Стельові світильники для натяжних стель: світлодіодні вогні в якості оптимального варіанту

608 0 Новини високих технологій

В оформленні верхньої частини різних приміщень все частіше стали з'являтися стельові світильники. Для натяжних стелі світлодіодні вогні є найбільш безпечним варіантом, так як вони виділяють невелику кількість тепла. Без цих елементів декору сучасні інтер'єри вже складно уявити. Їх використовують в більшості випадків.

Стельові світильники для натяжних стель: світлодіодні вогні в якості оптимального варіанту

Переваги світлодіодних приладів

У багатьох оселях встановлюються стельові світильники для натяжних стель. Світлодіодні прилади є найбільш кращим варіантом, так як володіють великим списком переваг. Найважливіші з них наводяться далі:


 • низький рівень електроспоживання;
 • дуже довгий термін служби;
 • відсутність ефекту мерехтіння в процесі експлуатації;
 • можливість надійного функціонування при різному температурному режимі;
 • спрямованість випромінювання;
 • відносно простий монтаж;
 • робота в мережах з різною напругою.
 • При виготовленні корпусу для таких виробів, як правило, застосовується міцний пластик і алюміній, завдяки чому вони здатні витримувати досить сильні механічні впливи без руйнування. Легкі удари та вібрації їм не страшні.

  Способи кріплення елементів

  Перед придбанням необхідно правильно підібрати світлодіодні світильники для дому. Стельові прилади можуть фіксуватися по-різному. Більш поширені ліхтарі, вбудовані у верхню конструкцію. Після установки їх видима частина знаходиться в одній площині з поверхнею стелі.
  Стельові світильники для натяжних стель: світлодіодні вогні в якості оптимального варіанту
  Менш популярні, але перспективні в плані дизайнерських рішень підвісні вироби, підвішені на гак, який фіксується до перекриттів. Перед натягуванням в полотні проробляється спеціальний отвір в тому чи іншому місці. Через нього простягається підвіс.


  Більш простий варіант полягає в тому, щоб встановити світильник світлодіодний накладний. У цьому випадку заставна база з електричною проводкою готується заздалегідь. У місці інсталяції наклеюються допоміжні кільця, після чого робляться отвори певних розмірів.

  Кількість джерел

  Освітлювальні прилади можуть бути точкового або каскадного типу. У першому випадку задіяний лише одне джерело, а в другому – відразу кілька. Кінцевий вибір залежить від того, чи є підсвічування місцевою або загальною. Однак у деяких ситуаціях бувають винятки. Точкові прилади мають одне джерело світла, тому їх розміри дуже компактні. В основному вони застосовуються на кухнях, у ванних кімнатах і передпокоїв. Для загального освітлення необхідно використовувати відразу декілька елементів, розмістивши їх на невеликій відстані.
  Стельові світильники для натяжних стель: світлодіодні вогні в якості оптимального варіанту
  Каскадні аналоги являють собою цілі конструкції, що відрізняються формою та ефективністю. Вони містять кілька джерел світла, завдяки чому дозволяють сформувати атмосферу елегантності в приміщенні. Дуже часто подібні платформи розташовуються над обіднім столом.

  Вартість продукції

  Багато хочуть придбати світлодіодні світильники. Ціна їх невелика, тому вони доступні широкому колу споживачів. Проте кінцева вартість продукції залежить від різних факторів. У розрахунок беруться виробник, дизайнерські можливості, застосовувані матеріали і потужність.
  Нижче демонструється таблиця, за допомогою якої можна дізнатися, скільки коштує виріб того чи іншого типу в середньому.

  Вид приладу  Вартість в рублях  Вбудовуваний  100-1500  Накладної  800-5000  Підвісний  2000-20000

  Найдешевшими є точкові світлодіодні світильники. Ціна їх досить низька, проте вони зазвичай купують у великій кількості. Для повноцінного освітлення приміщення потрібно встановити кілька елементів.
  Стельові світильники для натяжних стель: світлодіодні вогні в якості оптимального варіанту

  Світлодіодні світильники "Армстронг"

  Для комерційних приміщень більше підходять прилади у вигляді панелей. Світлодіоди в цьому випадку розташовуються на корпусі виробів. Їх кількість може варіюватися залежно від виробника. Основна перевага полягає в рівномірному розподілі світла. Однак багато що залежить від розмірів панелей. Купуючи світлодіодні світильники "Армстронг", слід звертати увагу на ряд важливих факторів. У першу чергу це стосується корпусу приладу, що виконує функцію відведення тепла. Якщо в процесі експлуатації перегріву не відбувається, то термін служби продукції може бути дуже тривалим. Деякі виробники алюміній замінили пластиком, що призвело до погіршення теплового відводу. У зв'язку з цим багато моделей через короткий проміжок часу починають втрачати силу світлового потоку. Вони і виходять з ладу досить швидко. Прослужити довго зможуть лише якісні стельові світильники для натяжних стель. Світлодіодні панелі надійних виробників обійдуться недешево, але будуть експлуатуватися в кілька разів довше, ніж недорогі аналоги невідомих торгових марок. Окремі виробники економлять навіть на панелі, що виконує светорассеивающих функцію. Вони часто виготовляють її з акрилового скла, яке швидко стає каламутним. З-за цього погіршуються не тільки естетичні характеристики, але і значно знижуються технічні показники.
  Стельові світильники для натяжних стель: світлодіодні вогні в якості оптимального варіанту

  Заключна частина

  Подана інформація повинна допомогти, якщо в приміщенні передбачається використовувати стельові світильники для натяжних стель. Світлодіодні аналоги дозволять не тільки економити на електриці, але й красиво оформити верхню частину будь-якого приміщення, незалежно від його призначення, тим більше що асортимент продукції дуже різноманітний.

  Популярі новини
  Загрузка...