Сайт "Бий бабло": відгуки, виведення грошей

335 0 Новини високих технологій

Заробіток в інтернеті починає цікавити все більше і більше людей. І тому в Мережі з'являються різні сайти для заробітку або підробітки. Деякі з них є обманом, а якісь дійсно платять за виконану роботу. Сьогодні ми поговоримо про сервіс під назвою "Бий бабло". Що це таке? Як тут працювати? Чи варто взагалі приєднуватися до даного сервісу? Відповіді на все це і не тільки обов'язково будуть виявлені нижче. Крім того, поговоримо про всі особливості користування біржею.

Сайт "Бий бабло": відгуки, виведення грошей

Короткий опис

Що таке "Бий бабло"? Так називається сервіс для заробітку грошей в інтернеті. У деяких він викликає недовіру. Справа все в тому, що на KolotiBablo людина може отримувати гроші, не володіючи особливими навиками, знаннями або вміннями. Робота полягає у введенні капч. Адміністрація біржі пропонує багато завдань, високий прибуток і систему рейтингу співробітників.


Заробіток на капчах: бути чи не бути?

Але дійсно досліджуваний сайт платить? Або це черговий обман? Можна взагалі заробляти на капчах? Капча - це картинка з спотвореним текстом. Вона потрібна для перевірки і забезпечення безпеки сайтів. Простими словами, щоб підтвердити, що ви є реальним людиною, а не машиною. Боти не можуть розпізнавати капчі. Можна отримувати прибуток від введення тексту з відповідних картинок? Так, такий метод праці у Мережі існує дуже довго. І тому "Бий бабло" пропонує реальний заробіток. У всякому разі обрана сфера діяльності викликає довіру.
Сайт "Бий бабло": відгуки, виведення грошей

Реєстрація на сайті

Як почати роботу на "Бий бабло"? Відгуки користувачів вказують на те, що доведеться завести на біржі капч профіль. Реєстрація повністю безкоштовна, вона здійснюється всього за кілька хвилин.


Ось інструкція, яка допоможе приєднатися до досліджуваного порталу:
 • Відкрити в браузері сайт kolotibablo.com.
 • Натиснути на кнопку "Реєстрація". Вона розташовується у правому верхньому куті.
 • Вказати дані для створення облікового запису. Зазвичай доводиться прив'язувати до сайту e-mail, придумувати пароль для входу в систему та логін юзера.
 • Відкрити пошту, вказану при реєстрації.
 • Перейти за посиланням від адміністрації сервісу Koloti Bablo для підтвердження реєстраційних дій.
 • От і все. Тепер можна починати працювати. Але як саме заробляти гроші? І наскільки це гарна ідея?

  Початок заробітку

  Реєстрація "Бий бабло" завершена. Одразу після підтвердження вашої електронної скриньки можна приступати до активного заробітку коштів. Це не так важко, як здається.
  Сайт "Бий бабло": відгуки, виведення грошей
  Користувачеві належить:
 • Здійснити авторизацію на біржі капч під своїм логіном.
 • Клацнути по кнопці "Почати заробляти". Вона відображається в "Особистому кабінеті".
 • У спеціально відведене поле надрукувати текст з картинки. Близько капчі будуть виділені особливості введення даних. Наприклад, "з урахуванням регістра".
 • Натиснути на кнопку "Enter".
 • Чекати іншого капчі і повторити дії.
 • Таким чином користувач буде отримувати гроші за введення тексту з картинок. Ставка (вартість) роботи відображається у правому верхньому куті робочої області.
  Важливо: якщо не вдається розпізнати текст можна пропустити капчу. Для цього в системі є спеціальна кнопка. Вона розташована близько елемента керування під назвою "Введення".

  Скільки отримують на сайті

  Скільки можна заробити на сервісі "Бий бабло"? Капчі зазвичай сплачуються не надто дорого. І тому їх доводиться вводити у великих кількостях для того, щоб нормально заробляти. Адміністрація Koloti Bablo пропонує гідну оплату праці. В годину користувач зможе отримувати до 1 долара. Все залежить від складності капч і швидкості роботи юзера. Якщо вірити деякими відгуками, то на досліджуваному сервісі іноді вдається заробляти до 500 рублів в день. Для цього доведеться неабияк постаратися. Основна маса учасників проекту скаржаться на те, що біржа пропонує низький заробіток. І у багатьох користувачів не виходить заробити більше 2-3 тисяч рублів на місяць. Насправді, як вже було сказано, успіх роботи на "Бий бабло" залежить тільки від працівника. Швидка і правильна друк на клавіатурі допоможе значно збільшити прибуток від що проробляються дій.
  Сайт "Бий бабло": відгуки, виведення грошей

  Система рейтингу

  Які ще отримує "Бий бабло" відгуки? У 2017 році юзери досить часто скаржилися на цю біржу. І подібна ситуація зустрічалася з моменту реєстрації порталу і спостерігається донині. Адже заробіток на капчах є трудомісткою справою. А користувачі розраховують на швидку і легку наживу. Тим не менш вже довгий час юзери позитивно відгукуються про Koloti Bablo за наявність системи рейтингу. Вона дозволяє з часом розвивати свій профіль і підвищувати вартість роботи. В "Особистому кабінеті" людина може подивитися топ працівників, кількість введених ними капч і заробіток. Вся інформація доступна і не ховається. У кожного користувача є шанс потрапити в топ. І тому вивчається біржа у деяких юзерів викликає довіру.

  Про виведення коштів

  Припустимо, чоловік заробив трохи грошей на "Бий бабло". Як вивести гроші з системи? В даній області ніяких нарікань немає. Справа все в тому, що біржа пропонує миттєві висновки через деякі платіжні системи. Операції здійснюються протягом 1-2 робочих днів. Гроші будуть перераховані вкрай швидко. І цей факт не може не радувати.
  Сайт "Бий бабло": відгуки, виведення грошей
  На даний момент сервіс Koloti Bablo працює з такими платіжними системами:
 • Bitcoin;
 • "Яндекс. Гроші";
 • "Ківі";
 • Payza;
 • "ОкПей";
 • WalletOne;
 • PayPal.
 • При роботі з "ПейПал" юзерам досить часто доводиться чекати виведення коштів кілька днів. Але це не така вже й проблема, якщо біржа дійсно платить.

  Як вивести кошти

  Відгуки про "Бий бабло" підкреслюють, що сервіс не обманює своїх працівників. Вивести гроші з системи дійсно можна. Але як? Для цього буде потрібно:
 • Увійти після реєстрації на "Бий бабло" (російська версія сайту відкривається при переході за адресою kolotibablo.com).
 • Перейти в "Особистий кабінет".
 • Натиснути на кнопку "Вивести гроші".
 • Вказати дані для проведення транзакції. Щоб не заплутатися, можна дивитися на підказки близько полів для заповнення інформації.
 • Здійснити підтвердження процедури.
 • Тепер залишається тільки чекати. Через деякий час користувача на вказаний електронний гаманець прийдуть грошові кошти. Процедура, як ми вже говорили, найчастіше забирає всього кілька хвилин.

  Сайт "Бий бабло": відгуки, виведення грошей

  Система штрафів

  "Бий бабло" - сайт, про який часто говорять в негативному світлі. Втім, як і будь-якої іншої біржі капч. Справа все в тому, що на згаданому сервісі є не тільки система рейтингу, але і система штрафів. За неправильно введений текст людини можуть заблокувати. Наприклад, на кілька годин. Якщо не хочеться чекати, юзер може розблокувати свій профіль достроково всього за 10 центів. Але, як правило, люди не дуже часто користуються таким прийомом. Деякі звинувачують адміністрацію "Бий бабло" розлучення на гроші. Відгуки про портал капч підкреслюють, що за 5 помилок юзера заблокують всього на пару годин. Якщо ж людина допустив 10 і більше помилок за весь час роботи, його профіль можуть "заблочить" безповоротно. І тому навіть система рейтингу не врятує від краху. Доведеться ретельно вдивлятися в капчі і вводити текст строго без помилок. Інакше заробіток на "Бий бабло" виявиться недоступним.

  Відгуки про роботу

  А що в цілому говорять про досліджуваному сервісі? Як було підкреслено раніше, портал часто звинувачують в шахрайстві. Деякі прямо кажуть, що Koloti Bablo - лохотрон і марна трата часу. Варто зазначити, що біржа дійсно платить працівникам і дозволяє виводити гроші з системи. Але з-за системи штрафів трудитися на порталі стає проблематично. В цьому і полягає лохотрон. Деякі юзери говорять про те, що окремі капчі неможливо розгадати. А значить, рано чи пізно профіль співробітника буде заблокований.
  Юзери запевняють, що "Бий бабло" пропонує людям заробляти рабською працею. Для отримання прибутку доводиться вводити за день більше 1000 капч. Це дуже важко. Виконана робота часто не виправдовує очікування. Деякі просто кажуть, що на Koloti Bablo заробляти можна, але підробіток на капчах не зацікавила/не підійшла. І лише окремі користувачі всебічно розхвалюють досліджувану біржу.

  Висновок

  Ми познайомилися з сайтом "Бий бабло". Тепер зрозуміло, що він собою являє. Лохотрон це? Немає. Біржа дійсно платить, але заробіток на капчах є трудомісткою справою. Якщо хочеться працювати в інтернеті і отримувати гідну оплату праці, рекомендується пошукати інші методи отримання прибутку.
  Сайт "Бий бабло": відгуки, виведення грошей
  Koloti Bablo - самий звичайний сайт для заробітку на капчах, але з системою рейтингу. Він перевірений часом, не обманює своїх працівників, але працювати тут проблематично. Особливо з-за системи штрафів. Вона часто відштовхує нових учасників.

  Популярі новини
  Загрузка...