"Консультант Плюс" - що це? Правова система "Консультант Плюс"

313 0 Новини високих технологій

При пошуку потрібної інформації нерідко стикаєтеся зі спеціальною програмою "Консультант Плюс", де можна знайти понад 145 мільйонів примірників наукової документації з правовим та іншим тематикам. А якщо ви ще не знаєте про це чудовому довідковому помічника, то прийшов час з ним познайомитися.

"Консультант Плюс" - що це? Правова система "Консультант Плюс"

"Консультант Плюс" - що це таке?

Дана система являє собою:
 • Величезну потужну базу даних (комп'ютерний сервер), яка щодня поповнюється правовою і довідковою інформацією.
 • Довідкова "Консультант Плюс" є комп'ютерною правовою системою, яка чітко розділена на інформаційні розділи. Система широко використовується економістами та бухгалтерами, вченими, кадровими фахівцями і т. д.
 • Поширення відбувається через регіональні інформаційні центри, 300 з яких зосереджено у великих містах. Близько 400 сервісів розташовуються в більш дрібних за масштабом містах та інших населених пунктах.


  Організація входить у велику трійку розробників довідково-правових систем Росії.
  "Консультант Плюс" - що це? Правова система "Консультант Плюс"

  Склад організації, інформаційні пункти

  Діяльність системи поділяється на кілька розділів:
 • законодавство;
 • судова практика;
 • технічні вимоги і правила;
 • зразки форм звітів та іншої документації;
 • консультації діючих організацій.
 • Великі розділи онлайн "Консультант Плюс" поділяються на інформаційні частини. Також варто зазначити, що в системі присутня новинна інформація, огляди законодавчих проектів і інші не менш цікаві онлайн-сервіси. Всі інформаційні блоки крім тих діляться також на залежні від професії підрозділи: бухгалтер, юрист, підприємець.
  "Консультант Плюс" - що це? Правова система "Консультант Плюс"

  "Консультант Плюс" онлайн. Як здійснюється пошук?

  Після того, як ви дізналися, "Консультант Плюс" - що це за сервіс, необхідно ознайомитися з принципом роботи сайту. В системі обладнані всі сучасні способи для пошуку інформації, якими ви можете скористатися:


 • Швидкий пошук. Є аналогом пошуку, як і у звичайного сервера, інтернет-пошуковика.
 • Карта пошуку. Розширений пошук за заданими реквізитами.
 • Навігатор по праву. Пошук за ключовими словами.
 • Сервіс також враховує спрощений лексикон і деякі форми скорочення слів. Документи в "Консультанта Плюс" можна використовувати як завгодно: зберігати, друкувати, проводити електронну розсилку і т. д. Також існує корисна функція "Поставити документи на контроль". З її допомогою можна зафіксувати деяку інформацію і перевіряти її зміни (вступ в силу або втрату, публікацію в офіційних джерелах та ін).

  Некомерційна версія системи

  Система займається розробкою 2 платформ: безкоштовної (спрощеної) і платній (складної). Некомерційна версія "Консультант Плюс" надає можливість роботи з основними документами чинного законодавства. З 2011 року система зайнялася розробкою мобільних додатків з некомерційною ліцензією. Вона поділяється на 2 види:
 • "Консультант Плюс": основна документація. В даному типі ліцензії система дозволяє отримувати доступ до правових актів федерального законодавства, оглядам "новоприбулих" документів і матеріалом для довідок. При реєстрації кілька днів буде доступна розширена база документації. Цікаво, що інформація на ресурсі оновлюється щодня, поповнюється новими даними. Також, якщо ви хочете працювати без доступу в Інтернет, то можете заздалегідь встановити на потрібних документах закладки. Всі документи зберігаються в розділі "Вибране". Додаток доступний для смартфонів на базі ОС Apple, Android, а також для смартфонів і планшетів на платформі Windows.
 • Мобільний додаток некомерційної версії "Консультант Плюс" створено для допомоги студентам. У цьому типі системи крім основної правової документації містяться різні підручники з права, економіки, фінансів та інша довідкова інформація. Додаток доступний для смартфонів на базі ОС Apple, Android. Воно є дуже зручним, так як дозволяє використовувати кишеньковий носій.
 • Крім перерахованих вище додатків розробники постійно посилають безкоштовні версії в школи, вузи, університети. Ці версії надають можливість ознайомитися з принципом роботи програми і дізнатися її можливості більш докладно.
  "Консультант Плюс" - що це? Правова система "Консультант Плюс"

  Переваги роботи з "Консультант Плюс"

  "Консультант Плюс" - що це для людини? Це величезний потужний сервіс, який має такі позитивні особливості:
 • Багатоступінчастість і обширність інформації. Правові, довідкові акти, розділи фінансування і бухгалтерські звіти - інформація постійно доповнюється, змінюється, удосконалюється. Кількість ресурсів досягає 82 млн. Також тут можна знайти інформацію, надану експертами Мінфіну.
 • Конкретна і дієва допомога. Система здатна давати дійсно важливі і потрібні анкети, аналізи навіть при безкоштовній версії. Крім перерахованого, є приклади заповнення звітів та аналізів.
 • Конкретна консультація. Система здатна представити матеріали по вузькій тематиці.
 • Судова практика - основа сайту. Тут ви можете знайти величезну кількість документації по даній спеціальності і ряду інших.
 • Сайт проіснував на ринку трохи більше 20 років, і за цей час зарекомендував себе як один із кращих.

  Навіщо потрібна ця система?

  Головна мета роботи правової системи "Консультант Плюс" - надати людям довідкову інформацію, що відноситься до різних напрямів людської діяльності і дотримати інтереси своїх клієнтів. Розробники бажають створити потужний сервіс, основне завдання якого - вирішення проблем людини, пов'язаних з певною діяльністю. Для того щоб не витрачати даремно свій вільний час варто заглянути на сайт. На ньому можна робити особливі помітки (закладки), так як величезний потік постійно поповнення інформації просто неможливо запам'ятати або швидко знайти вже раніше переглянуті документи.
  "Консультант Плюс" - що це? Правова система "Консультант Плюс"

  Висновок

  Отже, "Консультант Плюс" - що це таке? Це величезна довідково-правова система пошуку інформації, що цікавить. Сервіс щодня поповнюється новою інформацією та вдосконалюється. Існують також мобільні додатки, які надають допомогу студентам і молодим фахівцям. Версія програми може бути як безкоштовним, так і платною.

  Популярі новини
  Загрузка...