Новини високих технологій
» » Звукові проектори LG: огляд, технічні характеристики, види та відгуки

Звукові проектори LG: огляд, технічні характеристики, види та відгуки

12-05-2017, 12:54
512
Проектори від великих виробників все щільніше входять в нішу домашнього мультимедійного обладнання. Розробники підвищують якість зображення проекцій, розширюють комунікаційні здібності апаратури і додають нові функції, що цілком логічно привертає увагу споживача. Тим більше що по цілому ряду експлуатаційних можливостей така техніка випереджає великоформатні телевізори з РК-екранами. Залишається лише прийняти оптимальне рішення в плані вибору відповідної моделі. У списку розглянутих кандидатів обов'язково повинен бути звуковий проектор LG, доступний в різних виконаннях. Вбудована аудіосистема не є сильною стороною більшості проекторів різних марок, оскільки якісної реалізації цієї частини суперечать невеликі розміри приладу, але корейській фірмі вдається поєднувати обидва параметра.


Види звукових проекторів LG

По конструкції можна виділити ультракомпактні, стандартні і моноблочні гібридні проектори. Перші відрізняються невеликими габаритами, що зручно при транспортуванні проектора, приміром, на дачу. Стандартні мають збалансовані характеристики і оптимально підходять для організації домашнього мультимедійного центру. Гібридні моделі відрізняються наявністю екранів, на які і здійснюється подача зображення. У плані принципу роботи можна відзначити світлодіодні і лазерні проектори LG, які вважаються найбільш технологічними. На даний момент більшу частину корейських проекторів все ж представляють Led-моделі, оскільки вони доступніші за ціною для пересічного споживача і в той же час забезпечуються широким функціоналом. Лазерні моделі характеризуються високоякісної подачею зображення, але небезпечні для зору. Тому LG використовує в моделях такого типу спеціальний режим, при якому скорочення критичної дистанції від очей до джерела світла автоматично вимикає проектор.


Основні характеристики

Для користувача важливі такі параметри, як яскравість, роздільна здатність і фізичний формат матриці. Середня яскравість в лінійці проекторів LG становить 500-1500 люмен (Лм). Цього достатньо, щоб використовувати пристрій в домашніх умовах для перегляду фільмів. Якщо плануються кіносеанси при штучному освітленні, то краще вибирати модель з яскравістю світлового потоку близько 1000-1500 Лм. Нижня планка по цій величині теж не виключає отримання об'ємного і насиченого зображення, але як мінімум при вечірньому освітленні. Дозвіл і формат матриці зазвичай взаємопов'язані. Наприклад, оптимальним вважається формат 16:9 при якому можна розраховувати на забезпечення популярного дозволу Full HD або навіть ультрасучасного HD 4K. Ультракомпактні проектори LG цілком можуть обмежуватися і форматом VGA 640х480 але цього достатньо, якщо апарат планується використовувати у виїзних умовах без особливих претензій до якості зображень.

Модель LG PF1500G

Апарат середнього сегмента, вартість якого становить близько 70 тис. руб. За словами виробника, PF1500G підходить для всіх режимів експлуатації проекторів, чому знову ж сприяє і компактно реалізована стереосистема 3 Вт + 3 Вт. Якщо її потенціалу буде недостатньо, то користувач зможе скористатися бездротовим підключенням через Bluetooth – проектор LG PF1500G взаємодіє і з повноформатними колонками, і з навушниками.
Що стосується характеристик зображення, то світловий потік володіє яскравістю на 1400 Лм, при цьому забезпечуючи кінематографічну якість картинки до 120 дюймів. Джерелом відеосигналу можуть виступати кабельні ТБ-приставки, ПК, планшети, смартфони та інші пристрої, що підтримують в тому числі контент Screen Share. Як і багато мультимедійні проектори LG, дана модифікація дозволяє працювати і з поширеними форматами офісних презентацій. Підключивши через USB флешку з підготовленими матеріалами, можна проектувати не тільки окремі зображення і відео, але і документи PPT, Word і Excel.

Модель LG PB60G

Для початку треба зауважити, що серія PB6 прославилася ультракомпактными корпусами. Причому фірма LG чи не першою запропонувала настільки вигідний форм-фактор. Втім, скромні габарити не могли не відобразитись на оптимізації начинки. Так, звукова система реалізована стереодинаміками 1 Вт + 1 Вт, що, звичайно, не вразить вимогливого кинолюбителя і тим більш чутливого до деталізації меломана. Це ж можна сказати про якості самого проектора. Яскравість становить всього 500 Лм, а максимальна роздільна здатність – 1280x800. В результаті максимальний розмір екрану складе не більше 100 дюймів. Зате по функціональному наповненню проектор LG PB60G повністю відповідає сучасним вимогам. В апараті передбачений порт HDMI, 3D-матриця DLP, автоматичні коректори параметрів зображення, засоби бездротового підключення і т. д.

Модель Hecto

Дана версія проектора у багатьох сенсах незвичайна і навіть у чомусь експериментальна. Вона являє собою гібрид телевізора і класичного проектора. Комбіновані моделі вже були популярні деякий час назад і представляли собою масивний корпус з екраном, в якому здійснювалася внутрішня проекція. У даному ж випадку проектор і екран розміщуються окремо один від одного, що дозволяє економити місце. Сам плоский екран має формат 100 дюймів і встановлюється на відстані 22 дюймів від блоку проектора. І в цьому рішенні фахівці простежують істотний недолік – через близької відстані проекції зображення виходить дещо розмитим і подовженим. Також не варто забувати, що LG Hecto – лазерний проектор, в якому відсутня звичайна світлова лампа. Перехід на лазерний джерело дозволив збільшити строк служби до 25000 годин безпосередньої експлуатації. Що стосується звуку, то він забезпечується двома динаміками по 10 Вт. Збільшення розмірів цієї частини стало можливо завдяки зміні конструкції.

Модель PH150G

Бюджетний проектор вартістю 30 тис., який придатний для використання в домашніх умовах, і для рішення офісних завдань. В якості джерела проекції використовувалася звичайна LED-лампа, яскравість світіння якої становить 130 Лм. Набір комунікаційних засобів представляють інтерфейси USB, HDMI, Wi-Fi, вихід для навушників і Bluetooth. Звук відтворюють невеликі гучномовці 1 Вт + 1 Вт, тому особливих акустичних переваг від моделі чекати не варто. Примітно, що проектори LG цієї серії саме завдяки оптимізованої "начинці" з малим енергоспоживанням допускають можливість живлення від батарейок.

Відгуки про звукових проекторах LG

Моделі проекторів даної марки цінують за загальну якість виконання. Навіть фахівці відзначають переваги светооптических елементів, які використовуються для подачі проекції. Рядові користувачі також вказують на багатий опціонал. Навіть бюджетний звуковий проектор LG може розташовувати ТВ-тюнером, системою FHD, комунікаційним забезпеченням нового покоління і т. д. Хоча до недоліків відносять урізані можливості мережевих функцій. Наприклад, інший корейський виробник Samsung, за відгуками, значно перевершує LG в плані реалізації ідеї «Смарт ТВ».

Висновок

У сімействі проекторів даної фірми можна зустріти моделі для різних цілей. Більша частина з них є універсальними, але з різним рівнем якості зображення і функціонального оснащення. У початковій ланці представлені проектори LG невеликих розмірів, які підтримують формати максимум до 1280x800. Такі моделі доступні за 25-30 тис. Преміальні ж модифікації оцінюються в 100-130 тис. і більше. Причому це необов'язково професійні апарати. Настільки солідні цінники обумовлені наявністю сучасних інтерфейсів, підтримкою формату зображення 4К, реалізацією бездротових каналів зв'язку і 3D-технологій.
Цікаво по темі
Проекційні телевізори: огляд, опис, моделі та відгуки
Проекційні телевізори: огляд, опис, моделі та відгуки
Поки поціновувачі домашніх кінотеатрів захоплювалися інноваційними технологіями у сегменті вигнутих ...
Проектор Benq W1070: характеристики і відгуки
Проектор Benq W1070: характеристики і відгуки
Проектор BenQ W1070 що прийшов на зміну W1060 естетично неоднозначний. Його виключно компактні розміри...
Мультимедіа-проектори для дому: огляд, опис, види та відгуки
Мультимедіа-проектори для дому: огляд, опис, види та відгуки
Проектори все частіше замінюють традиційне ТБ-обладнання в приватних будинках, забезпечуючи більш глибоке ...
W1070 BenQ. Мультимедіа-проектори. Опис і характеристики
W1070 BenQ. Мультимедіа-проектори. Опис і характеристики
Проектор BenQ W1070 дозволяє програвати 3D, має вбудовані динаміки і досить компактний, щоб поміститися в чоловічу сумку. Пристрій забезпечує
Проектор для домашнього кінотеатру W1070 BenQ: характеристики, інструкції, підключення, відгуки
Проектор для домашнього кінотеатру W1070 BenQ: характеристики, інструкції, підключення, відгуки
Головні переваги BenQ W1070 – ціна, якість і вражаючий набір функцій. Серед недоліків – посередній рівень чорного, шум і незначний ефект веселки.