантаження фото з галереї, вибравши необхідний файл і вказавши на галочку;
 • імпортувати публікації з інших соціальних мереж завдяки можливості пов'язувати акаунти.
 • Слід зауважити, що дата створення знімка не має ніякого значення. Необхідно лише вибрати відповідну публікування і імпортувати її на головну сторінку, яку також можна буде прокоментувати і оцінити. Як видно, немає нічого складного в тому, як зробити публікацію в "Інстаграмі" з телефону або планшета, якщо слідувати вищенаведеним рекомендаціям.

  Додавання фото в "Instagram" з телефону з галереї

  Завантажити фото, яке розташовується в пам'яті телефону або планшета, можливо, якщо воно було зроблено не пізніше останніх 24 годин. Працює функція досить дивно, проте інших способів соціальна мережа поки що надати не в змозі.
  Як зробити публікацію в "Instagram": покроковий опис і рекомендації
  Як зробити публікацію в "Інстаграмі" з телефону в історію? Слід скористатися нещодавно впровадженої функцією Stories. Процес виконується наступним чином:
 • Після відкриття мобільного клієнта здійснюється перехід в режим публікацій за допомогою свайпа вліво. Можна також скористатися активної кнопкою «+», яка розташовується в лівій частині екрана.
 • З'являється камера. Після чого необхідно натиснути на зображення галереї, розташованій поруч з центральною кнопкою знімка, і вибрати один або декілька файлів.
 • В профілі має з'явитися фото, яке було завантажене з пам'яті телефону.
 • Якщо при вході в галерею список виявляється порожнім, то це означає, що у користувача відсутні фотографії, зроблені за останню добу. Внести ж інші фотографії або відеозапису "Instagram" не представляється можливим.

  Видалення публікації в "Інстаграмі"

  Як зробити публікацію в "Instagram": покроковий опис і рекомендації
  На превеликий жаль, деякі з публікацій у "Інстаграмі" можуть бути не настільки ефективні, як хотілося б. Вони не тільки не збирають лайки, але і стають об'єктом найбільш неадекватних коментарів. Існує безліч причин, за якими користувачі часто хочуть позбутися від неприємних для них публікацій. Видалити контент з "Інстаграму" можна наступними способами:
 • Безповоротне видалення. Потрібно вибрати фото і натиснути на іконку праворуч опцій. Як тільки з'явиться випадаюче меню, вибрати пункт «Видалити».
 • Безпечне видалення. Подібний спосіб дозволяє перенести публікації в архів. В результаті вміст буде доступний тільки власнику профілю в "Інстаграмі" і приховане від очей сторонніх користувачів. Для цього необхідно вибрати невдале зображення і натисканням на три крапки зазначити у випадаючому списку «Архів».
 • Публікації, віддалені безпечним способом, можна переглядати, ними можна ділитися з передплатниками та друзями, а найголовніше – їх можна в будь-який момент відновити.

  На закінчення

  Тепер завдяки порад, як зробити публікацію в "Інстаграмі", кожен користувач зможе розмістити у власному профілі цікаві і якісні фотографії та відеоматеріали. Існують також такі сервіси комплексного просування в "Інстаграмі", як Doinsta, Pamagram і Zegram, на той випадок, якщо зростання кількості фоловерів залишає бажати кращого або ж потрібно за короткий термін безпечно розкрутити свій аккаунт в "Інстаграмі".

  Популярі новини
  Загрузка...