Що краще "Вебмані" або "Яндекс.Гроші": порівняння, характеристики і відгуки

148 0 Новини високих технологій

Що краще - "Вебмані" або "Яндекс.Гроші"? Вибрати електронну платіжну систему для активного використання не так просто, як здається. Сьогодні ми поговоримо про найбільш відомих віртуальних гаманцях. Якими плюсами і мінусами вони володіють? Як почати роботу з кожним ресурсом? Чому краще віддати перевагу? Відповіді на все це і не тільки обов'язково будуть наведені нижче.

Що краще "Вебмані" або "Яндекс.Гроші": порівняння, характеристики і відгуки

Опис сервісів

Який гаманець краще - "Вебмані" або "Яндекс.Гроші"? Розібратися в цьому питанні не так-то просто. Кожен користувач сам вирішує, чим йому зручніше користуватися. Далі ми розглянемо сильні і слабкі сторони кожного сервісу. У будь-якому випадку, запропоновані ресурси являють собою електронні платіжні системи. Віртуальні гаманці, з якими зручно працювати. Реєстрація на них повністю безкоштовна. Користуватися сервісами може будь-який, але краще заводити аккаунт тут після повноліття - так людині будуть відкриті всі можливості платіжних систем.


Валют, з якими працюють сервіси

Що краще - "Яндекс.Гроші" або WebMoney? Варто звернути увагу на те, з якими валютами працює кожен сервіс. Це важливий момент. "Яндекс" у вигляді основної розрахункової валюти використовує російський рубль. Тому даний гаманець чудово підходить для платежів в Росії. З іншими валютами сервіс не працює. WebMoney в цьому сенсі вважається більш універсальним. Цей гаманець використовує такі види валют:
 • WMR;
 • WMZ;
 • WMU;
 • WMB;
 • WMK.
 • Відповідно, користуватися даним сервісом зручно скрізь - і в Росії, і в Казахстані, і на Україні, і в країнах, де приймають долари при здійсненні транзакцій.

  Безпека

  Що краще - "Вебмані" або "Яндекс.Гроші"? Порівняння цих платіжних систем допоможе прояснити ситуацію. Обидва сервіси працюють з грошима та особистою інформацією користувачів. Тому величезну роль відіграє безпека гаманців.
  Що краще "Вебмані" або "Яндекс.Гроші": порівняння, характеристики і відгуки
  У цій області лідирує "Вебмані". Розробники даного сервісу подбали про забезпечення безпеки даних. Для входу в систему користувачеві доведеться щоразу вводити унікальний PIN, высылаемый на мобільний телефон або прив'язану до гаманця пошту.


  У "Яндекса" деякі операції передбачають зазначення коду підтвердження транзакції, але для авторизації достатньо вказати адресу пошти та пароль від профілю. Важливо: для роботи з Yandex.Money використовується поштову скриньку Yandex.

  Поповнення рахунків

  Який веб-гаманець краще - Yandex.Гроші або WebMoney? Деяких цікавить простота поповнення рахунку, адже без грошей з сервісами працювати ніяк не вийде. У плані поповнення у "Яндекса" більше переваг. Даний сервіс працює з більшістю банків. Баланс гаманця можна без проблем поповнити через деякі банківські термінали і банкомати. Платіжні термінали типу "Ківі" теж допомагають поповнювати рахунок користувача. З гаманця і банківської карти можна переказати кошти на Yandex.Money в найкоротші терміни. У WebMoney аналогічні способи поповнення рахунку. Різниця полягає в тому, що даний гаманець стягує немаленьку комісію за переказ коштів на рахунок. "Яндекс" іноді дозволяє поповнювати рахунок без додаткових витрат або з мінімальними витратами (до 3% від суми переказу). У WebMoney комісія може досягати 10%. Все залежить від вибраного способу поповнення рахунку.

  Комісія за операції

  Порівняння WebMoney, "Яндекс.Гроші" допоможе з'ясувати, з яким гаманцем краще працювати. Варто звернути увагу на комісію за транзакції.
  Що краще "Вебмані" або "Яндекс.Гроші": порівняння, характеристики і відгуки
  "Яндекс" може не стягувати кошти за операції, платежі передбачають комісію близько 2-3 %. Наприклад, при оплаті ЖКГ через цей гаманець доведеться віддати за один рахунок додатково 2 % від суми переказу, але не менше 30 рублів. Операції через "Вебмані" передбачають комісії 08 %. У деяких випадках вона сягає 3 %, а коли-то відсутній зовсім. Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що "Яндекс" стягує менше грошей зі своїх клієнтів за операції. Особливо якщо не використовувати цей гаманець для оплати ЖКГ з великими сумами.

  Зняття коштів

  Що краще - "Вебмані" або "Яндекс.Гроші"? Ще один важливий момент - це виведення коштів з системи. Багато користувачі вказують на те, що "Яндекс" пропонує більше можливостей. Особливо якщо кошти потрібні терміново. Гроші на "Вебмані" можна отримати:
 • на банківську картку;
 • через платіжні системи типу Contact.
 • При бажанні можна прив'язати до WebMoney свою банківську картку. Тоді переведення коштів буде доставляти мінімум турбот. "Яндекс.Гроші" пропонують більше можливостей. У них можна вивести гроші:
 • на банківську картку;
 • переказати кошти на рахунок в банку користувача.
 • Через платіжні системи Contact кошти не виводяться, зате юзерам пропонується більш зручний варіант - використання фірмової карти "Яндекс.Гроші". З її допомогою можна здійснювати платежі у магазинах як звичайним банківським пластиком. Ніяких додаткових транзакцій - рахунок є рахунком гаманця!
  Що краще "Вебмані" або "Яндекс.Гроші": порівняння, характеристики і відгуки
  Відповідно, користувачі зможуть без проблем зняти гроші з картки "Яндекса" в будь-якому банкоматі. За процедуру стягується невелика комісія (максимально 165 рублів). При повній ідентифікації користувачі можуть знімати кошти без комісії. У деяких банкоматах допускається переведення в готівку грошей без додаткових платежів.

  Служба підтримки

  Що краще - "Вебмані" або "Яндекс.Гроші" в плані зворотного зв'язку з клієнтами та служби підтримки? Відгуки про запропоновані сервіси розділилися. Деякі запевняють, що у "Вебмані" служба підтримки працює швидко і оперативно. Питання вирішуються за кілька днів без особливих клопотів. І тому на зворотний зв'язок з адміністрацією сервісу можна покластися.
  Що краще "Вебмані" або "Яндекс.Гроші": порівняння, характеристики і відгуки
  Хтось каже, що "Вебмані" створює чимало проблем при зверненні в службу підтримки. Відповідають довго і шаблонно. На деякі питання домогтися виразних відповідей не виходить. Таке справді буває, але не занадто часто. Від подібних ситуацій ніхто не застрахований. Про "Яндекс" теж говорять по-різному. Деякі користувачі скаржаться на те, що їх проблеми вирішуються дуже довго. Як і у "Вебмані", домогтися виразних відповідей на деякі питання не виходить. Тим не менше все частіше і частіше у "Яндекса" з'являються позитивні відгуки про роботу служби підтримки - усі новини можна прочитати прямо на сайті гаманця. Якщо виникли проблеми - звернутися до адміністраторів з пропонованим контактів. Радує наявність зворотного зв'язку в соціальних мережах - з їх допомогою питання вирішуються за день-два.

  Акції та бонуси

  Так що краще - "Вебмані" або "Яндекс.Гроші"? Окремі користувачі цікавляться акціями та бонусними програмами платіжних систем. Чи є вони? У "Вебмані" ніяких особливо цікавих і корисних акцій немає. "Яндекс.Гроші" пропонує своїм клієнтам більше можливостей і сертифікати на знижки в різних магазинах, і бонусні програми, та кешбек за ті чи інші витрати. Все це приваблює клієнтів! З інформацією про поточні акції можна ознайомитися прямо на сторінці гаманця.
  Що краще "Вебмані" або "Яндекс.Гроші": порівняння, характеристики і відгуки

  На чому зупинитися

  Так який гаманець вибрати? Все залежить від того, що саме хоче робити користувачів. Для покупок з Росії чудово підходить "Яндекс.Гроші". Цей сервіс передбачає деякі обмеження, але якщо провести повну ідентифікацію юзера, можна від них позбутися. "Вебмані" прекрасно підходить для міжнародних угод. Деякі користувачі заводять відразу 2 електронних гаманця і зв'язують їх одне з одним. Це найкраще рішення. Тільки випробувавши обидві платіжні системи в дії, юзери зможуть вирішити, що їм підходить більше.

  Популярі новини
  Загрузка...