Села в "Майнкрафте" — що це таке?

468 0 Новини високих технологій

Для гравців у "Майнкрафт" села є ідеальним місцем для торгівлі та пошуку різних цінних ресурсів. Зазвичай таку територію, що складається з групи будинків та інших тематичних конструкцій, населяють місцеві НПС (не ігрові персонажі).

Загальна інформація

Села можуть генеруватися лише у пустельних і рівнинних биомах (а з оновлення 1.7 — ще й у саванных). Від місця генерування залежать і основні матеріали, з яких будуються будинки. Село, розташоване в савані або рівнині буде мати дерев'яні та кам'яні споруди, а та, що знаходиться в пустелі, — споруди з піску. Подібні ділянки з'являються в самих різноманітних оновленнях гри, однак, щоб уникнути загальних помилок і помилок регенерації рекомендується використовувати останні версії, до ~10. "Майнкрафт"-села з'являються в кубічному світі через стандартні ігрові налаштування або сторонні модифікації.


Рання історія створення

Села в "Майнкрафте" — що це таке?
Спочатку розробка сіл NPC була під особистим контролем Нотча, проте потім перейшла до Джебу. Перший показ нового матеріалу відбувся у версії "Бета" 1.8. По попереднім задумом розробників стає зрозуміло, що села повинні були бути населені зомбі-свинолюдьми, але вже в наступному оновленні їх замінили на звичайних сільських жителів. В якості основного матеріалу для будівництва будинків в той час застосовувався замшілий камінь. Перші села в "Майнкрафте" ставилися в пустелях і на рівнинах, проте із-за випадкового генерування ландшафту, місцеві жителі нерідко опинялися в пастці текстур. З цієї причини в ранніх розробках часто фігурував окремий біом, що створюється спеціально для таких випадків.

Завдяки оновленню 12w07a популяція місцевих жителів навчилася самооновлення. Дана здатність виявилася дуже корисною, так як НПР страждали від постійних нападів зомбі-мобів, що, в свою чергу, призводило до їх повного вимирання. В цей же час в гру була додана ще одна спеціальна функція, яка давала контроль над розширенням і поліпшенням сіл вже самим користувачам. Версія 12w08a подарувала мешканцям сіл особистих гальмові, чиє головне призначення полягало в захисті мирних персонажів від ворожих мобів (виняток — кріпери). В оновленні 12w21a з'явилася довгоочікувана функція торгівлі з місцевими жителями. А в якості спеціальної валюти розробники створили смарагд.
Села в "Майнкрафте" — що це таке?

Як знайти село?

Шукати село в безкрайньому кубічному світі Minecraft, при цьому не використовуючи жодної допомоги ззовні, порівнянно пошуку голки в стозі сіна. Благо існують різні підказки і "хитрощі", які допоможуть зберегти гравцеві як час, так і нерви. Для початку варто визначитися з місцем пошуку. Нагадаємо, що села з'являються тільки в трьох биомах: в пустелі, на рівнинах і в савані. Після цього можна скористатися корисним методом "паралельний світ": натискаємо клавішу F3 і вводимо код /seed. Як результат, весь навколишній світ змінить свою об'ємну форму на плоску. На такому ландшафті помітити село набагато простіше, а її координати будуть ідентичні тим же, що використовуються в об'ємному світі.
Також гравці можуть скористатися спеціальними модами на села в "Майнкрафте". Модифікації дозволяють генерувати необхідні ділянки в нехарактерних для них биомах: в гірській місцевості, нетрях, долинах і т. д.

Про репутацію

Села в "Майнкрафте" — що це таке?
Кожен гравець, потрапляючи в село, отримує власну шкалу репутації. Її стартове значення завжди знаходиться на нулі, у той час як мінімальний доступний рівень дорівнює -30 а максимальний — 10. Репутація змінюється в залежності від дій, які гравець здійснює на території села. Наприклад, торгівля завжди супроводжується позитивними очками, а ось негативні вчинки (крадіжка, вбивство, напад на гальмові) — тільки негативними.

Популярі новини
Загрузка...