Автомобільний акумулятор "Варта": відгуки, характеристики та особливості

334 0 Новини високих технологій

Сьогодні якісний акумулятор повинен живити електроенергією всі численні прилади, підключені в мережу. Також стартерна батарея повинна забезпечувати легкий запуск двигуна в будь-яких умовах. Особливо важливо це стає в умовах холодного вітчизняного клімату. Тому до вибору АКБ потрібно підходити відповідально. Одним з популярних сьогодні продуктів є акумулятор «Варта». Відгуки про нього і основні характеристики слід розглянути перед походом в магазин.

Виробник

Багато водіїв у всьому світі порівнюють акумулятори «Варта» і «Бош». Відгуки про представлені продукти завжди позитивні. Слід сказати, що компанія «Варта», на відміну від «Бош», вже більше 100 років займається розробками в області автомобільних акумуляторів. Завдяки цьому її продукція відрізняється високою якістю та інноваційністю.
Автомобільний акумулятор "Варта": відгуки, характеристики та особливості
Компанія, яка згодом отримала назву «Варта», було утворено в Німеччині в 1887 році. У той час вона називалася B?sche & M?ller. Згодом компанія була перейменована кілька разів. Бренд VARTA має в якості назви абревіатуру. У перекладі вона означає реалізацію, зарядження, ремонт переносних батарей.


Компанія вела постійні розробки в області створення нових різновидів акумуляторів. Сьогодні це крупний виробник стартерних батарей світового масштабу. Компанія була удостоєна безлічі премій і нагород. Величезний вибір різних акумуляторів для автомобіля «Варта», за відгуками покупців і фахівців, дозволяє кожному власнику транспортного засобу підібрати оптимальний варіант.

Особливості продукції

Відгуки власників про акумулятори «Варта» практично завжди позитивні. Водії стверджують, що це якісні і довговічні батареї. Компанія розробила безліч серій для різних груп автомобілів. У продажу представлені акумулятори, які підійдуть для легкових автомобілів, вантажівок, комерційного транспорту. Є також серії, призначені для установки в мотоциклах, транспортних засобів для активного відпочинку. Для класичних марок автомобілів у продажу представлені особливі конструкції батарей.

При створенні своєї продукції виробник застосовує інноваційні технології, власні наукові розробки. Слід сказати, що більше 80 % автомобілів нового зразка, в яких встановлена система «Старт-Стоп», при заводській комплектації оснащуються саме акумулятори «Варта».

Лінійка для легкових автомобілів

Перш ніж здійснити покупку стартерной батареї, необхідно розглянути відгуки і ціни на акумулятори «Варта». Вони знаходяться на прийнятному рівні. Для легкових транспортних засобів виробник розробив безліч моделей батарей.
Автомобільний акумулятор "Варта": відгуки, характеристики та особливості
Однією з найпопулярніших серій є Silver Dynamic. Цей тип акумуляторів призначений для автомобілів, які експлуатуються в суворих кліматичних умовах. Якщо ж це машина класу люкс, слід віддати перевагу батареї Silver Dynamic AGM. Для автомобілів зі стандартним набором електричних приладів можна застосовувати серію Blue Dynamic. Якщо ж потрібно застосовувати акумулятор, який буде максимально стійкий до глибокого розряду, варто віддати перевагу моделям Blue Dynamic EFB.
Для автомобілів з невеликою кількістю електроприладів розроблена бюджетна серія Black Dynamic. Ретроавтомобілів оптимально підійде серія Classic.

Лінійка для вантажних автомобілів

Відгуки про акумулятори «Варта Сільвер» та інших серіях залишають також водії вантажних транспортних засобів. Для них була розроблена лінійка особливих батарей. Вони не схильні до несприятливих впливів, які можуть виникати в процесі експлуатації важкої транспортної техніки. У лінійку увійшло 4 серії акумуляторів. Для високопродуктивної вантажної техніки рекомендується купувати батареї Promotive Silver. Це витривалі, потужні акумулятори. Для вантажівок, які мають у своїй системі багато споживачів електроенергії, була розроблена серія Promotive EFB.
Автомобільний акумулятор "Варта": відгуки, характеристики та особливості
Для автомобілів зі стандартною комплектацією приладів, підключених до мережі, набувають серію батарей Promotive Blue. Найбільш бюджетною серією є Promotive Black. Однак це надійний, стійкий до глибокого саморозряду, тип стартерного обладнання. Ці батареї можуть зберігатися до 12 місяців, не вимагаючи підзарядки.

Відгуки про серії Silver Dynamic

Перед покупкою батарей для легкових автомобілів водії докладно розглядають їх ціну та відгуки. Акумулятори «Варта» 60 ампер/год і інші різновиди часто купуються вітчизняними водіями. У нашій країні користується попитом серія Silver Dynamic.
Автомобільний акумулятор "Варта": відгуки, характеристики та особливості
Ця модель забезпечує додатковою енергією автомобілі преміум-класу. Представлені батареї характеризуються більш високою пусковою потужністю. Це дозволяє забезпечити електрикою енергоємні системи з великою кількістю устаткування. Це найкращий варіант для автомобілів нового покоління, які не мають в своїй комплектації системи «Старт-Стоп».

У серії представлені моделі ємністю 52-110 а/ч. Їх вартість варіюється від 57 до 118 тис. руб. В лінійці представлені моделі як з прямим, так і з зворотною полярністю.

Серія Silver Dynamic AGM

Великою популярністю серед власників нових автомобілів з системою «Старт-Стоп» користується акумулятор Silver Dynamic AGM. Його вартість варіюється відповідно з потужністю. Однією з найбільш популярних різновидів є, згідно з відгуками, акумулятор «Варта 60». Ціна його становить 116 тис. руб. Також в цій серії представлена модель з ємністю 105 а/ч. Її ціна становить 20 тис. руб.
Представлений тип акумуляторів відрізняється у три рази більшим терміном експлуатації. При виготовленні представленої моделі застосовується абсорбуюче скловолокно. Це дозволяє забезпечити навіть потужні автомобілі необхідною електроенергією. Навіть у разі поломки батарея цього класу захищена від протікання. При виробництві екологічні показники збільшені до 20%. Високий стартерний струм забезпечує особлива конфігурація решітки. Представлена батарея виготовляється у відповідності з найсуворішими німецькими стандартами. Цей акумулятор відноситься до категорії преміум-класу.

Відгуки про серії Blue Dynamic

Розглядаючи відгуки про акумулятори «Варта» 60 ампер/год та інших різновидах, слід зазначити серію Blue Dynamic. Це один з найбільш популярних типів батарей представленої компанії в нашій країні. Моделі цих акумуляторів забезпечують надійний старт двигуна в мороз. Їх встановлюють на автомобілях, які часто бувають у тривалих поїздках.
Автомобільний акумулятор "Варта": відгуки, характеристики та особливості
Представлена серія підходить для транспортних засобів зі стандартною комплектацією електроприладів. Моделі Blue Dynamic можуть мати ємність від 40 до 95 Ампер-годин. При цьому їх вартість варіюється від 36 до 87 тис. руб. У продажу представлені моделі з прямої та зворотної полярності. Перевагами представленої різновиди акумуляторів є сучасний тип організації продуктивного циклу. Він на 20 % менше забруднює повітря і споживає енергоресурсів. Високу пускову потужність забезпечує інноваційна конструкція решітки. Це хороший тип батарей середньоцінового сегменту.

Серія Blue Dynamic EFB

Відгуки про акумулятори «Варта» 607595 ампер/год та інших різновидах серії Blue Dynamic EFB переважно позитивні. Покупці стверджують, що це один з кращих варіантів батарей середньоцінового сегменту. У серії представлені акумулятори ємністю від 60 до 80 ампер-годин. Їх вартість становить 83-117 тис. руб.
Автомобільний акумулятор "Варта": відгуки, характеристики та особливості
Представлений тип акумуляторів підходить для сучасних марок автомобілів, які оснащені системою «Старт-Стоп». Це продуктивне обладнання, здатне забезпечити необхідну потужність електричної системи в будь-яких умовах. Акумулятори серії Blue Dynamic EFB відрізняються тривалим терміном служби. Він перевищує показник стандартних батарей в 2 рази. Ця серія підійде для транспортних засобів з підвищеними потребами в енергоспоживанні. Це хороший варіант для автомобілів, які тривалий час знаходяться в поїздках. До складу батареї входить рідкий електроліт. Ця система дозволяє забезпечити високі показники потужності акумулятора.

Відгуки про серії Black Dynamic

Одним з найкращих варіантів батарей для початківців водіїв є серія Black Dynamic. Згідно відгуками, акумулятор автомобільний «Варта» цього типу ідеально поєднує в собі прийнятну вартість і високу якість. У серії представлені моделі місткістю від 41 до 90 а/ч. Їх вартість варіюється в межах від 37 до 81 тис. руб. Представлені тип батарей стійкий до глибокого розряду. Він призначений для автомобілів з невеликою кількістю електричних приладів. Це довговічна, надійна модель АКБ. Водії стверджують, що цей тип акумуляторів відрізняється високою надійністю і тривалим терміном експлуатації. Кришка виконана з лабіринтової технології. Це значно підвищує безпеку при використанні АКБ. Серія Black Dynamic виготовлена у відповідності з високими європейськими стандартами. Це простий, але потужний і надійний тип акумуляторів.

Серія Promotive Silver

Відгуки про акумулятори «Варта» вантажний групи також позитивні. Практично всі водії залишаються задоволені своїм придбанням. Однією з найбільш популярних в нашій країні серій акумуляторів для важкої техніки є Promotive Silver. Найбільшим попитом користується модель ємністю 225 а/ч. Її вартість становить 18 тис. руб.
Автомобільний акумулятор "Варта": відгуки, характеристики та особливості
Акумулятори Promotive Silver були розроблені спеціально для автомобілів з високим споживанням электроэнегрии. Вони можуть застосовуватися вантажівок, рейсових автобусів або пожежних транспортних засобів. Він дозволяє уникнути простоїв машини. Також водії стверджують, що це витривалий тип АКБ. Батареї Promotive Silver не бояться глибокого розряду. Кількість циклів їх зарядки і розрядки збільшено. Також це один з найбезпечніших типів батарей. Його можна зберігати на складі без підзарядки протягом 18 місяців. Система акумулятора оснащена пристроєм пламенегашения. Батарея відрізняється мінімальним споживанням води. Це дозволяє максимально продовжити термін її експлуатації. Міцний корпус робить прилад стійким до вібрацій і іншим несприятливим умовам їзди на далекі відстані, по поганій дорозі.

Відгуки про серії Promotive Blue

Одним з найбільш універсальних типів батарей для важкої техніки є, згідно з відгуками, акумулятори «Варта» серії Promotive Blue. Найбільшим попитом у нашій країні користується модель ємністю 140 Ампер-годин. Її вартість становить 13 тис. руб. Представлений тип акумуляторів призначений для сільськогосподарських агрегатів, міських габаритних транспортних засобів. Також його встановлюють на машини, які доставляють вантажі. Представлений тип батарей можна встановлювати на важку техніку, яка експлуатується як на дорогах, так і по бездоріжжю. Серія Promotive Blue відрізняється високими показниками струму холодного пуску. Це дозволяє застосовувати батареї в умовах суворої російської зими. Модель відзначена покупцями як надійна, міцна і довговічна. Система має низькі показники саморязряда. Зберігати батарею без підзарядки можна протягом 15 місяців. Особлива конструкція кришки дозволяє значно підвищити показники безпеки при експлуатації АКБ. Міцний корпус, герметичність конструкції стійкі до вібрації. Навіть в умовах їзди по бездоріжжю термін експлуатації батареї є тривалим. Розглянувши відгуки про акумулятори «Варта», слід відзначити їх високу якість, надійність і довговічність. Це найкращий варіант для легкової, вантажної та іншої техніки.

Популярі новини
Загрузка...