У пошуках альтернативи YouTube

173 0 Новини високих технологій

Сьогодні тисячі колишніх фанатів колись безкоштовної відеоплатформи YouTube шукає їй заміну. На статус альтернативи YouTube, на думку експертів, можуть претендувати майданчики, здатні запропонувати користувачеві хоча б половину можливостей, аналогічних «ютубовским». Альтернатива, як з'ясувалося, є. В Мережі, на радість досвідченим і початківцям розробникам відеоконтенту, існує безліч безкоштовних сервісів, нічим не поступаються YouTube. З їх допомогою творець відеосюжетів може виконувати коригування окремо взятого кадру, перенастроювати кольорову гаму, регулювати яскравість і насиченість кольорів, а також змінювати дозвіл зображень. Власники персональних сторінок на сайті YouTube, крім усього іншого, могли відключати непотрібні елементи, а також скорочувати рекламні сюжети. Ці ж опції вони зможуть знайти безкоштовні аналоги популярної відеоплатформи.


Альтернатива YouTube для Android. Достоїнства і недоліки

У пошуках альтернативи YouTube
Для реєстрації на SkyTube користувачеві немає необхідності авторизовуватись в обліковому записі Google. SkyTube працює як самостійна платформа, передбачає перегляд відео і можливість коментувати. Читати відгуки користувачів можна як в повноекранному, так і в звичайному режимі. Присутня можливість переглядати списки відеоматеріалів, визнаних кращими за останню добу. Ексклюзивна особливість SkyTube – здатність вести облік позитивних і негативних оцінок змісту і якості.

Вже знайомі відеододатки як альтернатива YouTube

У пошуках альтернативи YouTube
Безкоштовне розширення Magic Actions сьогодні використовують більше двох мільйонів користувачів. Якщо порівняти його з іншими видеоприложениями, то після YouTube Options можливості, пропоновані Magic Actions, роблять розширення одним з найпопулярніших і функціональних доповнень відомої видеоплощадки.


Оптичне пристрій AutoHD дозволяє користувачеві регулювати якість відеоконтенту і регулювати гучність одним рухом коліщатка миші. При бажанні додаток можна перемкнути в режим кінотеатру, а якщо знадобиться, зробити скріншоти окремих кадрів у форматі PNG, JPEG та WEBP. Також в AutoHD передбачена можливість видаляти історію переглянутих відео. Далеко не найгірша альтернатива YouTube - додаток Enhancer. На сьогоднішній день його використовують більше ста тисяч користувачів. Це додаток давно оцінили власники малопотужних машин – сервіс невибагливий щодо системних вимог і не впливає на працездатність процесора. Відтворення відеоконтенту проводиться в будь-якому зручному для користувача форматі. Додаток ImprovedTube об'єднало близько двохсот тисяч осіб. ImprovedTube дає можливість користуватись усіма широко відомими «принадами» YouTube, так і кількома новинками. У цієї альтернативи YouTube є вигідні переваги. Одне з них – збереження конфіденційності переглядів. До речі, при бажанні користувач ImprovedTube може відмовитися від деяких можливостей YouTube. Таких, наприклад, як створення блоків для заголовка і коментарів і додавання короткого змісту відеосюжету.

Сервіс, не вимагає інсталяції

Clipchamp – перший і єдиний у світі сервіс, що дозволяє безкоштовно конвертувати відео прямо в браузері. Завантаження програми на комп'ютер не потрібно.
У пошуках альтернативи YouTube
Спочатку дана альтернатива YouTube розроблялася як інструмент для стиснення відео. В ході розробки творці Clipchamp «нашпигували» його утилітами, що дозволяють редагувати відео перед завантаженням на відеоплатформу типу YouTube, Google Drive, Vimeo або Facebook. Щоб з допомогою цього сервісу відредагувати відеозапис, вже існуючий на YouTube, необхідно, авторизувавшись в Clipchamp, просто перетягніть сюди «ютубовский» кліп. Під редагуванням розуміється обрізка та коригування (включаючи функції «поворот» і «дзеркальне відображення») кожного окремо взятого кадру, налаштування колірної гами, регулювання яскравості і насиченості кольорів, а також зміна дозволу зображень. Великим плюсом Clipchamp досвідчені користувачі вважають таку особливість. При бажанні відеофайл можна переформатувати, а перед завантаженням на YouTube зменшити його розмір без втрати якості.

Для власників iOS

У пошуках альтернативи YouTube
Створена спеціально для власників iOS альтернатива YouTube носить назву ProTube. Одним з незручностей цього додатка користувачі називають деяку «задума». При повороті пристрою на 90 градусів орієнтація зображення автоматично перебудовується, і в цей час інтернет «гальмує». У ProTube доступна функція прискорення/уповільнення відтворення, а також передбачена можливість регулювати дозвіл відеофайлів. При необхідності користувач може згорнути відео (зробити зображення мініатюрним) і перемістити в будь-яку частину монітора.

Популярі новини
Загрузка...