Як у "Скайпі" додавати друзів: поради та рекомендації

558 0 Новини високих технологій

Сьогодні належить дізнатися, як у "Скайпі" додавати друзів. Цей процес повинен освоїти кожен користувач, який працює з програмою. Інакше Skype видасться непотрібним додатком. Адже робота з ним ґрунтується на додаванні друзів і нових контактів. Так яка інформація може знадобитися користувачу? Що повинен знати кожен чоловік, який встановив собі "Скайп"?

Як у "Скайпі" додавати друзів: поради та рекомендації

Skype - це

Важливо повною мірою усвідомлювати, про якому додатку йде мова. Що таке "Скайп"? Для чого він був придуманий? Skype - це додаток, яке було розроблено спеціально для користувачів Всесвітньої павутини. Воно необхідно для спілкування один з одним, а також для обміну файлами. Дуже корисна програма! У ній величезна кількість різноманітних функцій. Але не всім зрозуміло, як в "Скайпі" додавати друзів. Цей прийом повинен освоїти кожна людина, що працює з програмою. Досить слідувати невеликий інструкції.

Як додати людини в друзі

Але перед цим доведеться врахувати, що друзів можна додавати в кілька місць програми. В залежності від ситуації буде змінюватися алгоритм дій. Перше, про що має знати користувач, - як додати в "Скайп" нового друга. У програмі передбачений так званий список контактів. У ньому відображаються всі додані профіль людини користувачі. Список друзів значно полегшує спілкування. У ньому, наприклад, можна побачити статус майбутнього співрозмовника. Наприклад, "в мережі" - це означає, що спілкування на даний момент можливо.
Як у "Скайпі" додавати друзів: поради та рекомендації
Але як у "Скайпі" додавати друзів? Щоб втілити задум у життя, необхідно:
 • Пройти реєстрацію в досліджуваної програмі, а потім авторизуватися.
 • У вікні перейти в пункт меню Skype - "Додати контакт".
 • Відкриється система пошуку користувачів. Досить ввести логін або нік одного (його потрібно дізнатися заздалегідь), а потім натиснути на кнопку "Додати". Іноді буває так, що людей з однаковими іменами кілька. У подібній ситуації з'явиться пункт "Подивитися". У списку вибирається потрібний чоловік. Лише після потрібно натиснути на "Додати контакт" - "Додати".
 • На екрані з'явиться невелике віконце. Воно називається "Відправити запит на обмін даними". Тут буде запропоновано написати невелике повідомлення про те, хто і навіщо вирішив додавати користувачів у друзі.
 • Клацнути по кнопці "Відправити запит".
 • Натиснути на хрестик у правому верхньому куті екрану.
 • Готово! Тепер зрозуміло, як в "Скайпі" додавати друзів. Саме так відбувається пошук і додавання нових контактів.

  В розмову

  Ще один варіант розвитку подій - це діалог відразу з декількома користувачами. Якщо точніше, то спілкування конференцією. В Skype на сьогоднішній день в один розмову можна додавати до 5 осіб. І з усіма буде загальний чат. Дуже зручно! Але як додати друга в розмову у "Скайпі"? Існує кілька способів, які допоможуть втілити задум у життя. Пропонується або відразу створювати конференцію з додаванням всіх співрозмовників, або після створення діалогу доповнити бесіду.
  Як у "Скайпі" додавати друзів: поради та рекомендації
  У першому випадку пропонується наступний алгоритм дій:
 • Запустити "Скайп". Обов'язково пройти авторизацію за допомогою свого логіна і пароля.
 • Курсором виділити всіх користувачів у списку контактів, з якими хочеться спілкуватися. Для цього необхідно затиснути клавішу Ctrl.
 • Натиснути на праву кнопку миші. У випадаючому списку натиснути на кнопку "Конференція". Можна відшукати цей пункт на панелі інструментів.
 • Буде створена бесіда. Користувачі, які підтвердили свою участь, зможуть спілкуватися групою.
 • Насправді все простіше, ніж здається. Відтепер ясно, як додавати друзів у "Скайпі". На комп'ютері або планшеті - це не так важливо. Головне, що основні принципи роботи з контактами та списком друзів відомі.

  Якщо не додає нові контакти

  Іноді користувачі скаржаться, що у них не виходить додавати нові контакти. Причому, як показує практика, подібні випадки не такі вже й рідкісні. Саме тому питання про те, як в "Скайпі" додавати друзів, отримав особливу популярність.
  Як у "Скайпі" додавати друзів: поради та рекомендації
  Подібні несправності виправляються дуже швидко. Можна спробувати:
 • Перевстановити "Скайп". Метод старий, але він дуже часто допомагає. Далі додавання в друзі проводиться за вже відомим алгоритмом.
 • Перезапустити програму. Не завжди успішний і дієвий метод.
 • Оновити Skype. Найчастіше застаріла версія програми тягне за собою наслідки у вигляді неможливості додавання нових контактів.
 • Як додати в "Скайп" нового друга? Яким чином можна створити конференцію? Про все це відтепер відомо. Навіть початківець користувач здатний освоїти запропоновані прийоми.

  Популярі новини
  Загрузка...