Новини високих технологій
» » Найбільший кешбек з "Аліекспрес": як його отримати, відгуки

Найбільший кешбек з "Аліекспрес": як його отримати, відгуки

12-03-2017, 22:30
1 167
Сучасні користувачі інтернету вже давно навчилися не тільки купувати всілякі товари не виходячи з дому, але і максимально економити на цьому гроші. Нерідко людей цікавить питання про те, який найбільший кешбек з "Аліекспреса" - одного з провідних інтернет-магазинів. Досвідчені покупці зовсім не потребують підказок, так як вже самі розробили схеми економії коштів, а от новачкам не завжди буває легко. Швидко розібратися з тим, як купувати на "Аліекспрес" з кешбеком і що взагалі являє собою це дивне слово, допоможе ця стаття.Кешбеки

Кешбеком називають повернення певної частини суми, яка була сплачена за товар. Ці гроші виплачують спеціальні сервіси, які безпосередньо співпрацюють з популярними інтернет-магазинами або сервісами, отримуючи від них додатковий дохід за залучення нових клієнтів. Питання про те, як купувати на "Аліекспрес" з кешбеком, є актуальні і досить швидко вирішувати. Для того щоб здійснити покупку і отримати частину грошей назад на рахунок, достатньо виконати два простих кроки: Пройти швидку реєстрацію на сайті (кращі сервіси надані нижче). Там користувач зможе відстежувати всі власні доходи, а також виводити отримані гроші. Встановити розширення в робочий браузер. Дане доповнення потрібно зробити обов'язково, так як воно допомагає спростити процес повернення коштів і показує, який саме відсоток користувач отримує назад на рахунок.

Як отримати кешбек з "Аліекспреса"

Насправді отримати повернення коштів від популярного інтернет-магазину сучасності на так вже й складно. Багато користувачів, регулярно замовляють товари через інтернет, не знають, як отримати кешбек з "Аліекспреса", тому витрачають свої гроші даремно, хоча за цей час вони змогли б заощадити досить велику суму.Крім як через спеціальні сервіси, кешбек отримати не вдасться, тому доведеться шукати серед них найбільш підходящий і знайомитися з ним. Нижче представлені найкращі сайти, де можна отримати найбільший кешбек з "Аліекспреса". Вони користуються популярністю досить тривалий час, хоча деякі люди все ще не знають про їх існування. Для того щоб зрозуміти, який кешбек краще для "Аліекспреса", варто розглянути всі запропоновані нижче варіанти і порівняти максимальні відсотки, які можуть повернутися на рахунок з різних сайтів.

LetyShops

На першому місці завжди стоїть даний сервіс, так як він зумів досить швидко підкорити понад 2 млн клієнтів. З допомогою цього сайту безліч користувачів щодня здійснює покупки на чималі суми, що є непоганим перевагою для самої контори.
Грошовий повернення (кешбек) з "Аліекспреса" в цьому випадку досягає 5%, в інших магазинах - від 3 до 7%. Надійний і якісний сервіс пропонує різноманітний асортимент підключених магазинів, але все ж користувачі, як правило, віддають перевагу "Аліекспресу". Основними перевагами є зручний інтерфейс і доброзичливий колектив, завдяки чому працювати з цією конторою приємно будь-якому покупцеві. Реєстрація займає всього 3-4 хвилини, після чого клієнта відразу ж навчать користування сервісом, а також подарують йому преміум-аккаунт на тиждень, який стабільно збільшує розмір кешбека на 30%. Слідуючи з цього, найбільш великий кешбек з "Аліекспреса" на цьому сайті становить 65% за кожну придбану річ.

Dronk

Цей сервіс відрізняється від інших тим, що він має досить цікаву політику щодо кешбека. Вона полягає в тому, що при покупці до 10 доларів кошти повернуться в розмірі 85%, з 10 до 99 доларів - 55%, з 200 до 999 доларів - 75%, а при купівлі вартістю понад 1000 доларів - знову 85%. З таким розкладом новачкам складно прорахувати, який кешбек краще для "Аліекспреса", але все ж з часом можна скласти ідеальну схему для себе. Крім цього, сервіс має ще одну перевагу: при установці програми для браузера користувач може отримати додатковий кешбек. При установці програма автоматично повідомляє про це дії сервісу, і клієнт може гарантовано отримувати свій відсоток.

Epn

Ще один популярний сервіс в Росії, найбільший кешбек з "Аліекспреса" в якому становить 7%. Варто відзначити, що яких-небудь відмінностей він не має, але легко залучає нових клієнтів своєю надійністю та сумлінністю. Як і в попередньому варіанті, тут також є браузерне додаток, завдяки якому користувач має можливість значно спростити процедуру отримання кешбека. Крім того, у відгуках новачків часто зазначається, що інтерфейси не завжди логічні, хоча звикнути до них можна досить швидко. Завдяки цим перевагам контора і набирає нових клієнтів щодня, заробляючи на них чималі гроші.

Cahs4Brands

Можна отримати за допомогою даного сервісу подвійний кешбек. "Аліекспрес" займає далеко не останнє місце в списку магазинів, наявних в базі ресурсу. Адже він є одним із перших сайтів такого типу на світовому ринку.
Виконавши кілька простих завдань від творців, клієнт може отримати подвійний кешбек. "Аліекспрес" - магазин, повернення з якого становити від 10 до 15 відсотків. Як правило, чітко відсоток не встановлюється, тому користувачеві залишається лише сподіватися на те, що йому випаде якомога більший.

AliBonus

Сервіс є наймолодшим, але нітрохи не менш перспективним у порівнянні з попередніми варіантами. Він призначений саме для покупок з сайту "Аліекспрес", тому інших інтернет-магазинів в його базі не передбачено. Мінімалістичний дизайн сайту і акцент на установку програми для браузера не завжди подобається клієнтам, хоча тут можна відзначити і перевагу, що полягає в тому, що ніяких зайвих деталей на головній сторінці сервісу немає.
Відсоток повернення варіюється в межах від 7 до 10. Також варто зазначити, що отримати кешбек можна і без установки програми, але, як правило, воно полегшує роботу, тому більшість користувачів завантажують і пристосовуються до нього.

AliKopi

Останній в даному рейтингу сервіс, запущений в роботу в 2016 році, видає кешбек. "Аліекспрес" 30 процентів повернення за покупку вартістю 8 доларів цілком дозволяє отримати. Якщо ж здійснювати покупку на суму більше 8 доларів, то кешбек буде становити 11 відсотків. Така дивна система, звичайно, прийнятна для всіх, але творці сервісу пообіцяли незабаром збільшити кешбек, щоб поліпшити прибуток не тільки собі, але і клієнтам. Основною перевагою, яку можна виділити на даний момент є практично моментальне отримання повернутих коштів. Як правило, кешбек приходить на рахунок покупця лише за пару місяців, але в цьому ж сервісі все робиться набагато швидше - буквально за один-два тижні.

Відгуки користувачів про кешбеках

Досвідчені покупці, які давно знайомі з інтернет-магазином "Аліекспрес", можуть висловити власну думку з приводу кешбеков, одержуваних при придбанні товарів. Звичайно ж, отримувати певної відсоток з витрачених коштів завжди приємно, і чим більше цей відсоток, тим більше і популярність того або іншого сервісу. Про всіх сайтах, перерахованих вище, користувачі залишають лише позитивні коментарі, суть яких зводиться до одного: швидкі операції перерахування грошових коштів, а також якісна робота служби підтримки. Адже дійсно, без допомоги фахівців розібратися з кешбеком можуть не всі люди, тому на кожному сайті обов'язково передбачені консультанти. Вони досить швидко дають відповіді на всі питання, що цікавлять клієнтів, і рекомендують, який товар краще придбати, щоб заощадити більше грошей.
Незважаючи на те, що новачки мало знають про існування і сенс кешбеков, багато з них цікавляться тим, як можна заощадити. Варто відзначити, що іноді навіть на самому сайті "Аліекспрес" можна побачити посилання на статті про сервіси, які повертають відсоток з покупок.
Цікаво по темі
Як отримати знижки на "Аліекспрес": всі способи
Як отримати знижки на "Аліекспрес": всі способи
Не так давно сайт "Аліекспрес" став відомий у всьому світі. Ним користуються домогосподарки, підлітки...
Як на пошті отримувати посилку з "Аліекспрес": покрокова інструкція та рекомендації
Як на пошті отримувати посилку з "Аліекспрес": покрокова інструкція та рекомендації
"Аліекспрес" - інтернет-гіпермаркет, про якого знають по всьому світу. З кожним роком сайт лише набирає популярності у людей зі всього світу, а
EPN.bz: відгуки покупців
EPN.bz: відгуки покупців
Чи можна заробити на партнерській програмі "АлиЕкпресс"? Epn.bz стверджує, що можна. Поговоримо докладніше про даному сервісі.
Як відновити обліковий запис gmail.com для користування сервісами Google
Як відновити обліковий запис gmail.com для користування сервісами Google
З проблемою втрати пароля для доступу до облікових записів в Інтернеті доводилося стикатися багатьом користувачам. Більшість сервісів, для
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Крім широкого асортименту і низьких цін "Аліекспрес" пропонує своїм покупцям безліч акцій, спецпропозицій і навіть програм заробітку на залученні
Кешбек Alibonus: відгуки
Кешбек Alibonus: відгуки
Любителі покупок на "Аліекспрес" зовсім недавно дізналися про новоспеченому сайті - http.alibonus.com. Він пропонує послуги кешбека з рекордним