Новини високих технологій
» » Проектори JVC: огляд моделей

Проектори JVC: огляд моделей

29-04-2018, 22:21
371
Високоякісний мультимедійний проектор, мабуть, є найважливішим елементом у домашньому кінотеатрі. Крім того, подібні пристрої використовуються в освітньому процесі, у бізнесі для вирішення різноманітних презентаційних завдань і багатьох інших сферах життя. Серед любителів якісних домашніх кінотеатрів проектори JVC вже довгі роки користуються заслуженим визнанням. Продукція бренду в цій області «задає планку продуктивності і багато в чому є орієнтиром для галузі.

Модель JVC DLA-RS520

На світовий ринок бренд JVC випускає проектори з запатентованою власною технологією D-ILA. Дана інновація перевершує добре відомі нам технології на микрозеркалах (DLP) і рідких кристалах (LCD). Дослівно в перекладі вона звучить як «Підсилювач зображення з прямим приводом».


Лазерно-світлодіодний ФУЛЛ НД проектор JVC DLA-RS520 має 07 дюймову D-ILA-матрицю. Проектор сертифікований за стандартом ISF і відповідає численним вимогам, які гарантують споживачеві найвищий рівень продуктивності і якості. Якщо ви мрієте дивитися у себе вдома кіно зі спецефектами, тоді обов'язково зупините свій вибір на JVC DLA-RS520. Проектор не має модного дизайну, але всі ваші очікування виправдає його «начинка».
Основні переваги: фірмова технологія D-ILA; дисплей - 07" x 3; проекційне відношення - 136 ~ 277:1; співвідношення сторін екрану - 16:9; яскравість - 1900 ANSI люмен; розмір зображення: 1524 мм - 5080 мм (60"-200"); оригінальне дозвіл - Ultra HD (3840x2160).

DLA-X35B

Цей проектор JVC для домашнього кінотеатру вже не новинка. Він з лінійки 2014 року. Відеопроектор з реальним дозволом 1920x1080 пікселів представлений в чорному матовому корпусі. А DLA-X35W - біла модель (на фото). З технологією E-Shift дозвіл підвищується.


Показник контрастності може досягати 50000:1. Завдяки семисекционной системі передачі кольору забезпечується максимальна природність колірної гами. Проектор підтримує формат 3D, можна також перетворити звичайний 2D в стереоформат і самостійно налаштувати глибину 3D-зображення. Пристрій управляється через LAN RJ45 і COM-порт RS-232 а також можна здійснювати управління з Iphone або смартфона. Штатна лампа має термін служби до 4000 годин. Технічні характеристики: активна 3D-технологія; 1920 * 1080 FUllHD; моторизированые фокус і дворазовий зум; можливо управління зі смартфона, Ipad, Iphone; роз'єми для підключення - 3 x RCA, VGA/15 2 x HDMI, mini-jack-тригер. для перегляду 3D необхідно додатково придбати випромінювач 3D-синхросигналов і затворні окуляри.

Проектор JVC dla rs55u3D

Розроблений компанією JVC з технологією масштабування E-Shift і сертифікований за 3DISF і THX. Призначена дана модель для домашнього кінотеатру і володіє наступними технічними характеристиками: контрастність - 80000:1; дозвіл - 4К (3840x2160); проектування динамічного 3D-зображення; яскравість - 1300 Lm. Спеціальна технологія для обрізання знижує перехресні перешкоди з одночасним підвищенням яскравості зображення. Розширена градація сірого і різноманіття фарб відрізняють колірну палітру цієї моделі проектора JVC.
Фокусування і дворазовий зум об'єктива моторизированы. Пристрій має можливість конвертації двомірного контенту в 3D. Глибину 3D-сцен легко налаштувати з функцією корекції паралакса.
Лампа розрахована на 4 тисячі годин безперервної роботи. Можливості цього проектора порівнянні з параметрами, притаманними професійної техніки: 32 рівня регулювання яскравості Film Tone без втрати якості зображення; семиосевая матриця для управління кольором; понад 250 режимів налаштування екрану дозволять у будь-яких умовах домогтися ідеального зображення; 3 режими пам'яті налаштувань об'єктива. Проектор має роз'єм RS232 VGA/15 3 x RCA, 2HDMI, MiniJack-тригер, RJ45 3D-емітер. Можливо стельове розміщення.

Яскрава модель

Кінотеатральний топовий проектор DLA-X95R має піковим дозволом 4К з 2D і повноцінним FullHD з тривимірним роздільною здатністю. Крім того, проектор оснащений системою для збільшення дозволу, яка дозволяє перетворювати звичайний FullHD в 4К. Працює пристрій на основі D-ILA - матриць третього покоління, що забезпечують відсутність ефекту веселки і чітке зображення. Досконала передача кольору забезпечується натуральної контрастністю, а також є ідеальний чорний колір. Спеціальні розробки дають точну передачу відтінків тілесного кольору на екрані. Відеопроектор має:
16 варіаціями налаштування діафрагми; дворазовим зумом; широкою можливістю зсуву об'єктива; моторизованими фокусом і зумом.
Проектор JVC цієї моделі отримав сертифікат THX і підтримується системою професійної калібрування. У комплекті поставляються радіочастотний емітер і 2 пари стереоокулярів.

Проектор для домашнього кінотеатру

3D-сумісний проектор JVC DLA-X3WE використовує нову технологію Clear Motion Drive для обробки рухомих об'єктів. Основними особливостями цієї моделі вважаються: коефіцієнт 50000:1 натуральної контрастності; функція перегляду у форматі 3D; блоки D-ILA; об'єктив з моторизованої фокусуванням і дворазовим зумом; режим налаштування параметрів екрана; функція зсуву об'єктива. Пульт ДУ управління подсвечивающийся. Для налаштування найбільш часто використовуваних функцій, наприклад, контрасту і яскравості, є кнопки прямого доступу.

Відгуки

Вибір проектора JVC для домашнього кінотеатру, за відгуками користувачів, рекомендується починати з визначення основних завдань, які ви плануєте вирішувати з допомогою пристрою, а також з того, який контент будете відтворювати. При цьому варто звернути увагу на один з головних параметрів – дозвіл. Наприклад, для демонстрації кінопродукції у форматі full HD необхідний проектор з роздільною здатністю 1920х1080. А для показу презентації Power Point або перегляду навчального DVD-відео достатньо дозволу 1024х768 або 1280х800. У своїх порадах власники проекторів JVC радять вибирати для домашніх кінотеатрів пристрій, що забезпечує максимально глибоке і точне перенесення кольорів і високу контрастність. При покупці враховуйте також освітленість і розміри приміщення.
Цікаво по темі
Звукові проектори LG: огляд, технічні характеристики, види та відгуки
Звукові проектори LG: огляд, технічні характеристики, види та відгуки
Стаття присвячена проекторів фірми LG. Розглянуті характеристики моделей, різновиди, відгуки про продукцію і т. д.
Проектор Benq W1070: характеристики і відгуки
Проектор Benq W1070: характеристики і відгуки
Проектор BenQ W1070 що прийшов на зміну W1060 естетично неоднозначний. Його виключно компактні розміри...
Як підключити проектор до комп'ютера: інструкція
Як підключити проектор до комп'ютера: інструкція
У даній статті буде розказано про те, як підключити проектор до комп'ютера. Що повинен знати про цьому процесі кожен користувач? На які особливості
W1070 BenQ. Мультимедіа-проектори. Опис і характеристики
W1070 BenQ. Мультимедіа-проектори. Опис і характеристики
Проектор BenQ W1070 дозволяє програвати 3D, має вбудовані динаміки і досить компактний, щоб поміститися в чоловічу сумку. Пристрій забезпечує
Проектор для домашнього кінотеатру W1070 BenQ: характеристики, інструкції, підключення, відгуки
Проектор для домашнього кінотеатру W1070 BenQ: характеристики, інструкції, підключення, відгуки
Головні переваги BenQ W1070 – ціна, якість і вражаючий набір функцій. Серед недоліків – посередній рівень чорного, шум і незначний ефект веселки.