Не проходить дзвінок в "Скайпі": що робити?

662 0 Новини високих технологій

Цілком можливо, що при спробі зв'язатися зі своїми близькими або друзями ви зіткнетеся з тим, що не проходить дзвінок в "Скайпі". На жаль, таке трапляється, але не варто впадати у відчай і відсікати цей спосіб спілкування. Дана проблема легко усувається, в цій статті ми розберемося, як її вирішити.

Не проходить дзвінок в "Скайпі": що робити?
Спочатку, звичайно, потрібно буде дізнатися саму причину неполадок, але, на щастя, їх не так вже й багато, тому поговоримо про кожну по черзі.

Неполадки в з'єднанні

Перше, на що нарікає кожен користувач Skype, - погане з'єднання. Це найпоширеніша проблема. На жаль, якщо не проходить дзвінок в "Скайпі" з причини неполадок в з'єднанні, то рішення немає. Можна лише проаналізувати ситуацію і зробити природні висновки. Наприклад, що варто змінити провайдера.


Отже, щоб упевнитися в тому, що не проходить дзвінок в "Скайпі" унаслідок нестабільного інтернет-з'єднання, вам потрібно перевірити його. Справа в тому, що Skype при низькій швидкості інтернету не дає дзвонити абоненту. Щоб перевірити, ви можете скористатися спеціальними утилітами або ж відвідати сайт, на якому доступна ця перевірка.
Не проходить дзвінок в "Скайпі": що робити?
Можна, звичайно, не морочитися і просто відкрити браузер. Якщо інтернет "слабкий", то ви відразу ж це помітите, так як сторінки будуть завантажуватися дуже довго або взагалі не будуть завантажуватися. Щоб подолати цю проблему, можна зателефонувати своєму провайдеру і в нього з'ясувати, чому така низька швидкість. Інший варіант полягає в очікуванні. Якщо у вас до цього швидкість інтернету була в порядку, то, цілком можливо, що проблема її зниження тимчасова.


Проблеми з мікрофоном

Як дивно б це не звучало, але іноді не проходить дзвінок в "Скайпі" тому, що існують проблеми з мікрофоном. Але перед тим як боротися з цією проблемою, потрібно впевнитися, що винен саме мікрофон. На щастя, зробити це дуже просто. У такому разі виклик і ваш співрозмовник навіть здатний підняти трубку, але, як тільки він це робить, зв'язок переривається. Якщо це так, то винен мікрофон.

Рішення проблеми

Отже, чому не проходить дзвінок в "Скайпі", ми з'ясували, тепер розберемося, як з цим боротися. Для цього вам потрібно:
 • У вікні програми натиснути на пункт "Інструменти". Він розташовується на верхній панелі.
 • У випадаючому меню знайти пункт "Налаштування" і клацнути по ньому лівою кнопкою миші.
 • У вікні вибрати "Налаштування звуку" - розділ розташовується в лівій частині вікна.
 • Подивитися на блок "Мікрофон".
 • Не проходить дзвінок в "Скайпі": що робити?
  Тут ви повинні з'ясувати, чи мікрофон використовується. Зробити це просто, поруч з написом "Мікрофон" є випадний список, там ви можете вибрати той мікрофон, який хочете. Зверніть увагу на напис "Гучність". Поряд з нею є повзунок, якщо говорити в мікрофон, то він повинен заповнюватися зеленим кольором - це означає, що мікрофон справний. До речі, іноді допомагає перевстановлення драйверів на мікрофон. Тепер ви знаєте відповідь на питання: "Не проходить дзвінок в "Скайпі", що робити?" Якщо дані способи вирішення проблеми вам не допомогли, то, швидше за все, у вас проблеми з операційною системою або з самою програмою. У цьому випадку спробуйте перевстановити їх.

  Популярі новини
  Загрузка...