Новини високих технологій
» » Інструкція: як написати продавцю на «Аліекспрес»

Інструкція: як написати продавцю на «Аліекспрес»

11-02-2017, 22:52
2 465
У користувачів, постійно замовляють товари з сайту «Аліекспрес», нерідко виникає необхідність писати повідомлення продавцю. Покупці можуть уточнювати наявність симпатичних речей чи інші параметри лота, яких немає в описі. Однак нові користувачі сайту не завжди повідомлені про те, як написати продавцю на «Аліекспрес». Існує чотири способи для зв'язку з власником магазину.

Як написати повідомлення продавцю на «Аліекспрес»

Покупець може спілкуватися з продавцем допомогою чату на сторінці опису лота та замовлення товару, електронної пошти і програми TradeManager. У листуванні з власником магазину рекомендується використовувати англійська мова.Чат на сторінці опису лота

Для того щоб задати питання продавцю, необхідно клікнути по кнопці «Відправити повідомлення». Потім потрібно набрати текст повністю англійською мовою. При необхідності можна використовувати безкоштовні сервіси онлайн-перекладу. Користувач не може ввести більш 3000 символів. Далі слід завантажити фотографію і клікнути на кнопку «Відправити». Відповідь лист можна побачити в особистому кабінеті. Щоб прочитати його, потрібно відкрити розділ «Центр повідомлень». Там же можна продовжити листування. Повідомлення від магазинів з хорошим рейтингом покупець отримує протягом 2 діб. Буває так, що продавець не відповідає більше п'яти днів. У цьому випадку рекомендується пошукати інший магазин.

Чат на сторінці замовлення

Як написати продавцю на «Аліекспрес», використовуючи даний спосіб? Для цього необхідно придбати хоча б одну річ. Далі слід перейти на сторінку докладного опису замовлення та залишити повідомлення в полі для коментарів.


Зазвичай користувачі задають питання про наявність лота, а також уточнюють колір і розмір. Користувач, незадоволений якістю отриманої речі, може приєднати до повідомлення фотографію. При загостренні спору листування між покупцем і продавцем буде використана як докази.

Електронна пошта

Для того, щоб знайти e-mail постачальника, необхідно відкрити сторінку замовлення або контакти магазину. Далі слід скопіювати адресу і вставити в рядок одержувача листа. Спілкування з постачальником через електронну пошту може віднімати багато часу.

Як написати листа продавцю на «Аліекспрес» за допомогою програми TradeManager

Найбільш зручним способом спілкування з власником магазину є листування через спеціальну програму. Додаток TradeManager працює на мобільних телефонах і ПК. Користувач може створити групу і додати в неї обраних продавців. У програмі реалізована можливість обміну необмеженою кількістю файлів, а також надсилання тексту будь-якої довжини. У додатку є кнопка для здійснення відеодзвінків. Завантажити програму можна на сайті trademanager.alibaba.com. До початку скачування потрібно вибрати ОС. При вході в додаток слід вказати особистий ідентифікатор на сайті «Аліекспрес». Користувач може дізнатися ID, відкривши сторінку форуму «Алібаба». Однак перед цим необхідно здійснити вхід на сайт «Аліекспрес».
Після того як авторизація завершиться успішно, можна включити автоматичний переклад прийнятих листів на російську мову. Користувачеві необхідно клацнути по кнопці «Chat» в розділі «Settings». У випадаючому меню слід відзначити пункт «Translation», перемкнути інтерфейс на російську мову і зберегти результат.

Початок спілкування з постачальником в програмі

Як написати продавцю на «Аліекспрес», використовуючи додаток TradeManager? Для цього потрібно відкрити сторінку лота і клацнути по кнопці «Chat now». Користувачу, який ще негайної відповіді, слід врахувати, що постачальник повинен бути в режимі онлайн. Жовтий смайлик означає, що продавець в мережі. Навіть якщо постачальника немає на сайті, користувач може відправити йому лист. При наступному вході продавець побачить повідомлення. Меню програми повністю англійською мовою. Тому при додаванні контактів у список обраних деякі користувачі можуть випробовувати труднощі. Як написати продавцю на «Аліекспрес», якщо постачальник попросив зв'язатися з ним через програму? Для цього слід скопіювати його ID, відкрити вкладку «Контакти» і натиснути «+Add» в нижній частині вікна. Далі необхідно вказати ідентифікатор і клікнути на кнопку «Search». Потім потрібно натиснути «Add contact» і підтвердити дію. Після цього можна почати листування з продавцем.

Скарга на продавця

Буває так, що вирішити проблему з постачальником за допомогою відкритого спору не вдається. Тоді користувачам доводиться думати, як написати скаргу в «Аліекспрес» на продавця. Для цього потрібно відкрити розділ «Допомога». Далі у спливаючому меню потрібно відзначити пункт «Подати скаргу». Після того, як користувач визначиться з причиною звернення до фахівців технічної підтримки, йому потрібно заповнити поля спеціальної форми. Описавши ситуацію, слід клацнути по кнопці «Відправити скаргу». Претензія буде розглянута найближчим часом.
Цікаво по темі
Як подивитися передплатників на "Ютубі": поради власнику каналу
Як подивитися передплатників на "Ютубі": поради власнику каналу
Кілька підказок власнику каналу, як подивитися підпищиків на ютубі, а також як налаштувати відображення своїх підписок
Як на пошті отримувати посилку з "Аліекспрес": покрокова інструкція та рекомендації
Як на пошті отримувати посилку з "Аліекспрес": покрокова інструкція та рекомендації
"Аліекспрес" - інтернет-гіпермаркет, про якого знають по всьому світу. З кожним роком сайт лише набирає популярності у людей зі всього світу, а
Як на «Аліекспрес» відновити пароль, якщо клієнт забув?
Як на «Аліекспрес» відновити пароль, якщо клієнт забув?
Ситуація з втратою пароля досить буденна в сьогоднішньому світі інтернет-користувачів. І іноді ця задача стоїть досить гостро. Чому? Найчастіше в
Як зберегти картинку з "АліЕкспрес": інструкція та рекомендації
Як зберегти картинку з "АліЕкспрес": інструкція та рекомендації
По ходу роботи з китайським інтернет-магазином у покупців виникає ряд питань, наприклад, зберегти картинку з "АліЕкспрес". Про це ми і поговоримо
Як на "Алиэкспресс" знайти магазин за назвою: можливі способи
Як на "Алиэкспресс" знайти магазин за назвою: можливі способи
На сайті "Аліекспрес" періодично необхідно знайти конкретний магазин. У цій статті читайте докладну інструкцію про те, як це можна зробити.
Лазівки інтернет-магазинів: як на "Аліекспрес" знайти копії брендів?
Лазівки інтернет-магазинів: як на "Аліекспрес" знайти копії брендів?
Поява низки китайських інтернет-магазинів кардинально змінила звичну ситуацію. Прямі постачальники вміло підроблюють відомі бренди, зберігаючи якість