Новини високих технологій
» » Як здійснити перенесення контактів на Android з Nokia: корисні поради

Як здійснити перенесення контактів на Android з Nokia: корисні поради

2-05-2017, 20:21
797
Перенесення контактів на Android з Nokia - процес, про який повинен знати кожна сучасна людина. Справа все в тому, що вказаний телефон працює під управлінням Windows Phone. Основна маса інформації на ньому не сприймається на смартфонах з Android. Тим не менш, це зовсім не означає, що для копіювання телефонної книги людині доведеться переписувати всі контакти самостійно. На сьогоднішній день існує безліч різноманітних способів, що дозволяють досить швидко переносити телефонну книгу з Windows Phone на Android і назад. Впоратися з втіленням задуму в життя зможе навіть початківець користувач.


Способи передачі

Перенесення контактів Nokia на Android, як вже було сказано, може відбуватися декількома способами. Про що йдеться? Немає жодної суттєвої різниці в тому, який саме розклад використовувати. Все залежить від уподобань абонента.
Тим не менше серед доступних способів перенесення контактів з Windows Phone на Android виділяють: хмарні сервіси; спеціалізовані програми. На практиці найчастіше зустрічається перший варіант розвитку подій. Перенесення контактів на Android з Nokia за допомогою хмарних сервісів - це найбільш просте рішення. Далі кожен з варіантів буде розглянуто більш докладно.

"Хмара"

Почнемо з найпоширенішого способу. Втілити поставлене завдання у життя можна за допомогою хмарних сервісів. Наприклад, шляхом роботи з Google. Контакти". Перенести телефонну книгу таким чином вдасться всього за кілька хвилин.
Отже, алгоритм дій для копіювання контактів буде наступним: Відкрити сайт Outlook.com. Завести там аккаунт і пройти авторизацію. Перейти в розділ "Люди". Вибрати "Управління" - "Експорт для Outlook". Зберегти отриманий документ у форматі .csv. Відкрити на мобільному телефоні Google. Контакти". Натиснути на "Ще" - "Імпорт". Вибрати отриманий документ .csv. Після завершення завантаження взяти телефон на базі Android. Провести авторизацію за допомогою аккаунта Google. От і все. Розпочнеться автоматична синхронізація контактів. Усі записи телефонної книги будуть скопійовані в новий мобільний пристрій. Відтепер зрозуміло, як відбувається перенесення контактів з Nokia на Android. Google в даному справі є незамінним сервісом.


PC Suite

Тепер розглянемо варіант, що передбачає роботу з різноманітними сторонніми сервісами. Перенесення контактів на Android з Nokia може відбуватися за допомогою утиліти під назвою PC Suite. Для втілення задуму в життя необхідно скористатися комп'ютером.
Що робити, якщо хочеться скопіювати телефонну книгу подібним чином? Власник повинен смартфонів дотримуватися наступної інструкції: Встановити на комп'ютері програму Nokia PC Suite. Підключити за допомогою USB-кабелю телефон "Нокія" до ПК. Запустити програму і дочекатися синхронізації пристроїв. Перейти у розділ "Контакти". Натиснути на кнопку "Синхронізація контактів". Вона розташовується в нижній частині вікна програми. Почекати деякий час. Синхронізація віднімає якийсь час. Виділити всі контакти (наприклад, за допомогою поєднання Ctrl+A), а потім натиснути на "Файл" - "Експортувати". Вказати місце збереження документу. Наприклад, "Робочий стіл". Краще всього для контактів виділити окрему папку. Кожен контакт буде зберігатися у вигляді документа. Створити в папці з контактами файл BAT. Відкрити його і написати там команду copy /B *.* contacts.vcf. Запустити отриманий документ. У папці контактів з'явиться спільна книга контактів contacts.vcf. Зайти в Google Contacts. Для цього необхідно відкрити електронну пошту на "Гугл", потім вибрати розділ "Контакти". Натиснути на кнопку "Ще" - "Експортувати". Вибрати отриманий документ contacts. Провести синхронізацію телефону Android з Google. Для цього потрібно ввести дані від пошти в розділі "Облікові записи". Таким чином можна провести перенесення контактів з Nokia на Android. Samsung і інші мобільні телефони чудово копіюють телефонні книги після виконаних маніпуляцій.

Mobiledit

Які ще варіанти можна запропонувати? Наступний метод відрізняється тим, що він підходить для будь-яких мобільних телефонів, але потребує витрат. Можна скористатися додатком під назвою MOBILedit. Воно дозволяє здійснити перенесення контактів на Android c Nokia без використання Google. Дуже зручно!
Як скористатися цим додатком? Діяти рекомендується наступним чином: Встановити на ПК MOBILedit. Підключити до комп'ютера Nokia. Запустити згадану програму. Відкрити меню "Контакти". Здійснити копіювання телефонної книги на ПК за допомогою спеціальної кнопки. Підключити за допомогою USB-провід телефон на базі Android. Відкрити меню MOBILedit та здійснити завантаження контактів. От і все. Але це далеко не всі варіанти розвитку подій. Скопіювати телефонну книгу з "Нокія" можна інакше.

Через Bluetooth

Наприклад, через "Блютуз". Для цього потрібно буде скористатися спеціалізованими програмами. Вони дозволяють скопіювати телефонну книгу в єдиний файл, який потім буде передаватися на новий телефон. Перенесення контактів з Nokia на Android через Bluetooth не користується особливим попитом. Тим не менш алгоритм дій для втілення задуму в життя буде приблизно таким: Встановити програму для роботи з телефонною книгою. Наприклад, "Перенесення". Запустити її. Вибрати модель телефону, з якого буде відбуватися копіювання. У нашому випадку це Nokia. Обов'язково уточнити модель пристрою. Включити Bluetooth на старому телефоні. Натиснути "Далі". Включити "Блютуз" на другому телефоні. У списку пристроїв вибрати рядок, що відповідає за пристрій на базі Android. Відзначити галочкою пункт "Контакти" і натиснути на кнопку "Так". Почекати деякий час. Насправді все набагато простіше, ніж здається. Але є ще один варіант розвитку подій.
Як здійснити перенесення контактів на Android з Nokia: корисні поради

SIM-карта

Перенесення контактів на Android з Nokia можливий інакше. Наступний спосіб знайомий всім людям. Щоб зберегти і перенести телефонну книгу з одного мобільного телефону на інший, потрібно всього лише зберегти всі її контакти на sim-карту. Далі вставити в телефон SIM і почати працювати з ним. Після виконаних дій відбудеться копіювання телефонної книги. Подібний варіант розвитку подій підійде тим, у кого не так багато контактів. Адже пам'ять SIM-карти, як правило, обмежена.
Цікаво по темі
Перенесення контактів з Android на Windows Phone: поради, рекомендації, інструкції
Перенесення контактів з Android на Windows Phone: поради, рекомендації, інструкції
Перехід з Android на Windows Phone - явище досить часте. У деяких абонентів виникають проблеми з перенесенням телефонної книги з "Андроїда". У даній
Як можна перенести контакти з Android на Windows Phone: поради та рекомендації
Як можна перенести контакти з Android на Windows Phone: поради та рекомендації
Перехід з одного телефону на інший - процес тривіальний. Але рівно до тих пір, поки мова не йде про копіювання телефонної книги. У даній статті буде
Перенесення контактів з Android на Windows Phone: покрокова інструкція
Перенесення контактів з Android на Windows Phone: покрокова інструкція
При зміні мобільного пристрою, що працює під управлінням Android-систем, на девайси з операційними ...
Як перенести контакти з "Самсунга" на "Самсунг" і не тільки: поради та рекомендації
Як перенести контакти з "Самсунга" на "Самсунг" і не тільки: поради та рекомендації
Перенесення даних з телефону на телефон цікавить багатьох людей. Сьогодні нам належить дізнатися, як ...
Як перенести контакти з «Нокіа» на «Андроїд»? Інструкція
Як перенести контакти з «Нокіа» на «Андроїд»? Інструкція
Ви вирішили замінити простий Nokia Phone на смартфон Android? У цьому випадку вас, швидше за все, зацікавить...