"Рутубе" не працює: причини і як їх усунути

250 0 Новини високих технологій

Сайти, подібні до цього, можуть не відгукуватися на ваші дії по безлічі причин. Одна з яких, і, мабуть найпоширеніша, - це неякісне з'єднання з інтернетом. Або банальна перевантаження відеохостингу з-за великої кількості користувачів або DDOS-атаки. "Рутубе" не працює також, якщо у вас встановлений блокувальник реклами AdBlock або аналогічні програми.

Проблеми з Flash Player

Така проблема виникає у початківців користувачів. Уявімо, що "Рутубе" (Rutube) відеохостинг - це цілісний механізм годинника і, щоб їх запустити, потрібен чоловік, який би їх завів. Так от, таким годинникарем виступає Flash Player. Він дозволяє включати відео і переглядати його в гарному якості.


Завантажити його можна на просторах інтернету або офіційному сайті Adobe. Буває і так, що у вас стоїть "Флеш плеєр", але не актуальної версії. У такому випадку вам зазвичай пропонують оновитися прямо в додатку. Або зайдіть на "Рутубе" та спробуйте подивитися відео, перед вами вискочить повідомлення, що ваш "Флеш плеєр" застарів і його потрібно оновити.
"Рутубе" не працює: причини і як їх усунути

Все одно "Рутубе" не працює, що робити?

Це означає, що проблеми з блокувальниками реклами. Швидше за все, у вас встановлено розширення у браузері за типом AdMuncher, AdBlock і тому подібних утиліт. Справа в тому, що відеохостинг працює завдяки рекламним вливанням в нього. Саме вона забезпечує співробітників "Рутуба" і роботу серверів. А не переглядаючи рекламу, ви позбавляєте їх кровно зароблених грошей, і їм більше не на що буде містити свій сайт. З цих грошей вони всіляко намагаються поліпшити систему сайту і як зараз популярно робити, зможуть випустити додаток для мобільних телефонів.


"Рутубе" не працює: причини і як їх усунути

Відключення рекламних блокувальників

Для того щоб скористатися сайтом, потрібно внести його виключення вашого рекламного блокувальника. Розглянемо на прикладі AdBlock, в інших випадках порядок дій буде схожий:
 • Курсором миші, наведіть на іконку "Адблока". В більшості браузерів вона знаходиться праворуч від адресного рядка.
 • У контекстному меню виберіть рядок «Параметри» і натисніть на неї.
 • У вікні, знайдіть «Показувати рекламу на веб-сторінці або домені».
 • Введіть адресу сайту http://rutube.ru.
 • Підтвердіть дії натиснувши «ОК!».
 • Поновіть сторінку, використавши клавіатурну кнопку F5.
 • Ці дії ніяк не впливають на блокування реклами на інших сайтах. Вона також буде блокуватися на ресурсах, не пов'язаних з Rutube.
  "Рутубе" не працює: причини і як їх усунути

  Блокувальника реклами немає, але "Рутубе" не працює

  По-перше, перевірте, чи виконали ви 6-й пункт. Якщо так, то спробуйте закрити і знову відкрити ваш браузер. Може допомогти перезавантаження комп'ютера, зазвичай це завжди і виручає. Знову перевірте новизну вашої версії "Флеш плеєра". У разі, якщо не допомогли всі вище наведені способи, то обов'язково відпишіть в технічну підтримку про вашу проблему. Для цього зайдіть на сайт "Рутуба", відкрийте будь відеоролик і перед вами з'явитися кнопка із шестірнями. Правою кнопкою миші натисніть на неї та виберіть "Надіслати повідомлення про помилку".
  У вікні, натисніть на причину "Видається повідомлення про блокировщике реклами, але він не встановлений на моєму пристрої". Якщо з якихось причин вам не вдається відправити скаргу таким чином, ви можете написати безпосередньо в технічну підтримку.

  Інші проблеми

  Сайт може працювати не тільки з-за перерахованих вище причин. На ньому можуть проводитись технічні роботи, на час яких він відключається і ви не можете подивитися цікаві відеоролики. "Рутубе" не працює, точніше, деякі відео можуть не працювати в певних країнах. Наприклад, популярний серіал «Фізрук» можуть подивитися тільки жителі Росії. У прилеглих країнах видасть вам вікно, в якому написано "Перегляд у вашій країні обмежений" чи тому подібне. Обійти таке обмеження можна з допомогою проксі, браузера Tor або дзеркала сайту.

  Популярі новини
  Загрузка...