Новини високих технологій
» » Куди iTunes зберігає резервну копію: пошук збережених даних

Куди iTunes зберігає резервну копію: пошук збережених даних

17-02-2017, 00:14
1 535
Мобільні пристрої типу iPhone користуються величезним попитом у населення. Для роботи з гаджетами існують різноманітні програми та програми. Наприклад, дуже популярним софтом є iTunes. Програма дозволяє синхронізувати пристрій з комп'ютером, а також працювати з інформацією на планшеті/телефоні. Наприклад, поширеною стає функцією створення резервних копій даних користувача. Можна в будь-який момент відшукати відповідний документ і відновити його на iPhone/iPad. Тільки не всім зрозуміло, куди iTunes зберігає резервну копію. Де шукати її в тому або іншому випадку?


Для Windows

Багато залежить від того, про який операційній системі йде мова. Справа в тому, що основна маса користувачів працює з Windows. Відповідно, програма iTunes зберігає резервні копії у спеціально відведених для цього місцях. Де саме?
Куди iTunes зберігає резервну копію: пошук збережених даних
Версія операційної системи теж грає важливу роль. Наприклад, працювати можна з: Windows XP; Vista; Windows 7/8/8.1/10. У всіх цих версіях iTunes зберігає резервні дані в різних областях. Так в яких папках вони зберігаються? Куди необхідно увійти користувачеві в тому або іншому випадку? Для Windows XP актуальне нехай наступний: Documents and Settings/(ім'я)/Application Data/Apple Computer/MobileSync. Потрібно відшукати папку з назвою BackUp. В ній знаходяться всі резервні копії, зроблені додатком. Також можна працювати в Windows Vista. Це далеко не найпоширеніший випадок. Куди iTunes зберігає резервну копію даних на "Вісті"? Відшукати її можна за адресою: Docoments and Settings/ім'я користувача/AppData/Roaming/Apple Computer/MobileSync. Як і в минулому випадку, необхідно дослідити папку "Бекап".


З більш новими версіями "Віндовс" працювати простіше. Досить зайти в розділ жорсткого диска, на якому встановлена ОС. Далі перейти до: Користувачі/ім'я/AppData/Roaming/Apple Computer. Як і раніше, необхідно знайти теку MobileSync, а в ній - "Бекап".

Якщо немає папки

Іноді буває так, що необхідного документа Windows немає. Тоді користувачі замислюються, де резервна копія iTunes. Адже програма працює, воно зберігає десь ту чи іншу інформацію.
Насправді BackUp просто прихована від очей користувача. Для того щоб виправити становище, потрібно: Відкрити Панель управління". Вибрати "Параметри папок"-"Вид". Поставити відмітку навпроти пункту "Показувати файли і папки, приховані від користувача". Натиснути "ОК". Далі пропонується пройти за вказаними раніше адресами. Тепер приховані документи будуть користувачеві видно. І папка BackUp буде виявлена на Windows.

MacOS

Деякі користувачі працюють з MacOS. Це далеко не найпоширеніший випадок, але він все одно має місце. Куди iTunes зберігає резервну копію інформації в подібному випадку? Виявити необхідний файл не складе праці. Досить пройти за адресою: Users/користувач/Library/Application Support. Саме тут буде папка MobileSync. Тепер кожен користувач зможе виявити ту чи іншу копію, зроблену iTunes для iPhone або iPad. При необхідності можна видалити або копіювання на знімний носій.

Визначаємо версію iPhone

Слід звернути увагу на те, що всі резервні копії, які робляться за допомогою "АйТюнс", створюються для конкретних моделей пристроїв. Це означає, що на більш нових/старих телефонах файл не буде розпізнаватися.
Зрозуміло, куди iTunes зберігає резервну копію. А як визначити, для якого смартфона/планшета вона була зроблена?
Виглядають вказівки по визначенню версії iPhone, сумісний з даними, приблизно так: Знайти теку, в якій зберігаються всі копії з iTunes. Відкрити потрібний пакет документів. У папці обов'язково буде file Info.Plist. Запустити документ за допомогою будь-якого текстового редактора. Наприклад, чудово підійде "Блокнот". Знайти рядок: Product Name . Тепер слід уважно вивчити інформацію між рядками . Саме там буде написано щось на кшталт iPhone 5S. Готово! Відтепер зрозуміло, куди iTunes зберігає резервну копію, де її знайти, а також яким чином можна зрозуміти, на якій версії iPhone були створені ті чи інші дані.
Цікаво по темі
Докладно про те, як заспавнить машину в Unturned
Докладно про те, як заспавнить машину в Unturned
У грі Unturned присутній вельми цікавий віртуальний світ, в якому можна робити практично все. Розробники створили велику кількість локацій, карт,
Як з iCloud видалити резервні копії: поради та рекомендації
Як з iCloud видалити резервні копії: поради та рекомендації
iCloud - вкрай корисний і поширений сервіс серед користувачів iPhone. У даній статті буде розказано про те, як можна позбутися від зроблених раніше
Як на телефоні відновити СМС: інструкція
Як на телефоні відновити СМС: інструкція
Бувають випадки, коли користувачі мобільного пристрою певним способом примудряються видалити важливі ...
Як iTunes оновити до останньої версії?
Як iTunes оновити до останньої версії?
В даний час можна знайти не один десяток різних медіаплеєрів. Одним з найпопулярніших серед них є iTunes...
iPhone не синхронізується з iTunes: чому виникає така проблема і як її виправити?
iPhone не синхронізується з iTunes: чому виникає така проблема і як її виправити?
Пристрої від Apple, як iPhone і iPad у взаємодії з програмними продуктами вважаються одними з найнадійніших. Тим не менше і вони не застраховані від
Як видалити iTunes з комп'ютера цілком і повністю
Як видалити iTunes з комп'ютера цілком і повністю
На жаль, широко розрекламована і дуже популярна програма iTunes для синхронізації Apple-девайсів з комп'ютерами в середовищі Windows, з часом дуже