«КАРКАМ QS3»: позитивні і негативні відгуки

184 0 Новини високих технологій

Відеореєстратор на кшталт «КАРКАМ QS3» є невід'ємною частиною сучасного автомобіля. Його наявність так само важливо, як і керма, педалей або сидінь. Чому виникла така потреба в подібного роду виробах, розберемося в статті.

«КАРКАМ QS3»: позитивні і негативні відгуки

Навіщо вони потрібні?

Кількість автомобілістів зростає з кожним роком. Але чисельність паркувальних місць, автострад і транспортних розв'язок не збільшується з такою ж швидкістю. Це веде до частих пробок, багатогодинних заторів на дорогах і аварій. Потреба в тому, щоб відстояти права і довести свою невинність призвела до виникнення нової масової культури – відеоспостереження. Багато автомобілістів обзаводяться відеореєстраторами «КАРКАМ QS3», щоб фіксувати деталі ДТП до найдрібніших подробиць.

Про влаштування

Кут огляду камери дорівнює 140°, передбачений режим фотозйомки. Файли зберігаються у форматі MOV, тривалість кожного 2 5 і 10 хвилин в залежності від налаштувань. Згідно інструкції, «КАРКАМ QS3» записує відео в дозволі 1920x1080 пікселів з частотою 30 кадрів в секунду, і 1280x720 при 60 кадрах в секунду. Є вбудований G-сенсор, GPS-модуль і датчик руху. На відео накладається штамп дати та часу в рядку субтитрів. В конструкції передбачений динамік і мікрофон з можливістю відключення. Подача енергії здійснюється як від прикурювача, так і від акумуляторної батареї. Екран з діагоналлю 27" дозволяє відтворювати відзнятий матеріал прямо на пристрої, а також користуватися меню. Власна пам'ять виробу дорівнює 1024 Мб, в комплекті йде microSD об'ємом 32 гігабайти.


«КАРКАМ QS3»: позитивні і негативні відгуки

Позитивні відгуки

Згідно з коментарями споживачів, пристрій дуже добре себе показав на дорогах. Подобається зручний і дружній інтерфейс «КАРКАМ QS3», присутність протисонячному фільтра. При відтворенні відзнятого матеріалу є плавний перехід від одного файлу до іншого без різких стрибків. Відзначається, що картинка виходить дуже високої якості, GPS працює, сам гаджет компактний. Непомітний з вулиці.

Негативні відгуки

На рецензіях, що забезпечують хорошу репутацію, справа не закінчується: є і негативні свідоцтва. Не подобається присоска, з допомогою якої пристрій кріпиться до скла – через спеку висихає і відвалюється. Якщо залишати включеним датчик руху на ніч, то батареї вистачить приблизно на годину роботи – значний мінус, що зводить нанівець використання функції. Відзначено, що при відключенні екрану «КАРКАМ QS3» зависає. Допомагає тільки ручна перезавантаження. А також зазначено, що номери стають помітні лише на відстані 3-5 метрів.
«КАРКАМ QS3»: позитивні і негативні відгуки

Вердикт

Підводячи підсумки, слід зазначити, що відеореєстратор однозначно гарний. Маса позитивних коментарів тому свідчення. Найчастіше відзначаються невдоволення кріпленням. Але таких одиниці. В цілому лінійка товарів даної фірми зарекомендувала себе виключно з позитивного боку, тому автолюбителі дуже часто звертаються у магазин саме за цим продуктом. «КАРКАМ QS3» так взагалі вважається еталоном із серії «каркуш», бо має найбільший попит у порівнянні з іншими представниками бренду. У будь-якому випадку до вибору гаджета варто ставитися відповідально, щоб не купити комплект непотрібних опцій.

Популярі новини
Загрузка...