"Доту" - гра, відома мільйонам

240 0 Новини високих технологій

Для того щоб визначитися, що ігри, які тим чи іншим чином нагадують «Доту», потрібно розуміти, що являє собою конкретно ця гра. Тому для початку ми розберемося, чим гра «Доту» унікальна і до якого жанру вона відноситься. Після цього поговоримо про ігри, які в тій чи іншій мірі на неї схожі.

«Доту» відноситься до жанру Мобу

Всесвіт Warcraft відома по всьому світу. Все почалося зі стратегії, де між собою билися кілька рас, такі як орки, люди, а в подальшому і ельфи з нежиттю. Найвідомішою частиною серії став Warcraft III і всі його доповнення.
"Доту" - гра, відома мільйонам
«Доту» є модифікацією однієї з карт, що входять в цю серію. Мобу-ігри, до яких відноситься і «Доту», являють собою бойову арену, де може битися різну кількість геймерів в режимі онлайн. Зараз більше популярна друга частина цієї гри. Але існує і величезна кількість інших ігор, схожих на «Доту» і мають величезну кількість шанувальників.

«Ліга Легенд»

«Ліга Легенд» - саме так у перекладі на російську мову звучить назва однієї з ігор в жанрі Мобу. Вона не поступається за популярністю «Доті». League of Legends основними принципами та характеристиками схожа на свою суперницю зі світу Warcraft, але існує безліч відмінностей. Гра «Доту» трохи менше динамічна, ніж LoL, і обумовлено це розмірами карти, на якій відбувається битва між гравцями. У «Лізі Легенд» її розміри значно менше, а значить, і сутички з противниками будуть відбуватися набагато частіше.


"Доту" - гра, відома мільйонам
Для жанру Мобу характерна наявність декількох ліній, на яких розташовуються гравці різних ролей: танк, маг, лісник і стрілок разом з гравцем підтримки. А головна мета – знищити центральна будівля противника. Це відноситься і до «Лолу». Звичайно, існують і інші ігрові режими, з однією або двома лініями, але найпопулярнішою є саме ця варіація карти. «Доту» - гра, яка не може похвалитися частими оновленнями переліку ігрових персонажів або режимів. А от набагато більше молода «Ліга Легенд» запускає різні ігрові події буквально до кожного міжнародного свята. Та й нові чемпіони з'являються із завидною регулярністю.

Heroes of the Storm

Є у творців Warcraft і окремо створена в жанрі Мобу гра. Варто ще раз нагадати про те, що всі ігри, схожі на «Доту», будуть мати приблизно однаковий сенс, і їх мета буде зводитися до захоплення ворожого оплоту. Ось тільки Heroes of the Storm пропонує вам десяток карток, кожна з яких має свої особливості та нюанси. І ігнорувати їх, просто стоячи на своїй лінії, абсолютно точно не вийде. Де вам потрібно буде зібрати певний вид ресурсів, який допоможе вам закликати потужного монстра. І, якщо ви не встигли цього зробити, то доведеться відбиватися від чудовиська супротивників.

"Доту" - гра, відома мільйонам
А де-то доведеться заплатити піратам, щоб вони допомогли вам зруйнувати ворожі будови залпами з гармат. Всі герої в грі тим або іншим чином відносяться до Всесвіту Warcraft, що цілком логічно. Цікавою особливістю Heroes of the Storm є те, що в ній відсутнє поняття магазину під час ігрової партії. Вам не потрібно ламати голову над тим, який предмет купити для свого персонажа та яку характеристику краще підвищити. Ви зосереджені тільки на виборі здібностей, які і роблять вашого героя більш підходящим для тієї чи іншої ситуації. Якщо ви хочете досягати нових висот і знати рівень своєї майстерності, то не тільки в «Доті» рейтингова гра доступна для будь-яких гравців. І «Ліга Легенд», і Heroes of the Storm мають режими, у яких буде вестись підрахунок очок вашого рейтингу.

Smite

Ігри типу «Доти» зазвичай мають на увазі, що ви будете спостерігати за своїм персонажем зверху. Саме тому Smite так кардинально відрізняється від більшості з них, хоча і відноситься до того ж жанру, що і «Доту». У цій грі за замовчуванням працює вигляд від третьої особи. Ви воюєте на одній з ліній і прагнете захопити центральне спорудження супротивника, але при цьому знаходитесь буквально за спиною у вибраного вами «бога».
"Доту" - гра, відома мільйонам
Так, так, саме «бога». Адже всі чемпіони, якими ви можете грати в Smite, - це божества, що відносяться до різних пантеонам. Тут є і відомі багатьом представники Олімпу: Зевс, Аїд і Цербер. А є й малознайомі, наприклад, японські божества або навіть небожителі з культури племені Майя. У кожного з них унікальний набір здібностей і зовнішностей. У грі Smite так само легко побачити Афродіту в пляжному парео, як і людину з парасолькою в дощовий день. Нові персонажі додаються досить часто, та й різноманітність ігрових режимів не дасть вам занудьгувати. Всі боги поділяються на категорії: воїн, захисник, мисливець, вбивця і маг. Як ви бачите героїв, які займаються виключно лікуванням, і підтримкою союзників тут немає. Будь-персонаж може опинитися в гущі подій і дати гідну відсіч супротивникам.

Підіб'ємо підсумок

Всі ігри, описані вище, як ви вже зрозуміли, належать до одного жанру. Але об'єднує їх не тільки це. Всі вони абсолютно безкоштовні і доступні для будь-якого гравця. Необхідно тільки завантажити будь-яку з них на свій ПК. Існують, звичайно, внутрішньоігрові покупки. Але в основному це облики для персонажів або звукові ефекти, які ніяк не впливають на ігровий процес. «Доту» - гра, що має багаторічну історію. Але як ми бачимо, існує безліч інших аналогів, готових позмагатися з нею за увагу аудиторії.

Популярі новини
Загрузка...