Mafia 2: системні вимоги та рекомендації

266 0 Новини високих технологій

Будь ігровий проект володіє своїми індивідуальними вимогами до технічного обладнання. Враховуючи, що технології постійно вдосконалюються, необхідно не забувати про оновлення свого персонального комп'ютера. Такий процес дозволить грати в сучасні розробки. Ми ж хочемо загострити вашу увагу на грі Mafia 2 яка є культовою і кращою в своїй серії.

Mafia 2: системні вимоги та рекомендації
Ми розглянемо, які має гра Mafia 2 системні вимоги, і постараємося розібратися в тому, яке саме обладнання може знадобитися для комфортного проведення часу.

Що це за гра?

Mafia 2 – окрема ігрова розробка, в якій розповідається історія про Віто Скалетте і його подальшому становленні в мафіозному світі. З минулою частиною даний ігровий проект ніяк не пов'язаний і є самостійною історією про відомих злочинних сім'ях зі стріляниною, погонями і великим відкритим світом. Враховуючи, що в грі є маса нововведень і відкритий світ для дослідження, варто розуміти, що для Mafia 2 системні вимоги можуть бути досить важкими, особливо якщо хочеться насолодитися всім досконалістю ігрового світу. Тому якщо ви хочете скоріше зануритися в пригоди і спробувати стати справжнім королем злочинного світу, то пропонуємо вам необхідну інформацію для ознайомлення. Вона дозволить зрозуміти, чи варто намагатися запускати гру на своєму комп'ютері чи ні.

Мінімальні технічні вимоги

Мінімальні системні вимоги Mafia 2 виглядають наступним чином:
 • Для комфортної продуктивності знадобиться Intel Pentium D з частотою 3 Ггц або більш нова модель.
 • Варто запастися оперативною пам'яттю об'ємом 15 Гб.
 • Щодо графіки, мінімальним порогом є модель Nvidia GeForce 8600 або більш новий варіант.
 • Основою комп'ютера повинна бути операційна система Windows XP SP 2 або більш нова версія.
 • Обсяг файлів після установки зажадає 8 Гб на жорсткому диску.
 • Mafia 2: системні вимоги та рекомендації
  Як бачите, вимоги не такі критичні, тому цілком можуть себе виправдати в тому випадку, якщо ви бажаєте хоча б запустити ігровий проект. Для гри Mafia 2 системні вимоги такого характеру дозволяють грати лише на мінімальних налаштуваннях якості. Зате при такому розкладі рівень продуктивності буде досить гарним і дозволить комфортно насолоджуватися розвагою. Якщо ж ви хочете встановити максимальну якість і при цьому не страждати від лагів, то слід звернути увагу на оснащення комп'ютера.

  Рекомендовані системні вимоги

  Бажані системні вимоги гри Mafia 2 – це відмінна можливість визначитися з тим, чи піде ігровий проект на максимальних налаштуваннях графічного оформлення. Вони виглядають наступним чином:
 • Для нормального функціонування всіх плагінів, включаючи ефекти PhysX і Apex, знадобиться процесор моделі Quad Core з частотою 24 Ггц.
 • Приємно бачити, що оперативної пам'яті знадобиться не так багато – всього лише 2 Гб.
 • Щодо графічного досконалості, то для нього знадобиться відеокарта моделі NVIDIA GeForce 9800 GTX або будь-яка модель більш свіжого формату.
 • Варто звернути увагу і на кількість необхідної пам'яті, так як тепер знадобиться 10 Гб. Це викликано тим, що докачиваются спеціальні текстури високого дозволу.
 • А якщо вас цікавить версія операційної системи, то тут ситуація залишається аналогічною: мінімум Windows XP SP 2 або новіший варіант.
 • Mafia 2: системні вимоги та рекомендації
  Тепер ви знаєте, які у гри Mafia 2 системні вимоги, і можете заздалегідь визначити, на якому рівні графічних налаштувань можна буде запустити гру. Бажаємо приємних пригод!

  Популярі новини
  Загрузка...