Новини високих технологій
» » Кольоровий принтер HP 1025: характеристики та відгуки

Кольоровий принтер HP 1025: характеристики та відгуки

19-03-2017, 20:21
557
Друкуючий лазерний пристрій з можливістю виведення документів в кольорі і підвищеною швидкодією - це все HP 1025. Цей принтер в більшості випадків здатний покрити потребу в друку. Саме про нього і піде далі мова.

Ніша периферійного рішення

Місячного ресурсу в 15000 сторінок вистачить для організації документообігу в малому офісі або невеликої групи. Цього ж самого обсягу буде достатньо і домашнього застосування даного периферійного пристрою. Також успішно використати це рішення можна у великому офісі або навіть множительном центрі. Причому в останніх двох випадках при певних обставинах може повністю задовольнити потребу в друку принтер HP Laserjet 1025. Color - саме наявність цього слова в специфікаціях розглянутого периферійного продукту вказує на те, що він не тільки в монохроматичному режимі може виводити документацію, а і в кольорі. Тому можна відзначити те, що дана модель лазерного принтера відмінно підійде для тих випадків, коли потрібен великий ресурс друку на місяць в кольоровому або чорно-білому режимах.


Комплектація

Такі компоненти, документацію і аксесуари включає комплект поставки HP 1025: Принтер. Комплект картриджів стартовий. Буклет з гарантійними зобов'язаннями. Інтерфейсний шнур. Барабан. Силовий провід. Повне керівництво користувача. Диск з софтом і документацією. Гарантійний талон.
Кольоровий принтер HP 1025: характеристики та відгуки

Швидкодія. Формати і щільність листів

Принтер HP Laserjet 1025 дійсно може похвалитися високою швидкодією. На прогрів після первинної подачі напруги йому необхідно 25-30 секунд. В режимі монохроматичної друку він затратить на виведення першої сторінки 155 секунди. Потім у цьому режимі він може друкувати до 16 сторінок в хвилину. У кольоровому режимі швидкість виведення листів незначно зменшиться. На першу сторінку необхідно в цьому випадку затратити 275 секунди, після чого можна буде виводити по 4 сторінки за хвилину. Всі раніше наведені значення справедливі для А4. Якщо розмір листа зменшується, то швидкість друку зростає. Крім А4 з цього набору форматів на рівні драйверів підтримуються ще А5 і А6. Цей список доповнюють також досить поширені В5 С5. Існує можливість завдання розмірів виведеного листа в драйверах лазерного принтера. Щільність паперу обмежена 60-170 г/м 2 , але можна друкувати на глянцевому фотопапері з 220 г/м 2 .


Комунікації

Суттєво зекономили розробники на комунікаційному переліку в HP 1025. Лише тільки один спосіб отримання інформації в ньому реалізований - Fast USB ревізії 2.0. Також цілком успішно працювати цей принтер може і з іншими версіями цього універсального проводового інтерфейсу. А ось підтримки Ethernet/RJ-45 і Wi-Fi в цьому випадку вже точно не вистачає.

Картридж

Комплект картриджів НР126А повинен встановлюватися в даний лазерний принтер. У нього входить селеновий барабан СЕ314А для HP Laserjet 1025. Картриджі CE310A використовується для монохроматичної друку. Він заправляється тільки тонером чорного кольору, а його ресурс друку дорівнює 1000 сторінок. У кольоровому режимі застосовуються картриджі СЕ311А (блакитний), СЕ312А (жовтий) і СЕ313А (пурпурний). Кожен з них має точно такий же ресурс друку, як і монохроматичне картридж СЕ310А, тобто 1000 сторінок.

Програмне забезпечення

Практично ідеальним списком драйверів може похвалитися даний периферійний рішення. У списку підтримуваних системного софта присутні всі актуальні версії ОС "Віндовс" починаючи з ХР і закінчуючи 10. В останньому випадку драйвера необхідно інсталювати в режимі сумісності з "Віндовс 8.1". Цей список доповнюють різні модифікації операційної системи "Лінукс". Насамкінець необхідно зазначити і те, у цьому принтері реалізована підтримка системного програмного забезпечення Ubunty, і навіть MacOS. Єдине сімейство ОС, з яким вже точно не може працювати такий принтер, - це UNIX.

Порядок налаштування

На першому етапі налаштування даного принтера необхідно його витягти його з коробки разом з усім іншим її вмістом. Потім друкуючий пристрій необхідно встановити на плановане місце використання, яке повинно задовольняти відразу двом критеріям: Відстань до найближчого системного блоку - не більше двох метрів. Поруч із пристроєм повинна знаходитися розетка на 220 В. Саме відштовхуючись від цих двох умов і вибирається місце розташування периферійного пристрою. Після установки принтера необхідно підключити шнур інтерфейсний до персонального комп'ютера, а силовий провід - до мережі електропостачання. На наступному етапі встановлюємо картриджі і барабан. Потім необхідно налаштувати і належним чином налаштувати сервер друку, функції якого виконує найближчий до лазерного принтера ПК. Для цього з компакт-диска встановлюються драйвера, конфігураційні та тестові утиліти. По закінченні установки необхідно переконатися в працездатності принтера. Для цього достатньо відправити на друк тестової сторінки. Якщо все зроблено правильно, вона буде надрукована. В іншому ж випадку необхідно шукати причину несправності і усунути її. Причому вона може бути пов'язана з неправильним підключенням пристрою. Ще одна можлива причина - це недоустановка якихось драйверів в самій операційній системі.

Відгуки. Вартість

Зараз можна за 10000 рублів придбати принтер HP 1025. З урахуванням наведених раніше його технічних характеристик, а також можливості виведення документації в кольорі і великого ресурсу друку на 30 календарних днів цей цінник виглядає цілком виправданим. До мінусів пристрою можна віднести наявність лише одного способу підключення і посередня якість друку. Але ці недоліки компенсуються солідним набором плюсів, в список яких власники у відгуках включають висока швидкодія, можливість виведення документації в кольорі, простоту установки і використання і великий ресурс друку на календарний місяць.

Підсумки

Універсальним друкуючим периферійним пристроєм є HP 1025. У нього виробник заклав великий ресурс друку на 30 календарних днів в кількості 15000 сторінок. Ця обставина дозволяє його використовувати для організації підсистеми друку практично в будь-яких ситуаціях. Все це доповнюється можливість виведення документації в кольоровому режимі.
Цікаво по темі
Принтер HP Deskjet 1510 - ідеальний пристрій для малого офісу або будинку
Принтер HP Deskjet 1510 - ідеальний пристрій для малого офісу або будинку
Принтер HP Deskjet 1510 має невеликий ресурс місячної друку в 1000 сторінок, одне це обставина відносить його до рішень початкового рівня. Його
Принтер HP Laserjet PRO M125r: інструкція, відгуки
Принтер HP Laserjet PRO M125r: інструкція, відгуки
Багатофункціональний пристрій середнього рівня з значним заявленим обсягом друку на 30 днів і вражаючим ...
Принтер HP 2035: опис
Принтер HP 2035: опис
Принтер HP 2035 - типовий представник офісного помічника. За його невиразною зовнішністю ховається ...
Установка принтера HP LaserJet P1102: підключення, налаштування
Установка принтера HP LaserJet P1102: підключення, налаштування
В цій статті детально та поетапно буде описана установка принтера HP LaserJet P1102. В додаток до цього будуть наведені реальні технічні
Принтер HP 1200: технічні характеристики і відгуки
Принтер HP 1200: технічні характеристики і відгуки
Лазерний принтер преміального рівня з досить великим обсягом друку на місяць - це все HP 1200. ...
Принтер Samsung CLP-310: інструкція із застосування, характеристики і відгуки
Принтер Samsung CLP-310: інструкція із застосування, характеристики і відгуки
Лазерний принтер здатний друкувати кольорові зображення в досить високій якості і з прийнятною швидкодією — це Samsung CLP-310. Дане рішення відмінно