Як скасувати покупку в iTunes безкоштовно

1021 0 Новини високих технологій

Кожен третій власник iPhone або iPad не може відразу знайти відповідь на питання, що таке iTunes store і для чого він потрібен. Безумовно, немає особливої необхідності використовувати цю програму постійно, найчастіше можна обійтися і без неї. Але якщо вам буде потрібно завантажити будь-який файл на свій імените пристрій, то без використання спеціального додатку iTunes нічого напевно не вдасться. Якщо ви зацікавилися і хочете дізнатися більше про те, що це таке і як скасувати покупку в iTunes, тоді пропонуємо вашій увазі дану статтю.


Що таке iTunes

iTunes - це програма (в народі звана «тунець»), яка була спеціально розроблена для настільних комп'ютерів і ноутбуків. Вона дозволяє не тільки прослуховувати аудіо та переглядати відеоролики, але і синхронізувати будь-які файли (фото, книги, музику і т. д.) на портативних пристроях. Насправді дуже складно одним словом визначити суть iTunes, тому що вона поєднує в собі безліч мультимедійних функцій, а також має підтримку сторонніх і офіційних програм. Сьогодні кожен бажаючий може завантажити дану програму безкоштовно в Інтернеті, і, до речі, не тільки з офіційного сайту розробника.
Як скасувати покупку в iTunes безкоштовно

AppStore

Крім того, у даній програмного забезпечення для техніки Apple є ще одна цікава функція - це можливість зайти в магазин AppStore і оформити покупку в iTunes через свій ПК. Ні для кого не секрет, що це диво технологій розроблена компанією Apple на IOS, але її також можна завантажити безкоштовно на Windows.


Як скасувати покупку в iTunes безкоштовно
Після того як ви повністю завантажили ваш додаток iTunes з офіційного сайту, а це єдине місце, звідки ми рекомендуємо його брати, додаток вже можна встановлювати на ваш комп'ютер. Якщо ви використовуєте Mac, то додаток вже є частиною ОС і його не потрібно завантажувати заново, максимум - оновити. Запускаєте додаток на комп'ютер і телефон, після чого можете обмінюватися файлами через вищевказану програму.

iTunes в країнах СНД

iTunes Store - це суто американський інтернет-магазин для техніки Apple, тому на просторах РФ він працює не зовсім належним чином, а деякі функції в нього і зовсім відключені. Саме тому цей інтернет-магазин не настільки популярний в країнах СНД, на відміну від США. В майбутньому компанія планує розширювати свою зону покриття. Крім усього іншого, вже з'явилася достатня кількість аналогів, з допомогою яких також можна завантажувати файли в Apple-пристрої. Приміром, iTools, i-FunBox та інші. Вони більш легкі у використанні і мають спрощений інтерфейс.
Як скасувати покупку в iTunes безкоштовно
Говорячи про iTunes Match, треба сказати, що ця програма ще мало доступна для росіян. Даний сервіс є таким собі закритим хмарним сховищем, чому він дозволяє зберігати на своєму борту музичні файли віддалено, щоб можна було програвати їх у зручний час. Взагалі iTunes Match володіє величезною кількістю переваг порівняно з іншими з цієї ж категорії. Також він може безпосередньо взаємодіяти з усіма пристроями, виробленими компанією Apple, чого не можна сказати про інших сервісах.

Докладно про те, як скасувати покупку в iTunes

Іноді у користувача виникає така проблема: він хоче взяти фільм напрокат або спробувати програму «язичок», але не замислюючись вводить пароль на спливаюче хмарка і набуває контент за свої кровні гроші, сам того не бажаючи. І таких ситуацій тисячі, а то й мільйони. На жаль, таке буває, так як всі ми – люди, а наш людський фактор творить чудеса. «Як скасувати покупку в iTunes?» - запитаєте ви. Все просто, і далі ми докладно викладемо, як це зробити:
 • Спершу треба зайти в iTunes і у верхньому меню натиснути кнопку «Обліковий запис», потім «Переглянути».
 • Після цих простих дій вводиться Apple ID користувача і пароль від AppStore.
 • Якщо все було введено коректно, iTunes з задоволенням пропустить далі і покаже наступний екран з налаштуваннями вашого облікового запису. Тут вас повинен зацікавити пункт «Історія покупок в iTunes».В цьому розділі лежить вся інформація про покупки і завантаження, скоєних за останній час. Більш того, надається гарантія на скасування будь-якої вашої покупки.
 • Після натискання на цю напис вас перенаправляють на сайт Apple, де можна залишити свій запит та повідомити про виниклу проблему. Увага! Коментарі в разі скасування цієї вашої покупки приймаються виключно англійською, оскільки модератори закордонні.
 • По закінченні доведеться всього лише натиснути на певну кнопку з написом «Відправлення». Як правило, вона синього кольору. Після розгляду заявки вам будуть повернуті гроші.
  Як скасувати покупку в iTunes безкоштовно

  Висновок

 • Підводячи підсумки, хочеться уточнити деякі моменти:
 • Оформлення покупок в iTunes - це важливий момент у використанні техніки Apple, тому спочатку треба прочитати інструкцію користувача.
 • Не варто затягувати з поверненням, так як це несе певні наслідки. Як тільки помилка виявлена, швидше повертайте втрачені випадковим чином гроші. Девіз у цьому випадку: «Чим швидше, тим краще».
 • Повернути гроші за покупку гри на iPhone/iPad можна тільки в тому випадку, якщо з моменту його придбання минуло зовсім небагато часу.
 • Крім того, потрібно обов'язково пам'ятати про правила користувача, які свідчать, що повернення грошей може бути здійснено не більше одного разу. Махінації з поверненням, купівлею і знову поверненням не спрацюють. На цей рахунок в iTunes розроблена спеціальна система розпізнавання дій, заборонених в офіційних документах користувача.
 • Сподіваємося, після прочитання цієї статті ви змогли швидко розібратися, як скасувати покупку в iTunes і повернути собі гроші.

  Популярі новини
  Загрузка...