Social-Media-Group: відгуки експертів і користувачів Мережі

187 0 Новини високих технологій

Social-Media-Group позиціонує себе як медійну дочірню гілку компанії Mail.ru мета створення якої - формування рекламних проектів з подальшим їх розміщенням на соціальних платформах і веб-сторінках, належать почтовику mail.ru.

Що представляє з себе Social-Media-Group? Вміст рекламного контенту

Головна особливість Social-Media-Group – відгуки, які компанія (не без допомоги учасників партнерської програми) адресує сама собі. Організатори проекту іменують себе власниками медіа-майданчика, що займає лідируючу позицію в СНД. Запуск щорічного розіграшу для користувачів соціальних мереж – благодійна акція, проводити яку компанія вважає своїм найпершим обов'язком.


Social-Media-Group: відгуки експертів і користувачів Мережі
Досягнувши фінансового Олімпу, Social-Media-Group вважає своїм обов'язком заохочувати ініціативу власників соціальних акаунтів – дозволити їм взяти участь у безпрограшній лотереї. Тим користувачам, кому не пощастить виграти один з головних призів, гарантовано отримає заохочувальний бонус – 3100 рублів.

«Призи» від Social-Media-Group. Відгуки ошуканих юзерів

Social-Media-Group: відгуки експертів і користувачів Мережі
Учасники розіграшу, що не отримали ні копійки і навіть більше того – віддали ініціаторам акції» свої заощадження, - ключова ланка шахрайської схеми, яка давно вже стала візитною карткою онлайн-аферистів. Обіцянки великих сум і престижних подарунків (незважаючи на набиті шишки і досвід, отриманий попередниками), змушують довірливих юзерів знову і знову забувати про властивості «безкоштовного сиру».


Якщо вірити скаргами осіб, які називають себе потерпілими від рук співробітників social-media-group.pro (відгуки залишені інкогніто), власники сайту звертаються до користувачів соціальних мереж з пропозицією поборотися за грошовий виграш – близько 890 тисяч рублів. В якості втішного призу (для тих, кому не пощастить) введена обов'язкова премія за участь (ще плюс 3100 рублів). Від отримання цих чудових подарунків користувачів відділяє всього кілька ударів по клавіатурі - номер рахунку банківської картки або електронного гаманця.
Social-Media-Group: відгуки експертів і користувачів Мережі
Юзерам, клюнувшим на приманку, «дарувальники» пропонують стати учасниками не менш чудового розіграшу. Вказавши ID персонального аккаунта в якій-небудь з соціальних мереж або адресу e-mail, потенційні буржуї стануть ще й претендентами на набагато більш щедрі дари – іменну подарункову картку, на якій вже красується шестизначна сума, новенький Kia Rio і престижний смартфон.

Social-Media-Group очима фахівців

Незалежні експерти теж не забули залишити відгуки про social-media.group. До речі, вони називають обговорюваний проект «черговим лохотроном з E-pay.club». Як з'ясувалося, гроші, обманним шляхом вилучені у фігурантів «розіграшу», проходять саме через платіжну систему E-pay.
Social-Media-Group: відгуки експертів і користувачів Мережі
Щоб зрозуміти, що вони мають справу саме з лохотронниками, фахівцям не знадобилося навіть реєструватися на сайті. На самому початку перевірки їх збентежила посаду головного «благодійника» - Захара Бондарєва (ім'я, швидше за все, вигадане). Захар іменує себе генеральним директором по маркетингу. Особисте фото підприємця, більше десяти років працює в рекламному бізнесі, невдовзі було виявлено на декількох стічних медиасайтах.

Професійна оцінка сайту social-media-group.site. Відгуки потерпілих і просунутих користувачів

Згідно з відомостями, виявлених системою всебічної перевірки інтернет-контенту RankW, проект social-media-group.site щодня відвідує близько 350 відвідувачів. Кожен день на рахунок проекту надходить близько 7 доларів США. Джерело доходу – розміщення контекстної реклами. Приблизна вартість ресурсу – близько двох мільйонів п'ятисот двадцяти семи тисяч доларів США. Відгуки про Social-Media-Group, авторами яких є представники потерпілої сторони, як дві краплі води схожі на оцінку діяльності аналогічних компаній«. Учасникам розіграшу, авторизовавшимся на сайті проекту, пропонується підвищити шанси на виграш», сплативши символічну суму (75 рублів). Далі все відбувається за добре відпрацьованою схемою Але повернемося до результатів незалежної експертизи. В процесі перевірки були виявлені характерні ознаки шахрайства – прохання попередньо сплатити податок на виграш і надання переліку «додаткових цін», що дозволяють збільшити розмір грошових призів. Якщо під час реєстрації на проекті можна опустити процедуру активації облікового запису електронної пошти (за цим Social-Media-Group ніхто не стежить), то сплата «передплаченого податку» відстежується за всіма правилами. Як видно з відгуків, Social-Media-Group не вселяє довіри і досвідченим користувачам, не причисляющим себе до числа експертів, але вже побували «на гачку». Вони стверджують, що суми, необачно залиті на рахунку шахрайської «квочки» (E-pay), неможливо повернути навіть через суд.

Популярі новини
Загрузка...