Проектор на стелю для дітей: види, опис, вибір

317 0 Новини високих технологій

Багатьом батькам знайомі дитячі страхи, пов'язані з темрявою, особливо коли приходить пора лягати спати і вимикати світло. І доводиться щовечора йти на різні хитрощі, щоб дитина спокійно заснув. Однак цю проблему можна вирішити, встановивши проектор на стелю для дітей. Цей пристрій дає тьмяне нічне освітлення, що дозволяє спокійно засипати, і формує на стелі проекції всіляких зображень.

Основне призначення

На сьогоднішній день в магазинах побутової техніки можна зустріти великий асортимент подібних пристроїв різного виду та призначення. Всього їх можна розділити на дві основні категорії за функціональними характеристиками. Таким чином, до першої категорії варто віднести пристрої, які виступають в ролі нічного освітлення, мають химерну форму і безліч світяться різними кольорами точок. Під другу категорію потраплять проектори на стелю для дітей, здатні відображати проекції фантастичних фігурок на стелі, розвиваючи дитячу фантазію.
Проектор на стелю для дітей: види, опис, вибір
Перша категорія нічних приладів покликана створювати плавне нічне освітлення, що дозволяє дитині зняти напругу, що виникає при вигляді повної темряви. Вони рівномірно розсіюють по дитячій кімнаті тьмяний барвистий світ, створюючи затишок і позитивний настрій, дозволяє заспокоїтися і заснути. Також дане освітлення допоможе прокинулась вночі дитині спокійно зорієнтуватися в кімнаті, особливо якщо йому потрібно вийти ненадовго.

Друга категорія проекторів на стелю для дітей покликана відвернути самих маленьких від страшних думок, пов'язаних з настанням ночі. Прилади створюють на стелі проекцію однією складною або кількох простих картинок. Деякі проектори здатні плавно переміщати картинки по стелі або програвати спокійну монотонну музику, сприяє зануренню в сон.

Різновиди

Зорієнтуватися у виборі проектора на стелю для дітей можна виходячи з визначення вікової групи дитини і вартості пристосування. Чим простіше пристрій і чим менше закладено функцій в його устаткуванні, тим нижчою буде його вартість. Однак навіть найпростіші нічні прилади здатні створити в дитячій кімнаті ілюзію казкового зоряного неба. Є також проектори з мультиками для дітей на стелю, здатні прикрасити його зображеннями анімаційних персонажів.
Проектор на стелю для дітей: види, опис, вибір
Такі зображення в тьмяному світлі нічного освітлення допоможуть відвернути дитину від неприємних асоціацій і дозволять засипати в приємних роздумах. Дитячий проектор – це самий надійний засіб у боротьбі з острахом темряви, яке принесе дитині ввечері необхідний спокій і дозволить батькам не переживати про дитячі страхи.

Домашній планетарій

Ця група пристроїв також не відрізняється високою вартістю, але все ж у плані ціноутворення займає другу позицію. Основною відмінністю таких проекторів служить повна реалістичність відображення зоряного неба на стелі. Проектор призначений для дітей, таким чином, для категорії молодшого шкільного віку, перебуваючи в якій малюки мають уявлення про реальний устрій світу і проявляють інтерес до нових відкриттів. Деякі прилади дозволяють розглядати реалістичне зображення Місяця і навіть часом переміщаються комети.
Проектор на стелю для дітей: види, опис, вибір

Мультимедійний пристрій

Наступну сходинку в рейтингу ціноутворення займають проектори з більш складними функціональними характеристиками. Вони виконані у вигляді комплексних технічних пристроїв, здатних передавати на стелю реальне зображення. Це цілком реалістичний мультимедійний проектор для дітей на стелю з казками або дитячими фільмами, призначеними для середнього шкільного віку. В обладнанні цієї апаратури також передбачена стереосистема, що дозволяє озвучувати передане зображення. Такий технічний пристрій дозволить дитині відволіктися від щоденних розумових навантажень і переключитися на сюжет історії зі щасливим кінцем.

Допоміжний пристрій

До категорії проекторів також відносять складні системи, якими стаціонарно обладнають дитячі кімнати. У них проектор працює в тандемі з світлочутливими зображеннями, нанесеними на стелю в процесі ремонту. У звичайному стані стелю не видає ніяких зображень. Але при включеному проекторі у нічний час на стелі починає оживати картина зоряного неба з мерехтливими зірками і легкими хмарами. Таким чином, сам проектор виступає тільки в ролі прихованого нічного освітлення, здатного знімати ночами зі стелі таємничу завісу, оживляючи зображення.
Проектор на стелю для дітей: види, опис, вибір

Рекомендації по вибору

Перш за все, з побоюванням варто ставитися до найдешевшим приладів китайського виробництва, з тієї причини, що будь-яка гарантія якості на них не поширюються. Тому, розглядаючи асортимент даних пристроїв, варто починати з вибору для певної вікової категорії, а далі вже орієнтуватися по вартості виробів. Якщо робити вибір не поспішаючи, то завжди можна відшукати оптимальний варіант, що задовольняє всі необхідні потреби.
Проектор на стелю для дітей: види, опис, вибір
Вартість пристроїв для самих маленьких у будь-якому випадку має розумні межі. На худий кінець завжди можна придбати прилад з мінімальної функціональної базою, здатний, наприклад, розсіювати по кімнаті проекції маленьких зірочок. Такий пристрій все ж здатне видалити нічна темрява з дитячої кімнати, щоб дитині не було так страшно. А якщо такий проектор до того ж буде здатний програвати нескладну тиху мелодію, то й зовсім переживати про малюка не доведеться: він буде спати спокійно. Найдорожчими в цій категорії товарів вважаються мультимедійні проектори, здатні виступати в ролі домашнього кінотеатру з зображенням на стелі. Такий пристрій може припасти до смаку не тільки дітям, але і їхнім батькам. З цієї причини висока ціна може бути цілком виправдана.

Висновок

Отже, ми розглянули, що являє собою проектор для дітей. Як бачите, це досить корисний пристрій, що дозволяє зняти стрес у малюка і забезпечити йому спокійний сон.

Популярі новини
Загрузка...