Підвісний світильник світлодіодний. Різновиди, особливості, переваги

1268 0 Новини високих технологій

Хорошим енергозберігаючим і высокоуниверсальным приладом для освітлення різних приміщень є підвісний світильник світлодіодний. Його використання дозволяє комплексно і ефективно вирішувати завдання світлового оформлення. Район застосування даних світильників величезний, починаючи від квартир і заміських будинків і закінчуючи торговими площами, магазинами, офісами, складами і т. д.

Підвісний світильник світлодіодний. Різновиди, особливості, переваги

Основні переваги

Підвісний світильник світлодіодний універсальний і багатофункціональний. Високий показник ККД і низьке енергоспоживання роблять його ідеальним способом освітлення, що дозволяє істотно економити на оплаті рахунків за електричну енергію.


Даний вид освітлення дає безпечний для очей, наближений до денного світла. Крім того, підвісний світильник світлодіодний абсолютно безпечний, пожежостійкий і не схильний до впливу високих температур. Відмінною особливістю такого виду освітлення є тривалий термін експлуатації. При правильному підключенні і грамотному монтажі такий освітлювальний прилад працюватиме без збоїв більше тридцяти тисяч годин.

Різновиди

Світлодіодні світильники стельові підвісні можуть розлитися в залежності від місця їх монтажу. Розрізняють вуличні, офісні, промислові.

Для вулиці

Вуличні варіанти найчастіше застосовуються для освітлення паркових алей та скверів. Їх встановлюють в заміських будинках в районі альтанки, мангали, тераси або веранди. Також їх можна з успіхом монтувати на фасади будівлі. Всі вони забезпечені міцним корпусом, який витримує великі перепади температур і різні атмосферні впливи.


Для офісу

Офісні світильники можна використовувати і в домашніх умовах. Це універсальний вид освітлення, що має досить широкий спектр варіантів виконання. Серед різноманіття, представленого на ринку, можна відшукати затишний підвісний світильник світлодіодний для кухні або вітальні. А можна знайти стильний і лаконічний варіант, який грамотно підкреслить діловий інтер'єр офісного приміщення.
Підвісний світильник світлодіодний. Різновиди, особливості, переваги

Для промислових підприємств

Промислові варіанти володіють широким спектром використання, відрізняються наявністю підвищеного захисту від вологи і пилу. Області застосування скоєно різноманітні: склади і будівлі аеропортів, станції технічного обслуговування і залізничні вокзали, автомобільні стоянки і лінія виробництва. Перелік дуже великий. Серед промислових світильників зустрічаються і спеціалізовані варіанти, забезпечені навіть вибухозахисним корпусом. Такі підвісні лінійні світлодіодні світильники з успіхом використовують у технічних і промислових лабораторіях, на закритих військових полігонах та автозаправних станціях.
Підвісний світильник світлодіодний. Різновиди, особливості, переваги
Згідно думку фахівців, світлодіодні світильники дають освітлення, яке максимально наближене до сонячного світла. Для офісів та підприємств – це ідеальне рішення. Людям доводиться працювати багато годин. Від світла традиційних лампочок очі швидко втомлюються і з часом «падає» зір. Численні дослідження показали, що таких проблем зі здоров'ям очей у офісних працівників не спостерігається, якщо в приміщенні грамотно підібрані і розміщені світлодіодні підвісні лампи.

Популярі новини
Загрузка...