Чому збивається час на телефоні. Причини та рішення

178 0 Новини високих технологій

Android - сама популярна операційна система для мобільних телефонів. Деякі вважають що iOS набагато краще, можливо, але те що Android є найпопулярнішою - безперечно. Багато хто вибирає його з-за того, що він багатофункціональний. Комусь просто не подобаються телефони Apple. Хтось віддає перевагу телефон з Android, тому що у нього немає можливості придбати Apple. Ви взяли телефон на Android, який працює справно. Здавалося б, все йде добре, ви завжди ставите будильник на певний час, і він спрацьовує. Але бували й такі ситуації, що будильник не працює. Коли ж дивишся, і намагаєшся зрозуміти причину, то бачиш, що час іде не правильно. Чому збивається час на телефоні? Існує декілька різних причин. Як вирішити цю проблему і налаштувати правильне час? Відповідь на це питання ви зможете знайти, прочитавши цю статтю.

Що таке Android?

Чому збивається час на телефоні. Причини та рішення
Для початку передісторія. Що ж таке Android? Це операційна система, яка була створена на базі ядра ОС Linux. Він має гарне підключення, однак не має синхронізації з NTP. Тобто, часові пояси не синхронізуються. Звідси і відповідь на питання "чому збивається час на телефоні?"


Раніше OC Android призначався тільки для мобільних пристроїв, а саме смартфонів. Пізніше, після виходу версії 3.0 розробники оновили інтерфейс, який ідеально підходив не тільки для смартфонів, але і для планшетів. Наступна версія Android 4.1 повністю змінила отримання даних часових поясах. Вони повернулися до "коренів". Старі телефони брали інформацію про часу з вишок стільникового зв'язку. Чому у вас збивається час на телефоні? Можливо, проблеми з стільниковим зв'язком. Для власників планшетів на Android все ще гірше. Ці мобільні пристрої не можуть синхронізувати час без спеціального модуля зв'язку.

Чому збивається час на телефоні з "Андроїдом"? Способи вирішення

Чому збивається час на телефоні. Причини та рішення
В усіх мобільних пристроях варто синхронізація часу з мобільною мережею. Перед тим, як приступати до налагодження, її необхідно вимкнути. Якщо ваш пристрій може працювати в стаціонарному режимі, то краще відключити установку часового поясу. Якщо ж такої можливості немає, то поставте її в автоматичний режим.


Як ми вже говорили, в стандартному OC Android немає синхронізації з NTP-сервером. Значить, ми повинні встановити стороннє додаток, який буде виконувати цю функцію. Хорошим варіантом є ClockSync. Як тільки ви запустите цю програму, вам виведе відхилення від вашого часового поясу. У більшості випадків це невелика похибка, всього на пару хвилин. У деяких ситуаціях відхилення можуть бути на годину, а може бути і кілька. Скачавши цей додаток, ви більше не будете запитувати себе про те, чому на телефоні постійно збивається час

Установка синхронізації з допомогою ClockSync

Потрібно налаштувати автоматичну синхронізацію з NTP. Щоб підвищити точність синхронізації, рекомендуємо включити наступні налаштування " - "Тільки через Wi-Fi" і включити Режим підвищеної точності". Найголовніше - включити першу опцію, так як вона обов'язкова із-за нестабільності мобільного інтернету. А для економії енергії мобільного телефону слід активувати функцію "При включенні".

Висновок

Чому збивається час на телефоні. Причини та рішення
Отже, тепер вас не буде мучити питання: "Чому збивається час на телефоні?". А навіть, якщо він і з'явиться, що малоймовірно, ви знаєте відповідь і рішення.

Популярі новини
Загрузка...