Новини високих технологій
» » Як на телефоні відновити СМС: інструкція

Як на телефоні відновити СМС: інструкція

11-02-2017, 20:20
2 786
Бувають випадки, коли користувачі мобільного пристрою певним способом примудряються видалити важливі повідомлення, але у них є деякі варіанти інструментів, які допоможуть повернути ці видалені повідомлення. Тому докладніше розберемо цікавить питання про те, як на телефоні відновити СМС.

Відновлення СМС на айфоні

Відновити СМС на айфоні важко, але можливо. Один з головних мінусів - це зникне вся збережена інформація з телефону. Виходячи з цього, бажано відновлювати найбільш важливу інформацію.


Як відновити вилучені СМС на телефоні, а саме на айфоні? Для цього є всього пара способів. Обидва способи вимагають постійної працездатності гаджета, тобто не відключати і не виймати з USB ПК і, звичайно, вести стеження за зарядкою телефону.

Перший спосіб відновлення СМС-повідомлень на айфоні

Він заснований на резервуванні даних за допомогою програми iTunes. Дана методика зійде тим, хто заздалегідь створив копію всієї інформації на мобільному пристрої в додатку iTunes, так як необхідні діалоги зберігаються в цій копії. Спочатку необхідно відкрити на ПК додаток iTunes і клікнути: edit-settings-devices, ставимо галку навпроти prevent ipods, iphones and ipads from suncing automatically. Цими діями вимкнеться автосінхронізація iPhone і комп'ютера. Якщо це не зробити, то можуть виникнути труднощі з відновленням.


Далі необхідно приєднати айфон до ПК через USB -шнур і почати відновлення збереженої копії. У розкритому додатку iTunes вибрати File і здійснити клік на Device. Слідом ж відразу тиснемо restore from back up. При варіації iTunes 10.7 або нижче потрібно натиснути правою кнопкою мишки на гаджет і у вкладках управління програмою вибрати restore from back. Чекаємо деякий час, поки програма завантажить збережену інформацію на iPhone. Потім мобільний пристрій повернеться в колишній стан, весь список СМС на телефоні відновиться.

Другий спосіб відновлення СМС на iPhone з допомогою iCloud

У цьому способі теж потрібно провести створення копії всіх файлів телефону, зробити це необхідно через iCloud. Заздалегідь підготуйте Apple ID і пароль.
Спочатку потрібно видалити всю інформацію з гаджета. Це здійснюється наступним шляхом: 1) Зайти в меню settings. 2) Натиснути general і далі на reset і erase all content and settings. Тепер дані стерті, і замість них встане попередній стан. Також файли, які виникли після створення копії, повністю зникнуть. Далі тиснемо restore from icloud backup. Щоб виконати дану дію, програма попросить ввести Apple ID і пароль. Коли їх внесли, чекаємо відкат. Потім iPhone зробить перезавантаження, відновить аккаунт і налаштування, а слідом копированную інформацію.

Відновлення СМС-повідомлень на "Андроїд"

Є програма для відновлення СМС на телефоні (Android), ця програма називається Backup to Gmail. Даний додаток на автоматі зберігає повідомлення на скриньці Gmail. Всього лише потрібно працює електронна пошта, створювати її протягом 5 хв. Потім треба завантажити додатки на телефон і зайти в свій аккаунт. Слід вибрати функцію restore - і на цьому все. Всі вихідні і вхідні СМС на телефон будуть зберігатися на поштову скриньку Gmail в папці SMS.


Відновлення СМС-повідомлень на телефоні з платформою Windows

Як відновити вилучені СМС на телефоні з платформою Windows? Для цього необхідно робити резервування даних телефону, тобто копії. Також можна зробити скидання настройок на заводські. Для цього потрібно натиснути "Налаштування" - "Відомості про пристрій" - "Скидання". Потім після скидання апарат пропонує повторити налаштування мобільного пристрою. Слід погодитися і зайти в обліковий запис Microsoft. Далі необхідно натиснути на відновлення і чекати її завантаження. Після закінчення завантаження треба ввести Пароль. Готове.
Крім цього, "Віндовс" пропонує автоматичне збереження СМС-повідомлень в "Хмарі", але після стирання повідомлення з мобільного пристрою воно автоматично зітреться і з "Хмари". Цей тип функції в нагоді при купівлі нового смартфона. "Хмара" дозволяє перенести СМС зі старого телефону на новий.
Як на телефоні відновити СМС: інструкція

Сторонні програми для повернення СМС на свій телефон

Такі методи, як на телефоні відновити СМС, підходять для будь-якої платформи телефону. Метод буде працювати, якщо телефон не виробляв завантаження і не була поміняна sim-card. Для відновлення потрібно: Апарат, на якому були SMS. Sim-card. Картрідер для sim-card. Спеціальний додаток. Їх безліч, скачувати потрібно більш підходяще. ПК або портативний комп'ютер. Якщо СМС стерті в недавньому часі, то при включенні картрідера з sim-card і за допомогою спеціальної програми можна переглянути всі СМС-повідомлення на екрані ПК. Крім цього, є безліч різних додатків, які відновлюють всякі дані, а не тільки SMS.

Відновлення СМС на айфоні з допомогою Tenorshare

Давайте ознайомимося з утилітою Tenorshare iphone data recovery, яка відновлює видалені СМС-повідомлення на айфоні. З цим додатком можна повернути також фотографії, відеозаписи і т. д. 1) Запускаємо програму і підключаємо айфон до комп'ютера. 2) Переходимо до режиму recovery mode. Для цього на iPhone тиснемо на десять секунд Power і Home. Після цього відпускаємо кнопку включення, але продовжуючи при цьому протягом десяти секунд тримати Home. І далі тиснемо «Старт». 3) Включаємо сканування. 4) Після того як закінчиться пошук, висвітиться вікно з знайденими файлами. Необхідно у лівому краю вікна зупинити вибір на Message, а далі зазначити СМС і зробити клік по Restore. Отже, проблема, як на телефоні відновити СМС, виявляється швидко і легко вирішуваною. У підсумку завдяки спеціальним програмам, які мають функцію відновлення випадково видалених повідомлень, повернутися в минуле" стало набагато легше. Також методи того, як на телефоні відновити СМС, які ми представили вище, дійсно дуже дієві, слідуючи за ним крок за кроком, можна досягти приголомшливих результатів. Потрібно лише бути уважним, а повідомлення, що містять важливі дані та інформацію, краще зберігати десь ще або ці дані виписати в який-небудь блокнот.
Цікаво по темі
Як видалити всі з айфона: покрокова інструкція, опис і рекомендації
Як видалити всі з айфона: покрокова інструкція, опис і рекомендації
Айфон - пристрій, яке цікавить багатьох сучасних людей. Це сучасний смартфон, наділений величезними ...
Айфон заблокований: що робити?
Айфон заблокований: що робити?
Зараз світ практично неможливо уявити без нових технологій. Все прагне до більш швидкому розвитку і ...
Як відновити контакти на sim-карті? Деталізація дзвінків за допомогою оператора мобільної мережі
Як відновити контакти на sim-карті? Деталізація дзвінків за допомогою оператора мобільної мережі
Спробуємо розібратися, як відновити контакти на sim-карті, що для цього потрібно, і які інструменти підійдуть найкраще.
Як відновити на "Андроїд" віддалений файл: інструкція
Як відновити на "Андроїд" віддалений файл: інструкція
Ця стаття відповідає на питання про те, як відновити "Андроїд" віддалений файл. Вона буде корисна тим користувачам, які випадково видалили документ,