Як додати відео у «Instagram» в історію? Особливості

316 0 Новини високих технологій

Як додати відео у «Instagram» в історію? Які є особливості? На ці та інші хвилюючі питання ви знайдете відповіді нашій статті. «Instagram» - додаток для того, щоб ділитися фотографіями і відеозаписами з друзями, спілкуватися і спостерігати за новинами ваших підписок. Основним інструментом цього додатка на сьогоднішній момент є так звана Історія. Історія - це можливість викладати фотографії і відеозаписи, які потім будуть перебувати окремо від новинної стрічки ваших підписників. Це дозволяє багаторазово збільшити шанс того, що ваша запис буде переглянута великою кількістю ваших підписників.

Як додати відео в історію Instagram?

Як додати відео у «Instagram» в історію? Особливості
Як вже говорилося, в історію можна викладати відеозаписи. Якщо у цій справі виникли проблеми і не вантажить відео в«Instagram» в історії, то ми далі розповімо, як це зробити правильно. Для цього необхідно:
 • Зайти на свій акаунт «Instagram».
 • Перейти на вкладку з новинною стрічкою.
 • У верхньому правому куті натиснути на "Додати нову історію" (гурток із зображенням головній фотографії вашого профілю).
 • Вибрати "Додати файл з галереї" (у лівому нижньому куті у вигляді мініатюри галереї з плюсиком).
 • Вибрати необхідну відеозапис.
 • Натиснути на стрілку, яка вказує вправо.
 • Додати історію (гурток з плюсом, у правому нижньому куті). Все, готово. Історія буде розміщена у списках ваших підписників.
 • Нюанси викладання відео в історію

  Ми вже з'ясували, як завантажити відео в «Instagram» в історію. Тепер розглянемо деякі нюанси. Самим основним є тривалість выкладываемого відео в історію. Відеоролик не повинен перевищувати за своєю тривалістю 1 хвилини. Однак розробники знайшли, як це виправити. Справа в тому, що історію можна викладати більше однієї відеозапису, а також з часом додавати нові сторіс до вже наявних. В даний час, це робиться автоматично. Тобто, коли ви викладаєте відеозапис тривалістю більше 1 хвилини, вона розділиться в сторіс на кілька відеозаписів, кожна не більше хвилини.


  Особливості викладання відео

  Як додати відео у «Instagram» в історію? Особливості
  Головна особливість відеозапису в сторіс - це можливість редагувати історії перед публікацією всередині програми "Instagram". В редакторі можна додати написи, стікери, посилання, фільтри і музику.

  Як додати відео у «Instagram» в історію з написом?

  Для того щоб додати напис, необхідно після вибору відеозапису натиснути на кнопку в верхньому лівому куті у вигляді літери "А" в рамці. Після цього можна вводити потрібний текст, налаштувати масштаб напису, колір і стиль шрифту (підкреслення, жирний, курсив). Тепер можна викладати сторіс, натиснувши на кнопку "Готово".

  Як додати стікер?

  Тепер ви знаєте, як додати відео у «Instagram» в історію. Додаток надає величезний набір стікерів для редагування відео: з місцезнаходженням, з часом, з температурою.


  Для цього потрібно натиснути «Додати стікери», вибрати необхідний, виставити його в потрібному місці в відеозаписі та натиснути "Готово". Додати сторіс.

  Як додати посилання?

  Для додавання посилання необхідно наявність підписників понад 10 тисяч. При викладанні історії з відеозаписом і посиланням для її появи або переходу по ній, потрібно провести знизу-вгору. Важливо зазначити про те, що необхідно провести по екрану смартфона знизу-вгору. Інакше передплатники можуть просто переглянути сторіс і все, не проходячи за наявною посиланням.

  Додавання музики

  Як додати відео у «Instagram» в історію? Особливості
  З цим завданням краще впорається спеціальне для цього додаток. Однак все одно багато хто користується для цього додатком "Інстаграму". Різниця в тому, що в "Інстаграмі" дуже маленька кількість музичного супроводу, тому більшість надає перевагу спеціальні програми для цього. Для того щоб стати відомим користувачем в мережі «Instagram», необхідно спостерігати за новинками, оновленнями та іншими доповненнями. Необхідно ними активно користуватися.

  Кому потрібні знання?

  Ми вже з'ясували, як викладати відео в «Instagram». А кому потрібні ці знання?Вони дуже сильно допомагають комерсантам для розкрутки своїх товарів і послуг. Підприємці, у кого величезна кількість підписників, можуть стати просунутими в мережі "Instagram" і не тільки.
  Можна систематично робити записи і викладати їх в сторіс, проводити різного роду розіграші для просування вашого товару. Ще даний інструмент може знадобиться і відомим особистостям в цілях просування свого каналу.

  Хештег в сторіс

  Як додати відео у «Instagram» в історію? Особливості
  Для просування своїх проектів можна використовувати хештеги. Це запущені кимось проекти або спосіб коментування записів. Як бачите, «Instagram» давно став невід'ємною частиною життя кожного і сприяє розвитку бізнесу. Головне - вміти користуватися всіма ресурсами.
  Як додати відео у «Instagram» в історію? Особливості

  Висновок

  У нашій статті ми детально розглянули, як додати відео у «Інстаграмі» в історію. Використання відео для сторіс дуже вигідно. Основним моментом є те, що вашу відеозапис побачать практично всі передплатники. Ця можливість буде діяти протягом доби після того, як тема була викладена в історію. Крім цього, можна відредагувати відеозапис прямо в «Інстаграмі» перед тим, як викласти сторіс. Можна прикрасити на будь-який смак і колір. Можна використовувати історію і для рекламування своєї продукції. Варто відзначити, що можна викладати сторіс як на 24 години, так і на більш тривалий термін. Для цього необхідно зайти на сторінку свого профілю і вибрати "Додати до актуальне". Після того, як історія буде додана в цей розділ, кожен відвідувач вашої сторінки зможе подивитися цю історію.

  Популярі новини
  Загрузка...