Докладно про те, як дізнатися версію Android на телефоні

445 0 Новини високих технологій

У даному матеріалі ми розповімо, як дізнатися версію Android на телефоні. Дана інформація може стати в нагоді будь-якому користувачеві, щоб уникнути труднощів під час підбору оптимального варіанту ігор і додатків, які призначені для даного пристрою. Також питання про те, як перевірити, яка версія Android на телефоні, виникає під час отримання Root-прав. Розглянемо його докладніше.

Інструкція

Переходимо до практичного вирішення питання про те, як дізнатися версію Android на телефоні. Насамперед, входимо в «Налаштування» нашого пристрою. Тепер нам необхідно скористатися пунктом «Про пристрій». Також він може називатися «Про телефоні». Тепер відшукуємо пункт «Версія Android». Використовуємо його. В результаті отримуємо числову запис, повідомляє версію цього пристрою Android. Слід також зазначити, що саме в цьому розділі часто вказується опис прошивки застосовуваного девайса.


Докладно про те, як дізнатися версію Android на телефоні

Альтернатива

В деяких випадках рішення питання про те, як дізнатися версію «Андроїд» на телефоні, може зажадати додаткових дій. Зокрема це відноситься до пристрою LG G Pro Lite dual. В даному випадку спочатку слід відкрити пункт «Про телефоні». Потім вибрати графу «Загальні». І вже після цього необхідно використовувати рядок «Відомості про ПО». Тут можна отримати необхідну інформацію.

Додаткові відомості

Тепер ви знаєте, як дізнатися версію Android на телефоні. Якщо програмне забезпечення, отримане в результаті оновлення вас з якоїсь причини не влаштовує, завжди можна повернутися до попереднього видання. У операційній системі Android є одна особливість, яка безпосередньо пов'язана з версією платформи. Можна спробувати кілька разів натиснути на відповідне числове значення. При цьому повинна з'явитися виняткова картина. Вона створюється спеціально для кожної версії операційної системи. Дане правило поширюється виключно на офіційні видання Android без сторонніх доповнень.


Докладно про те, як дізнатися версію Android на телефоні
Окремо слід згадати про те, як дізнатися версію операційної системи на пристроях Sony і Samsung. Для смартфонів, розроблених цими компаніями, стандартний алгоритм дій часто виявляється неефективним. В даному випадку необхідно набрати спеціальну комбінацію*#1234#». В результаті на екрані повинні виникнути відомості про використовуваної на даному пристрої версії операційної системи. В якості цікавого факту слід зазначити, що Android управляє не тільки телефони, але і безліччю інших «розумних» пристроїв. В майбутньому планується встановлення цієї операційної системи навіть на автомобілі.

Популярі новини
Загрузка...