Де живе Івангай і домігся такого успіху?

1183 0 Новини високих технологій

Ім'я цього українського видеоблогера відомо практично кожному жителю. У березні 2013 року він зареєстрував свій канал і почав сходження до слави. До цих пір велика частина аудиторії молодої зірки не знає, де живе Івангай. Спробуємо внести ясність у цю тему.

Перші кроки

Іван Рудської є уособленням американської мрії. Хлопець з села, де проживало менше трьохсот осіб, зміг стати мільйонером завдяки власній кмітливості. У юному віці він отримав у подарунок від батьків відеокамеру і з тих не розлучається з нею ні на хвилину.


В 2013 році не було великої конкуренції в блогерською середовищі, і це зіграло свою роль в кар'єрі молодого українського хлопця. Свій канал Івангай створив з метою займатися летсплеем. Перші ролик під назвою «Пісенька задрота» не був оцінений глядачами. Зараз переглядають з метою побачити, як жив хлопець до того, як став найбагатшим блогером СНД. Наступні твори були присвячені грі Minecraft. Юні гравці починають підписуватись на канал, і до 2014 року у молодої людини вже є своя аудиторія. У цей момент ще не виникає питання про те, де живе Івангай.
Де живе Івангай і домігся такого успіху?

Японія

Навесні 2015 року хлопець відправляється у Саппоро, щоб проходити навчання у університеті. На каналі Ивангая починають виходити ролики про побут японців і його життя в цій дивовижній країні. Глядачам цікавий такий формат, і кількість читачів зростає з кожним днем. Важливу роль відіграло знайомство з Мар'яною Рожкової. Дівчина проживала у Японії і давно мріяла познайомитися з Іваном особисто. Після зустрічі вони стали активно спілкуватися і скоро оголосили себе парою.


Де живе Івангай і домігся такого успіху?

Переїзд у Росію

Через півтора року з'являється інформація, що Івангай переїхав до Москви. Університет він кинув всі сили спрямував на розвиток каналу. До того моменту в нього було вже понад 7 млн підписників, і він впевнено посідав перше місце серед блогерів. Свій контент блогер намагається робити оригінальним, кожен випуск супроводжується масою коментарів. Однак, проаналізувавши рання творчість хлопця, можна легко помітити плагіат з зарубіжних каналів. Слідом за коханим в столицю переїжджає і Мар'яна. Вони не живуть разом, але спільні ролики часто знімають в квартирі, де живе Івангай.
Де живе Івангай і домігся такого успіху?

Любов на камеру

З появою в житті блогера чарівної дівчини інтерес до його каналу зріс багаторазово. Передплатники (в основному, юні особи) з цікавістю спостерігали за розвитком їхніх стосунків. Спільні відеоролики збирають мільйони переглядів і десятки тисяч лайків. У той же час користувачі часто задаються питанням про те, скільки років Ивангаю? Адже Мар'яні всього п'ятнадцять, і близьких стосунків у них бути не може. Хлопця, якому 21 рік, починають звинувачувати у педофілії, але молоді люди не звертають уваги на хвилю негативу. Челленджи, різні тематичні ролики і подорожі стають основним контентом закоханих хлопців.
Де живе Івангай і домігся такого успіху?

Нова зірка

На тлі популярності свого коханого Мар'яна сама стала однією з найпопулярніших блогерш. За лічені місяці її аудиторія з 50 тис. підписників збільшується до 5 млн осіб. Її вміст призначений для дівчаток і надто емоційний навіть для дитячої аудиторії. Дівчину звинувачують у надмірному кривлянии і награності, але Рожкова пропускає критику повз вуха. Серед підлітків вона стає справжнім кумиром. Однак незабаром їй належить дізнатися, що таке справжній хейт і кибербуллинг.
Де живе Івангай і домігся такого успіху?

Розрив

Не встигли фанати насолодитися гарним кліпом Мар'яни під назвою «Ідіоти», як в мережі з'явилася інформація про те, що хлопець розірвав з нею всі відносини. В інтерв'ю він повідомив, що вони не зійшлися характерами і вже деякий час практично не спілкуються. Також хлопець заявив, що купив їй квиток в Японію і з цього моменту їх більше нічого не пов'язує. Але ці заяви були проігноровані передплатниками, пішли чутки про численні зради дівчини. В цей момент ніхто не знав, як почуває себе Мар'яна і де живе. Івангай не пояснював своїх вчинків. Хвиля негативу нахлинула на юну блогерша, і її канал просто потонув у дизлайках і бридких коментарях. Через кілька днів Мар'яна зняла відео, в якому пояснила причини їх розриву і попросила залишити її в спокої. Але це викликало ще більший ажіотаж і призвело до цькуванню. З того моменту пройшло вже більше року, але дівчина так і не змогла повернути лояльність частини своєї аудиторії.
Де живе Івангай і домігся такого успіху?

Діамантова кнопка

Восени 2016 року керівництво хостингу побачило, скільки підписників у Ивангая на «Ютубі». Число перевалило за 10 млн, і він став володарем Діамантового кнопки. В цей же час самий популярний блогер пише свою першу книгу. Це барвисте видання в м'якій обкладинці довелося по душі юних фанаток. Безліч фотографій, анкети і запитальники – що ще потрібно маленьким дівчаткам? Разом з великим успіхом прийшли гроші. Реклама на каналі у Івана коштує величезних грошей. Важко сказати, скільки саме отримує хлопець, але за приблизними оцінками не менше 1 млн доларів на рік. Навіть для столиці, де живе Івангай, ця сума здається надзвичайною, враховуючи, що останнім часом блогер нечасто випускає нові відео і радує своїх підписників. На даний момент хлопець і досі живе в Москві.

Популярі новини
Загрузка...