Леле Понс навчить дивитися на життя під іншим кутом

382 0 Новини високих технологій

Блогінг стає все більш популярною нішею в Мережі інтернет. Кожен намагається розкрити власне бачення стилю, ставлення до новинок кіно або поділитися авторитетною думкою про світ техніки. І тільки деякі розбавляють серйозні теми порцією доброго гумору. Наприклад, Леле Понс. Завдяки смішним відео дівчина допомагає людям подивитися на актуальні проблеми і незграбні життєві ситуації під іншим кутом.

Дитинство

Елеонора Понс народилася 25 червня 1996 року в Каракасі. Її мати, Анна Маронезе, є медиком за освітою і чудовим кухарем. Друзі Леле завжди з радістю приходять до них додому підкріпитися. Батько Луїс Понс, працює дизайнером інтер'єрів і володіє Luis Pons Design Lab. З Венесуели Леле Понс і її сім'я переїхала, коли дівчинці було всього п'ять років. Перша тривала зупинка в США – Майамі, штат Флорида.


Леле Понс навчить дивитися на життя під іншим кутом
Маленькою леді було дуже важко адаптуватися до умов незнайомої країни і шукати нових друзів. Часто Леле Понс терпіла глузування і знущання однокласників через незвичайної форми носа і акценту.
Леле Понс навчить дивитися на життя під іншим кутом
Крім того, Леле відрізнялася від однолітків поведінкою і стилем. У перший навчальний день панночка прийшла в школу в костюмі пірата. Школярка прекрасно розуміла, що її всі вважають фріком і ботаніком, але аніскільки не звертала уваги на думку однолітків. Понс навіть лестило увагу ровесників, яким би воно не було. Крутим поворотом у житті дівчини став батьківський подарунок на п'ятнадцятиріччя – новенький телефон. Найкраща шкільна подруга порадила Леле освоїтися в соціальних мережах і знайти близьких за духом людей. Спочатку вона не користувалася популярністю в "Фейсбуці", ні в "Твіттері", ні в "Інстаграмі". Але потім все круто змінилося.


Пошук себе

Леле Понс з дитинства знала, що гумор врятує світ. Так, на всякі дрібні сварки або непорозуміння вона відповідала щирим сміхом і влучним жартом. Цей талант і зробив дамочку однією з найвпливовіших молодих особистостей у світі.
Леле Понс навчить дивитися на життя під іншим кутом
Стартувала леді з безглуздих шестисекундных відео на платформі Vine. Спочатку робила все сама, а пізніше підключала до процесу зйомки батьків, родичів, друзів і однокласників. Успішний дебют ознаменувався різким зростанням підписників і лайків. Дівчиною захоплювалися не тільки випадкові глядачі, але і ті однокласники, які раніше не приймали її зовнішність. Закінчивши школу Miami Country Day High School, Леле замислювалася про продовження навчання у коледжі Берклі. Але Лос-Анджелес вже чекав майбутню зірку з відкритими обіймами.

Кар'єра

Видеоблогер Леле Понс перша подолала поріг на Vine в один мільярд переглядів. Вона номінувалася в різних категоріях: кращий вайнер, вайнер року, жіноча інтернет-знаменитість, улюблена інтернет-зірка і т. д. Навіть стала переможницею в номінаціях Кращий вайнер 2016 (Teen Choice Awards) і Латиноватор 2016 (Hispanicize Tecla Awards).
Леле Понс навчить дивитися на життя під іншим кутом
2016 рік став новим блискучим етапом у кар'єрі блогера. Період ознаменувався зустріччю з першою леді, на той момент – Мішель Обамою, зйомкою в епізодах другого сезону популярного серіалу «Крик». У квітні 2016-го вийшла жартівлива і легка книга Леле Понс у співавторстві з Мелісою Де Ла Круз під назвою «Виживання в старшій школі».
Коли мережа Vine почала втрачати свою значимість, Леле швидко переключилася на найпопулярніші сучасні програми – "Ютуб" і "Instagram". І вже з 2016 року дівчина тісно співпрацює з компанією Shots Studios.
Леле Понс навчить дивитися на життя під іншим кутом
Через рік блогер виходить за межі инстаграмной життя і підкорює нові вершини. Так, разом з друзями Леле Понс запустила проект Amigos («Амігос») – латинський ремейк на відомий всім серіал «Друзі». Крім цього, видеозвезда дивує своїми чудовими вокальними даними. За кілька місяців вийшло дві пісні: Dicen (в дуеті з Меттом Хантером) і Celoso, які вже підкорили латинські чарти.

Понс сьогодні

На сьогоднішній день Леле Понс – впливова зірка "Інстаграма" (281 млн фоловерів) та "Ютуб" (115 млн підписників). Встигла стати суддею мексиканської версії шоу «Голос». Дала інтерв'ю і сфотографувалася для обкладинки журналу GQ. Тривалий час Леле зустрічалася з Ютупом Хуанпой Зуритой. Зараз же вони є кращими друзями і підтримують один одного у будь-яких починаннях. Понс поділяє найкращі і найгірші моменти в житті з Ханною, Тваном, Анваром і Джулиссой.
Леле Понс навчить дивитися на життя під іншим кутом
Дівчина все також радує своїх фанатів смішними роликами, танцювальними кліпами та класними фотографіями. Допомагає повірити в те, що фієста жива, поки цього хоче серце. І кожен день доводить, що в житті немає нічого неможливого – є тільки мрії і їх досягнення.

Популярі новини
Загрузка...