Відновлення контактів після скидання

127 0 Новини високих технологій

Одна з найнеприємніших проблем, яка може виникнути зі смартфоном – це втрата контактів. Причин тому не так вже й багато: випадкове видалення, втрата гаджета, так само як і сім-карти, або як у нашому випадку – скидання телефону. Незалежно від сформованого сценарію, проблема є і її треба вирішувати. Отже, розберемося, як провести відновлення контактів після скидання і зробити це максимально безболісно, як для користувача, так і для мобільного гаджета. Насамперед розглянемо штатні інструменти для реанімації, а потім вже сторонні кошти.

Сім-карта

Якщо в процесі наповнення вашої телефонної книги ви записували абонентів на сім-карту, а не в пам'ять смартфона, ну або хоча б їх дублювали, то реанімація займе всього лише кілька хвилин. Для відновлення контактів на sim-карті після скидання пристрою досить витягнути її з штатного слоти і знову вставити з подальшою перезавантаженням гаджета.


Відновлення контактів після скидання
Через кілька хвилин, у вашій телефонній книзі повинні з'явитися всі раніше записані номери. У деяких випадках, апарат сам запропонує відновлення контактів в телефоні, видавши віконце «Скопіювати контакти з SIM?». Поява підказки та її формулювання може змінюватися і залежить від версії платформи і поточної прошивки. Також варто відзначити один нюанс. Після відновлення контактів на «Андроїд» імена можуть бути неповними і обрізаними. Справа в тому, що імена на добрій половині сім-карт обмежені 11-ма символами на кирилиці і 16-ю на латиниці (з пробілами), тобто в цьому випадку, Сидоров Іван Іванович буде записаний в книжці як «Сидоров Верба».


Аккаунт Гугл

Ще один досить простий спосіб для відновлення контактів на «Андроїд». Для виконання цієї процедури досить зайти в свій google-аккаунт і сервіс автоматично синхронізує вашу телефонну книгу з хмарним сховищем.
Відновлення контактів після скидання
Цей параметр увімкнено за замовчуванням, так що, якщо ви його чіпали, то через пару хвилин ваша книжка буде заповнена втраченими іменами. Якщо ж ви раніше відключили вручну цю можливість, то для відновлення контактів необхідно перейти на спеціальну сторінку (https://contacts.google.com/) і там вже можна виконати синхронізацію, а також імпорт з експортом. Там же є розділ з скасуванням змін, тобто це свого роду аналог кошика на ПК, тільки замість файлів – контакти. Далі розглянемо сторонні додатки, які дозволяють провести відновлення контактів на вашому мобільному гаджеті. Весь описаний нижче софт можна скачати з офіційних ресурсів розробників, так і на «Гугл Плее» c App Store.

Tenorshare Data Recovery

Це десктопное мультиплатформний додаток для відновлення контактів на android - і iOS-пристроях. Перед початком роботи необхідно підключити гаджет до комп'ютера і включити режим відладки по USB.
Відновлення контактів після скидання
Потім програма просканує ваш пристрій на наявність віддалених контактів по всім носіям. Незалежно від того, який саме скидання ОС ви робили – «гарячий» або «холодний», платформа в будь-якому випадку залишає запису в системних файлах. З допомогою останніх якраз і відбувається відновлення контактів.
Продукт поширюється по платної ліцензії, але в якості ознайомлення утиліта пропонує просканувати ваш пристрій і визначити, що саме і в якій якості вона може відновити. Якщо результат вас влаштовує, то можна і ключ купити. Також варто зауважити, що відсоток відновлення контактів у цієї програми помітно вище, ніж у безкоштовних аналогів.

Easeus MobiSaver

Це безкоштовний продукт від розробників з Піднебесної. Утиліта дозволяє відновити не тільки контакти та інші дані з вашого мобільного гаджета. Програма, по суті, є свого роду локальним сховищем.
Відновлення контактів після скидання
Після установки утиліти, вона запропонує синхронізувати ваш гаджет з ПК і зробить бекап всіх даних. Найлегший спосіб відновлення контактів після скидання телефону – підключити ваш гаджет до комп'ютера і увімкнути синхронізацію. Якщо ж раніше ви її не робили, то так само, як і в першому випадку, утиліта просканує ваш пристрій з наявними накопичувачами, після чого видає список, де помаранчевим кольором позначені видалені записи, які можна реанімувати. Розробник також пропонує платну версію продукту. Вона помітно полегшує рутину, пов'язану з перенесенням відновлених контактів в телефоні, а також відкриває більш детальні розділи експорту та імпорту.

MiniTool Mobile Recovery for Android

Цей додаток працює за таким же принципом, що і попередні. Для реанімації контактів необхідно завантажити програму з офіційного сайту розробника, а потім встановити її на ПК. Після чого підключити ваш мобільний гаджет в режимі налагодження USB, а потім запустити сканування.
Відновлення контактів після скидання
Утиліта досить довго обробляє пам'ять телефону і інші накопичувачі, але результати радують. Бо?більшу частину, або, як правило, всі записи можна буде відновити. Після діагностики програма надасть список, де будуть відображені діючі і видалені контакти. Єдине, варто уточнити, що для більш високого відсотка реанімації записів необхідні права адміністратора (root). В іншому випадку, відновиться лише невелика частина інформації. Утиліта поширюється по платної ліцензії, але розробник передбачив тріальну версію, яка дозволяє реанімувати до 10 контактів. Якщо ви не місцева зірка з сотнею друзів або інший бізнесмен, то можна обійтися і без покупки ключа. В інших випадках доведеться розщедрюватися.

Undeleter

Ще одна розумна програма, яка дозволяє реанімувати не тільки контакти з записної книжки, але й інші дані, начебто зображень, відео та інших файлів. Для початку роботи знадобиться встановлення програми на комп'ютер і наступна синхронізація з мобільним гаджетом в режимі налагодження USB.
Відновлення контактів після скидання
Утиліта може провести як поверхневий, так і глибоке сканування. Перше стане в нагоді в тому випадку, якщо ваші контакти розташовувалися тільки в пам'яті телефону і скинули ви його менше доби тому. При глибокому скануванні аналізується все і вся, починаючи з залишкових дампів ПАМ'ЯТІ і зовнішніх накопичувачів і закінчуючи хмарними образами «Ватсапа», «Вибера» та інших месенджерів, так або інакше що належать до телефонної книги. Якщо ви активно користувалися смартфоном більше доби після скидання системи, то цей режим для вас. Також варто уточнити, що для збільшення відсотка реанімації знадобляться права адміністратора. Базова версія програми розповсюджується безкоштовно, але обмежена по функціоналу (кількістю контактів до відновлення) і обтяжена рекламою. Pro-модифікація допоможе відновити практично все, що завгодно, і без агресивних спливаючих блоків.

Популярі новини
Загрузка...