Новини високих технологій
» » Як у "Інстаграммі" відповісти на коментар: проста інструкція

Як у "Інстаграммі" відповісти на коментар: проста інструкція

16-02-2017, 21:51
3 039
Якщо ви не так давно почали використовувати соціальну мережу Instagram, вам варто розібратися, як в "Інстаграммі" відповісти на коментар. По-перше, кожному буде приємно, що його повідомлення не залишилося непоміченим. А по-друге, іноді вас можуть запитати про щось дійсно важливе або цікаве.
Відразу уточнимо: ця соціальна мережа розроблена так, щоб її використання було інтуїтивно зрозуміло і не викликало проблем. Так що хвилюватися не варто. Ви швидко зрозумієте, що потрібно робити, щоб відповісти на коментар.

Способи, як відповісти на коментарі до "Інстаграмі"

Коли хтось залишає коментар під записом, ви побачите це в стрічці сповіщень, а також прийде відповідне системне повідомлення (якщо тільки ця функція у вас не відключена). Одне справа, якщо вам написали щось, що не вимагає ніякої реакції. Інша справа, якщо це питання, комплімент або ще щось, на що ви хочете відреагувати.

Як у "Інстаграммі" можна відповісти на коментар? Існує два основних способи. Відповісти на коментар можна, не вказуючи на якусь конкретну людину. Навіщо ви можете використовувати такий спосіб? Уявіть, що ви опублікували красиве селфи, до якого багато написали схвальні слова. Відповідати кожному спасибі навіть на смайлик піднятого вгору пальця? Це нерозумно, погодьтеся. А ось під усіма записами залишити свій коментар з текстом «дякую» - це інша справа. Щоб зробити це, потрібно просто натиснути на хмарка (значок коментування) під постом. У новоствореній внизу рядку введіть текст свого повідомлення та натисніть "відправити". Готово! Але варто враховувати, що оповіщення про вашій відповіді людям не з'являться. Вони побачать його, тільки якщо знову відкриють вашу фотографію. Також у своєму коментарі ви можете звернутися до конкретної людини. Для цього потрібно поставити такий знак «@», а потім без пробілу його нік в Instagram. Після відправки це «вступ» перетвориться в активну посилання, а користувачеві прийде повідомлення, що його хтось згадав. До речі, з допомогою цього способу можна відзначати відразу кілька людей. Для цього вкажіть їх ніки описаним вище способом без ком, але через пробіл.

Як зараз можна відповісти на коментар конкретної людини?

В останніх версіях програми з'явилися деякі оновлення. Як відповідати на "Інстаграммі" на коментарі конкретній людині на даному етапі? Раніше особливих пристосувань для цього не було, а тепер розробники автоматизували процес.

Якщо представити у вигляді покрокової інструкції, як в "Інстаграммі" відповісти на коментар, то це буде виглядати так: Відкрийте пост, на запис під яким ви хочете дати відповідь. Натисніть на значок, який позначає коментування (виглядає як хмарка, яке зазвичай використовується як знак діалогу). Під кожним записом інших людей ви побачите слово «відповісти». Це саме те, що вам потрібно! Сміливо натискаємо. Якщо раніше нік доводилося вводити вручну, тепер це відбувається автоматично. На початку строчки з'являється знак " @ нік людини. Нічого не періть! Інакше одержувач не побачить ваш меседж.

Що ще можна робити з коментарями?

Як у "Инстраграмме відповісти на коментар", ми вже розповіли, тепер підкажемо, що ще з ними можна робити. Коментарі можна видаляти. Для цього затисніть на ньому палець і проведіть вліво. Відкриється додаткове віконце. Натисніть на значок видалення і підтвердіть свій вибір. Зверніть увагу! Потім відновити цей запис буде неможливо. До повідомлень під вашими постами теж можна ставити відмітки «мені подобається»! Це стало можливим також завдяки нещодавнім нововведенням. Просто натисніть на той текст, який удостоїться вашого «лайка» і клацніть по відповідному значку праворуч (сердечко). Повідомлення про це з'явиться в профілі людини, чий коментар припав вам до душі.

Коли відповідати на коментар людині не варто?

Крім розуміння того, як в "Інстаграммі" відповісти на коментар людині, потрібно знати, коли робити цього взагалі не слід. Якщо у вас відкритий профіль для сторонніх людей, під вашими фотографіями час від часу можуть з'являтися повідомлення від абсолютно чужих людей. Як правило, вони пишуть загальні фрази, які можуть іноді взагалі не ставитися до самого знімка.
Справа в тому, що за допомогою коментарів комерційні акаунти розкручуються, набирають аудиторію і рекламують себе. Часто навіть їх пише не реальна людина, а програма-бот. Так що не варто на них відповідати. Краще просто видаляти зі своєї сторінки. Є сумніви, чи справжній коментар залишений? Перейдіть в профіль автора. Якщо там щось продають чи пропонують послуги, то написав вам точно бот. Тепер ви знаєте, як в "Інстаграммі" відповісти на коментар. А значить, ніхто з ваших підпищиків не залишиться без уваги! Пам'ятайте: своєчасна реакція на записи інших користувачів формує репутацію вашого профілю.
Цікаво по темі
Як оновити "Айфон 4" до iOS 8: інструкції та рекомендації
Як оновити "Айфон 4" до iOS 8: інструкції та рекомендації
Продукція Apple на російському ринку товарів займає досить стійкі позиції. Люди все частіше і частіше ...
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?
Не всі користувачі знають, що "Instagram" можна використовувати не тільки в якості фотоальбому, викладаючи ...
Як зробити багато підпистників у "Інстаграмі": огляд способів, ефективні методи та відгуки
Як зробити багато підпистників у "Інстаграмі": огляд способів, ефективні методи та відгуки
"Instagram" - це дуже популярна соціальна мережа на сьогоднішній день. Напевно, практично у кожного ...
"Instagram": як написати в "Директ". Докладна інструкція і цікаві можливості
"Instagram": як написати в "Директ". Докладна інструкція і цікаві можливості
З даної статті ви дізнаєтеся про основні функції мережі "Instagram", як написати в "Директ" і які можливості надає служба.
Гра Deus Ex Human Revolution: системні вимоги
Гра Deus Ex Human Revolution: системні вимоги
Для Deus Ex Revolution системні вимоги є основоположним фактором, що дозволяє зрозуміти, піде гра у вас чи ні. А ось якими вони є і яке технічне
Як у "Инстаграме" відповісти на коментар і звернутися до конкретного користувача?
Як у "Инстаграме" відповісти на коментар і звернутися до конкретного користувача?
З появою "Інстаграма" багато любителі фотознімків переключилися саме на нього. Сьогодні ми познайомимося з цією мережею ближче і дізнаємося, як в