Айфон «неверлок» - це що? Чому важливо перевірити статус телефону перед покупкою?

2349 0 Новини високих технологій

Можливо, ви чули, що при покупці телефону варто вибирати саме айфон «неверлок». Це що таке? Розберемося зі значенням цього терміна. Чому так важливо звертати увагу на статус апарату перед його покупкою? Чому моделі neverlock коштують дорожче тих, що «залочени»? Отримайте відповіді на ці та деякі інші питання, які вбережуть вас від зайвого головного болю та наступних додаткових витрат.

Айфон «неверлок» - це що? Чому важливо перевірити статус телефону перед покупкою?

Що таке «неверлок»?

Що значить "неверлок" в айфоні? Дослівний переклад з англійської never lock - «ніколи не блокувався». Ці слова вказують на те, що телефон буде без обмежень працювати з будь-якими операторами. Після покупки ви зможете вставити свою картку в апарат і спокійно його використовувати без будь-яких додаткових налаштувань або девайсів.


Те, що для нас здається очевидним станом речей, не так обов'язково для США і деяких європейських країн. Там нерідко куплений апарат прив'язаний тільки до одного конкретного оператора. І щоб скористатися іншою карткою (що особливо важливо для власників телефонів у Росії, Україні), доводиться проводити з пристроєм додаткові маніпуляції. Так що якщо ви хочете уникнути складнощів, купуйте виключно айфон "неверлок". Це що стосується трактування терміна. Але для чого за кордоном блокують телефони і як обходять це обмеження при продажу в нашій країні?
Айфон «неверлок» - це що? Чому важливо перевірити статус телефону перед покупкою?

Навіщо випускають «залочені» телефони?

Можливо, ви чули, що купити в США айфон можна куди дешевше, ніж в нашій країні. Але у будь-якої видатної знижки є своя ціна. В даному випадку мова йде не про звичний айфон "неверлок" (вони продаються на полицях наших магазинів за рідкісним винятком).


За кордоном мережі укладають угоди з мобільними операторами. Вони продають телефони за значно зниженою ціною. Але такі апарати вже підключені до цього самого оператора на умови контракту (звичайно мова йде про кількох роках). Так як користувач змушений сплачувати встановлену абонентську плату, він купує свій телефон як би в кредит. За той час, поки діє блокування, оператор отримує вигоду у вигляді регулярних платежів. Вони покривають розмір знижки і навіть дозволяють вийти в плюс. Щоб користувач не міг порушити умови договору, такі телефони «лочатся». Так що якщо ваш улюблений айфон 4 «неверлок», значить, він ніколи не блокувався під певного оператора мобільного зв'язку. Іншим користувачам пощастило менше. Якщо вони купилися на знижену вартість (іноді знижка досягає 1/3 від загальної ціни), вставити картку звичного оператора і користуватися телефоном просто так не вийде. Щоб розблокувати телефон, його доведеться нести в сервісний центр. Але іноді навіть там вам зможуть допомогти.

Як можна зняти блокування з айфона?

Так що ж робити тим, хто не вибрав айфон "неверлок" (що це таке, ми вже з'ясували)? Тоді телефон можна відправляти в утиль або використовувати картку американського оператора в нашій країні? Звичайно, є способи обійти блокування. Але зробити це вдається не завжди. Все-таки Apple – компанія зі світовим ім'ям, і вона уважно підходить до дотримання своїх зобов'язань.
Спробувати обійти блокування айфона можна за допомогою таких методів:
 • Використовувати додатковий пристрій (Turbo SIM), який вставляється в слот для сім-карти. За допомогою такої маніпуляції проводиться підроблення. Апарат «думає», що ви користуєтеся послугами потрібного оператора. Для цього вашу картку доведеться обрізати. І зробити це потрібно дуже акуратно, інакше трей може заклинити. Тоді доведеться витрачати гроші не лише на пристрій, але і на лагодження слота.
 • Іноді допомагає розблокування шляхом програмного втручання. Застосовувати спосіб вдається тільки до старих версій ПЗ. Неакуратні дії з модифікацією прошивки призводять до серйозних проблем з телефоном.
 • Самий вірний спосіб – замовити розблокування у того оператора, з яким укладено контракт на телефон. Процес цей не тільки складний, але і влетить у копієчку.
 • Айфон «неверлок» - це що? Чому важливо перевірити статус телефону перед покупкою?

  Як перевірити статус айфона?

  Як перевірити айфон: "неверлок" або "анлок"? Робити це потрібно обов'язково, якщо ви не хочете отримати на додачу додаткові складності.
 • Огляньте слот для сім-карти. У ньому не повинно бути ніяких сторонніх пристроїв. Якщо ви побачили щось, схоже на картку, перед вами апарат «анлок» (тобто розблокований за допомогою ось цього спеціального пристрою).
 • Чому не варто купувати телефон unlock? Тому що вам доведеться заново проводити розблокування після перезавантаження. Крім того, оновлення прошивки виявляться для вас під забороною. І ніякого сервісного обслуговування!
 • Для перевірки телефону вставити свою картку і спробуйте подзвонити. Якщо не вийде, а на екрані з'являться якісь повідомлення, телефон заблоковано.
 • Можна також провести перевірку через офіційний сайт.
 • Айфон «неверлок» - це що? Чому важливо перевірити статус телефону перед покупкою?
  Не варто економити, купуючи айфон з блокуванням. Надалі це принесе більше турбот і труднощів, ніж задоволення від придбання. Тепер ви в курсі, айфон "неверлок" - це що означає.

  Популярі новини
  Загрузка...