Конфлікт Півдня і Півночі. Ігри про Громадянську війну в США

865 0 Новини високих технологій

Війна, що спалахнула між промисловими і рабовласницькими штатами, стала однією з найглобальніших в історії Америки. Про це знято багато фільмів, серіалів, і написано велику кількість книг. Чому комп'ютерні ігри про Громадянську війну в США не так популярні. Але вони є, і в цій статті будуть наведені приклади деяких проектів.

History Civil War: Secret Mission

Американський телеканал History Channel, який спеціалізується на програмах історичної тематики, раптом вирішив спробувати себе в незвичайному проекті. І зробив це у вигляді гри про Громадянську війну в США – History Civil War: Secret Mission.


Конфлікт Півдня і Півночі. Ігри про Громадянську війну в США
Впродовж десяти секретних місій гравцеві судилося взяти на себе роль солдата, складається в партизанському загоні однією з протидіючих сторін. Завдання – будь-яким способом перешкодити супротивникові. Діючи приховано, необхідно знищувати ворожі боєприпаси, спорядження, продовольчі склади, підривати мости, залізничні шляхи, брати участь в перестрілках і морських битвах. На початку кожного завдання програється документальний ролик, в якій висвітлюються важливі події того часу.

Take Command: Second Manassas

Конфлікт між Північчю і Півднем був реалізований і у вигляді стратегії. Дія гри про Громадянську війну в США Take Command: 2 nd Manassas розробник пов'язав з подіями, що відбувалися на другий рік битв. Мова йде про другий Манассаской кампанії, яка складалася з кількох великих і маленьких битв. Гравцеві належить управляти арміями з одного і з іншого боку.


Конфлікт Півдня і Півночі. Ігри про Громадянську війну в США
Творці гри пропонують пройти близько 50 місій, події яких будуть зв'язані між собою сюжетом. Доведеться керувати невеликими загонами, так і серйозними військовими з'єднаннями. Все буде відбуватися на п'яти історично достовірних топографічних картах. У грі є три ігрових режиму, серед яких користувальницький, вільний та історичний. Результат боїв буде залежати від багатьох факторів: від вибору місця, від настрою солдатів, від втоми та ін. Між іншим, всі факти були взяті з бібліотеки Конгресу.

"Завоювання Америки: Розділена нація"

В іграх серії American Conquest ("Завоювання Америки") зазвичай увага приділяється подіям, що сталися в той чи інший період історії США. Додаток Divided Nation – це кілька місій імені генерала Конфедерації Томаса Джексона. Його вважали одним із найталановитіших молодих генералів Півдня, а загибель його вважалася однією з головних причин поразки армії Конфедерації.
Конфлікт Півдня і Півночі. Ігри про Громадянську війну в США
В рамках цієї гри про Громадянську війну в США гравцеві буде надано близько 50 карт, сотні одиниць і дев'ять історичних кампаній. До особливостей гри відносяться велика різноманітність солдатської форми, вогнепальної зброї, важкого озброєння і бронетехніки того часу, а також разрушаемость більшості ігрових об'єктів. Дуже важливий і моральний дух, низький рівень якого може змусити бійців скласти зброю та залишити поле битви. Перемога буде залежати не тільки від масштабних збройних зіткнень, а й від захоплення стратегічно важливих об'єктів.

American Civil War: Gettysburg

Битва при Геттісберге вважається однією з самих кровопролитних серед тих, що відбувалися під час війни. «Северовирджинская» армія понесла серйозні втрати, що змусило генерала Чи відвести свої війська і зайняти оборонну позицію. Їх врятувало тільки те, що у супротивника теж не залишилося сил для нанесення удару. Проект American Civil War: Gettysburg продовжить список, в який входять ігри про Громадянську війну в США на ПК.
Конфлікт Півдня і Півночі. Ігри про Громадянську війну в США
Щоб повторити битву, було придумано 16 кампаній, під час проходження яких доведеться пограти за обидві сторони конфлікту. Розробники обіцяють чудові ландшафти, відтворені за історично достовірним карт, різні види військ, особливості місцевості, які можуть давати перевагу або, навпаки, заважати вести бій, і реалістичну 3d-графіку.

"Поклик Хуареса: Узи крові"

В якості ще однієї гри про Громадянську війну в США список завершить Call of Juarez - шутер, розроблений студією Techland. Дія цієї гри починається на Дикому заході в 1866 році, коли один з персонажів вирушає на пошуки скарбу ацтеків. І хоча до цього часу Громадянська війна закінчилася, після початкової сцени сюжет перенесеться на два роки назад.
Конфлікт Півдня і Півночі. Ігри про Громадянську війну в США
Історія буде подаватися від імені одного з братів – Томаса або Рея, доведеться вибрати когось одного. Гравця чекає досить різноманітний геймплей. Тут будуть дуелі, пограбування банків, втечу з в'язниці, поїздки на конях і возах, а також велика кількість каллоритних персонажів. Для гри була створена економічна модель, згідно з якою одягатися і озброюватися герой буде на гроші, отримані за виконання завдань. Загалом, у порівнянні з першою частиною вийшла гарна, продумана і динамічна гра.

Популярі новини
Загрузка...